PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مودم روتر بی سیم یوتل VDSL V301

MOHAMMAD MOBASHERI
2019/10/02, 14:03
سلام
من از اینترنت ADSL مخابرات استفاده میکنم.
امروز از مخابرات تماس گرفتند پیشنهاد کردند سرویس ADSL فعلیم رو با همین شرایط و به صورت رایگان به VDSL تبدیل کنند و مودم ADSL فعلیم رو هم به صورت رایگان با مودم یوتل VDSL V301 تعویض کنند.
من گفتم باید مشورت کنم و قرار شد فردا تماس بگیره تا تصمیمم رو اعلام کنم؛ نظر شما چیه؟؟ چکار کنم؟؟ به نظرتون چراباید همچین پیشنهادی بدن؟؟ عجیب نیست؟؟
مودم روتر بی سیم یوتل VDSL V301 که میخوان بدن خوبه؟؟ تاییدش میکنید؟؟
کمی تحقیق کردم ظاهرا برند U-TELL ایرانیه!! نظرتون راجع بهش چیه؟؟ تو اون فروشگاه اینترنتی معروف که اسم نمیبرم این مدل رو نداشت ولی مدل V304F که مدل بالاتری هست رو داشت و نظرات کاربران مثبت بود.
لطفا زود پاسخ بدید چون وقت ندارم؛ با تشکر فراوان

ARMIN
2019/10/02, 14:42
سلام
امروز از مخابرات تماس گرفتند پیشنهاد کردند سرویس ADSL فعلیم رو با همین شرایط و به صورت رایگان به VDSL تبدیل کنند و مودم ADSL فعلیم رو هم به صورت رایگان با مودم یوتل VDSL V301 تعویض کنند.
من گفتم باید مشورت کنم و قرار شد فردا تماس بگیره تا تصمیمم رو اعلام کنم؛ نظر شما چیه؟؟ چکار کنم؟؟ به نظرتون چراباید همچین پیشنهادی بدن؟؟ عجیب نیست؟؟
کمی تحقیق کردم ظاهرا برند U-TELL ایرانیه!! نظرتون راجع بهش چیه؟؟ تو اون فروشگاه اینترنتی معروف که اسم نمیبرم این مدل رو نداشت ولی مدل V304F که مدل بالاتری هست رو داشت و نظرات کاربران مثبت بود.

VDSL بهتره اگر مفتی میدن بگیر، هر چی مفتی بدن بگیر. :emoji_smiley-12:

REZA
2019/10/02, 16:34
نهایتا ناراضی بودی از مودمت، یه دونه می خری.

MOHAMMAD MOBASHERI
2019/10/02, 17:51
VDSL بهتره اگر مفتی میدن بگیر، هر چی مفتی بدن بگیر. :emoji_smiley-12:

سلام رئیس جان

خوب همین که مفتی میدن مشکوکه دیگه!! همچین تاکید کرد همه چیز کاملا رایگانه که ذهنم در لحظه داشت دنبال کلک و اشکال کار میگشت و حس کردم دارم گول میخورم:emoji_smiley-28: واسه همین 24 ساعت زمان گرفتم مشورت کنم!!!

یکی دوتا از آشنایان که سرویس vdsl گرفتند مدام شکایت دارند که حجمشون زودتر از قبل تموم میشه!!! ولی به نظرم منطقی نمیتونه باشه!! به نظرتون تو محاسبه حجم کلکی میزنند؟؟

ممنون

MOHAMMAD MOBASHERI
2019/10/02, 18:05
نهایتا ناراضی بودی از مودمت، یه دونه می خری.
خب قیمت حجم ترافیکش بیشتر نیست؟؟

AminOC
2019/10/02, 19:59
خب قیمت حجم ترافیکش بیشتر نیست؟؟
دوست عزیز چند نکته راجع به VDSL مخابرات .
1- طبق تجربه عینی خودم و دوستان تو بعضی از مناطق قطعی مکرر دارن ، مثلا من خودم از زمانی که خریدم اصلا قطعی نداشتم ولی دو تا از دوستان توی مناطق دیکه این مشکلو دارن و این در حالیه که قبلا که از شرکت های خصوصی اینترنت گرفتن اصلا این مشکلو نداشتن
2 - مخابرات سرویس VDSL رو روی فیبر نوری عرضه میکنه واگر خط تلفن شما بره روی فیبر و بعدا از خریدتون به هر دلیلی پشیمون بشید دیگه از هیچ شرکت خصوصی نمیتونید سرویس بگیرید چون مخابرات پهنای باند فیبر نوری شو به شرکت های خصوصی اجاره نمیده .

REZA
2019/10/02, 20:51
با این حساب اگه مشکلی نداری با سرویس فعلیت، اقدام نکنی بهتره، چون هر وقت بخوای می تونی از سایت مخابرات درخواست این سرویس رو بدی با کابل کشی و مودم رایگان!

Arthur
2019/10/02, 20:56
با این حساب اگه مشکلی نداری با سرویس فعلیت، اقدام نکنی بهتره، چون هر وقت بخوای می تونی از سایت مخابرات درخواست این سرویس رو بدی با کابل کشی و مودم رایگان!
سلام.
البته VDSL نیاز به کابل کشی و زیرساخت جدید نداره و رو همون بستر ADSL ارائه میشه.

ErfanDL
2019/10/02, 23:28
سلام محمد جان. اول شما بگو SNR خطت چند هست الان ؟ و در حال حاضر چه سرعتی داری ؟ یه موقع VDSL میکنی خطت رو، کلا نتت قطع میشه. سرویس VDSL باید 50 مگابیت به شما سرعت بده با مخابرات تماس بگیر و بهشون بگو تضمین میدن که این سرعت رو تحویلت بدن ؟ به نظرم فیبر بگیری بهتره.

MOHAMMAD MOBASHERI
2019/10/03, 00:49
سلام محمد جان. اول شما بگو SNR خطت چند هست الان ؟ و در حال حاضر چه سرعتی داری ؟ یه موقع VDSL میکنی خطت رو، کلا نتت قطع میشه. سرویس VDSL باید 50 مگابیت به شما سرعت بده با مخابرات تماس بگیر و بهشون بگو تضمین میدن که این سرعت رو تحویلت بدن ؟ به نظرم فیبر بگیری بهتره.

سلا آقا عرفان
SNR رو نمیدونم چیه و باید ار کجا بدست بیارم
سرعت فعلی 2 مگ هست که سرویس ارزان قیمتی هست
VDSL پیشنهاد خودشون بوده
ممنون

ErfanDL
2019/10/03, 01:09
سلا آقا عرفان
SNR رو نمیدونم چیه و باید ار کجا بدست بیارم
سرعت فعلی 2 مگ هست که سرویس ارزان قیمتی هست
VDSL پیشنهاد خودشون بوده
ممنوناگه میخوان بهت VDSL با همین سرعت بدن که اصلا ارزش نداره همون ADSL بهتره. بعد هم شما رو همین ADSL تا 16 مگ میتونی سرعت بگیری. مقادیر SNR هم داخل تنظیمات مودم قابل رویت هست.

Sent from my GALAXY A70 using Tapatalk

s3pe8r
2019/10/04, 19:10
سلام
دندون اسب پیش کشی رو نمی شمرن. وی دی اس ال هر چه باشد از ای دی اس ال بهتر است.