PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید مودم TD-LTE ایرانسل یا مبین نت ؟

ali_i3
2019/09/18, 18:44
سلام
دوستام میخوام یه مودم TD-LTE بگیرم
مودم مبین نت بهتره یا ایرانسل ؟

من الان از سیمکارت 4G همراه اول استفاده میکنم و پینگم تو بازی پابجی موبایل حدود 70 تا 90 هست و سرعت دانلودم حدود 2 مگ تا 10 مگابایت بر ثانیه ولی خوب هزینه های بسته های اینترنت خیلی گرونه من الان ماهانه حدود 300 هزار تومان دارم هزینه میکنم
بخاطر استریم گذاشتن تو یوتیوب میخوام TD-LTE بگیرم که پینگم دقیقا همینقدر پایین بمونه

ولی تو سایت مبین نت و ایرانسل سرعت ها رو دیدم خیلی پایین تر از اینترنت خود سیمکارت
مبین نت زده 4 تا 40 مگابیت که میشه حدود 512 کیلوبایت تا 5 مگابایت بر ثانیه که از نت خود سیمکارت همراه اول ضعیف تره:emoji_smiley-45:
و ایرانسل هم 512 کیلوبیت تا 8 مگابیت بر ثانیه که میشه 64 کیلوبایت تا 1 مگابایت بر ثانیه که دیگه چیزی نگم بهتره :emoji_smiley-53:

حالا من میخوام حدود یک میلیون هزینه کنم که بتونم پینگم رو پایین نگه دارم ولی خیلی دودلم
یکی به این دلیل که با این مشخصات که دادن سرعت ایرانسل که از adsl هم خیلی خیلی پیین تره و مبین نت هم اگه بگیرم باید با حالت رومینگ استفاده کنم که میترسم کلی هزینه کنم و اصلا انتن نده یا با یه سرعت خیلی پایین وصل شم

و در اخر هم بگم که من ماهانه حدود 100 گیگ اینرنت میخوام که مبین نت داره بستش رو ولی ایرانسل سقف بسته هاش 15 گیگ ماهانست
سروریس ایرانسل واقعا روی امار مافوق افتضاح نمیدونم چطور باز بعضی ها میگن خیلی بهتر از میبن نت

دوستانی که تجربه استفاده دارن لطفا راهنمایی کنن من کلا گیج شدم

masoud21
2019/09/18, 20:09
سلام وقتتون بخیر
بستگی داره کدوم شهر هستید...
در حال حاضر تهرران مبین نت خیلی خوب شده و سرعت قابل قبولی داره (هم در دانلود و هم در بازی های آنلاین مثل رینبو 6 و راکت لیگ و ...)
با توجه به حجم مصرفی که اعلام کردید پیشنهاد من مبین نت هست
من هم ایرانسل دارم هم مبین نت (ایرانسل برای دانلود شبانه عالی هست بخصوص بسته شبانه 100 گیگ 20 هزار تومان)
سوالی بود درخدمتم

ali_i3
2019/09/18, 21:57
سلام وقتتون بخیر
بستگی داره کدوم شهر هستید...
در حال حاضر تهرران مبین نت خیلی خوب شده و سرعت قابل قبولی داره (هم در دانلود و هم در بازی های آنلاین مثل رینبو 6 و راکت لیگ و ...)
با توجه به حجم مصرفی که اعلام کردید پیشنهاد من مبین نت هست
من هم ایرانسل دارم هم مبین نت (ایرانسل برای دانلود شبانه عالی هست بخصوص بسته شبانه 100 گیگ 20 هزار تومان)
سوالی بود درخدمتم

مرسی از پاسختون
من پابجی موبایل بازی میکنم نمیدونم شما بازی میکنید یا نه
پینگتون تو بازی چنده ؟

moty
2019/09/18, 22:12
من که اصلا سمت مودم های تی دی ال تیدی نرفتم به خاطر هزینه زیاد نتش وقتی میشه با مبایل اینترنتو به شتراک گذاشت به نظرتون توجیح اصلا اقتصادی داره!؟

ali_i3
2019/09/18, 22:45
من که اصلا سمت مودم های تی دی ال تیدی نرفتم به خاطر هزینه زیاد نتش وقتی میشه با مبایل اینترنتو به شتراک گذاشت به نظرتون توجیح اصلا اقتصادی داره!؟

خوب نمیشه که همیشه گوشی رو با کابل یا وای فای به سیستمم وصل کنم درضمن هزینه بسته های اینترنت سیمکارت خیلی بالاست
ولی موبین نت مثلا بسته اینترنت داره 100گیگ یکماه 85 تومان که خیلی خیلی بصرفه هست.
و ایرانسل بسته یکماه 40 گیگ رو میده 57 باز نسبت به بسته های عادی خود سمکارت خیلی بهتره

ErfanDL
2019/09/18, 22:51
خوب نمیشه که همیشه گوشی رو با کابل یا وای فای به سیستمم وصل کنم درضمن هزینه بسته های اینترنت سیمکارت خیلی بالاست
ولی موبین نت مثلا بسته اینترنت داره 100گیگ یکماه 85 تومان که خیلی خیلی بصرفه هست.
و ایرانسل بسته یکماه 40 گیگ رو میده 57 باز نسبت به بسته های عادی خود سمکارت خیلی بهترهمن با ایرانسل تا 100 مگابیت هم گرفتم. به نظرم ایرانسل تهیه کنید

Sent from my GALAXY A70 using Tapatalk

daneshjo
2019/09/18, 23:47
این نظر شخصی بنده هست
اول اینکه باید دقیقا شهرتون مشخص باشه
دوم من ایرانسل گرفتم برام عذاب بود بخطر اینکه یدفه فیتر شکن ها از کار میوفتادن اخرای حجم میشد بسرعت افت پیدا میکرد
پینگ یه مدت خوب بود بد گند زدن توش بعدم بهونه اینکه اپلود دانلود فلان
سوم پشتیبانی ضعیف (والا خودم بیشتر از اونا میدونم :emoji_smiley-23:)
شهر قم

moty
2019/09/19, 00:02
و ایرانسل بسته یکماه 40 گیگ رو میده 57 باز نسبت به بسته های عادی خود سمکارت خیلی بهتره

اره درسه با این قیمتا الان بسته ها رو چک کردم به صرفه تر از سیمکارته
چون قدیم اولا که اومده بود هم مودمشون قیمتش بالا بود هم بسته هاش خیلی گرون در می اومد و به صرفه نبود و الان برعکس شده

moty
2019/09/19, 00:04
من با ایرانسل تا 100 مگابیت هم گرفتم. به نظرم ایرانسل تهیه کنید

Sent from my GALAXY A70 using Tapatalk

شوخی نکن !!!
بعد معمولا سرعتش رو چند بسته شده؟

pemidi
2019/09/19, 03:02
من ایرانسل دارم و ایرانسل از نظر سرعت و پینگ عالیه. ولی یک بحثی که هست اینه که بسته های ایرانسل به شدت گرون شدن و اصلا نمیصرفه. در مقابل بسته های مبین‌نت خیلی قیمتشون مناسبه. من اگر باشم مبین‌نت میگیرم. با توجه به اینکه مبین‌نت در حال گسرتش و رقابت با ایرانسل هستش ولی ایرانسل الان فربه شده حاضر نیست به خودش هی تکونی بده

Mahdi_Sadeghi
2020/04/12, 18:19
مرسی از پاسختون من پابجی موبایل بازی میکنم نمیدونم شما بازی میکنید یا نه پینگتون تو بازی چنده ؟
داداش پینگت تو رینبو چنده؟

Mahdi_Sadeghi
2020/04/12, 18:20
داداش پینگت تو رینبو چنده
؟؟؟؟؟

M135
2020/07/30, 08:56
مرسی از پاسختون
من پابجی موبایل بازی میکنم نمیدونم شما بازی میکنید یا نه
پینگتون تو بازی چنده ؟

سلام
من پابجی بازی میکنم مبین نت معمولا روی ۹۲ یا ۱۰۰ که خوبه
سرعت دانلودشم تا ۵ مگابایت در ثانیه هم میره ولی معمولا رو ۳ یا ۴ مگابایت بر ثانیه اس که خوبه
نکته قابل توجه اینه که بسته های مبین نت از ایرانسل ارزون تره و طوری ک من حساب کردم قیمت هر گیگ به ۸۵۰ تومن(ینی کنتر از هزار تومان!) هم میرسه اما کمترین قیمت هر گیگ بسته های ایرانسل ۱۳۰۰ تومنه که در حجم های زیاد اختلاف قیمت فاحشی دارند