PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Add - ons های مفید برای فایرفاکس !

ya30n
2012/01/21, 23:51
سلام
دوستان توی این پست به معرفی افزونه های مفید و کاربردی برای فایرفاکس می پردازیم.@};-

ya30n
2012/01/21, 23:56
دسکتاپ افزونه ایست که به کاربر فایرفاکس اجازه می دهد تا به سرعت و آسان صفحه سفارشی دسترسی سریع به صفحات وب پربازدید یا speed-dial را ایجاد کند. همان طور که گفته شد، در این صفحه شما می توانید میانبر سایت هایی که معمولا از آنها زیاد بازدید می کنید گذاشته و از آنها به عنوان بوک مارک استفاده کنید. شما حتی می توانید ویجت جستجو یگوگل را به صفحه خود اضافه کنید. ا افزونه دسکتاپ، شما حتی می توانید عکس بندانگشتی برای هر آدرس در نظر بگیرید، که در واقع یک تصویر کوچک و مینیاتوری از وب سایت های مورد علاقه شماست، یا یک تصویر سفارشی برای تصویر بندانگشتی قرار بدهید تا آیکونی مثل آنهایی که برای فیس بوک و توییتر در تصویر بالا می توانید ببینید ایجاد کنید، و همچنین پوشه هایی ایجاد نمائید. پوشه ها به زبان ساده لینک هایی به دسکتاپ های “دیگر” هستند که در آن شما می توانید ویدجت های سفارشی بیشتری داشته باشید. ایده ای که پشت سر طراحی این افزونه وجود داشته، واقعا خوب و مبتکرانه است، اما هنوز کامل نیست. به عنوان مثال، من نتوانستم راهی برای تغییر نام پوشه ها پیدا کنم. همچنین در زمینه انتخاب والپیپر برخی مسائل جزئی مواجه شدم. با وجود این ، دسکتاپ افزونه مفید کوچکیست و کمک خواهد کرد که صفحه شروع منحصر به فردی برای فایرفاکس خود ایجاد کنید. دسکتاپ افزونه ایست که به کاربر فایرفاکس اجازه می دهد تا به سرعت و آسان صفحه سفارشی دسترسی سریع به صفحات وب پربازدید یا speed-dial را ایجاد کند. همان طور که گفته شد، در این صفحه شما می توانید میانبر سایت هایی که معمولا از آنها زیاد بازدید می کنید گذاشته و از آنها به عنوان بوک مارک استفاده کنید. شما حتی می توانید ویجت جستجو یگوگل را به صفحه خود اضافه کنید.
ا افزونه دسکتاپ، شما حتی می توانید عکس بندانگشتی برای هر آدرس در نظر بگیرید، که در واقع یک تصویر کوچک و مینیاتوری از وب سایت های مورد علاقه شماست، یا یک تصویر سفارشی برای تصویر بندانگشتی قرار بدهید تا آیکونی مثل آنهایی که برای فیس بوک و توییتر در تصویر بالا می توانید ببینید ایجاد کنید، و همچنین پوشه هایی ایجاد نمائید. پوشه ها به زبان ساده لینک هایی به دسکتاپ های “دیگر” هستند که در آن شما می توانید ویدجت های سفارشی بیشتری داشته باشید.

ایده ای که پشت سر طراحی این افزونه وجود داشته، واقعا خوب و مبتکرانه است، اما هنوز کامل نیست. به عنوان مثال، من نتوانستم راهی برای تغییر نام پوشه ها پیدا کنم. همچنین در زمینه انتخاب والپیپر برخی مسائل جزئی مواجه شدم. با وجود این ، دسکتاپ افزونه مفید کوچکیست و کمک خواهد کرد که صفحه شروع منحصر به فردی برای فایرفاکس خود ایجاد کنید.

4719

منبع : گویا ای تی