PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید دانگل وای فای

Saeid59
2019/08/27, 22:03
سلام و درود
میخام دانگل وای فای برای دسکتاپم بخرم در محدوه حداکثر 40تومن.
پیشنهادتون برای اینکه با ویندوز 10انترپرایز 64بیتی ،سازگار باشه چیه؟ که مثل دانگل فعلی نشه که درایورش رو شناسایی میکنه ولی امکان اتصال نداره.

_abbas_glv
2019/08/27, 22:18
سلام و درود
پیشنهادتون برای اینکه با ویندوز 10انترپرایز 64بیتی ،سازگار باشه چیه؟ که مثل دانگل فعلی نشه که درایورش رو شناسایی میکنه ولی امکان اتصال نداره.سلام،
دوست عزیز فک نکنم ۴۰ هزارتومن گیر بیاد![emoji53]
ولی توی اپلیکیشن ایسام شاید موجود باشه!

ولی به نظرم صبر کنید تا اساتید راهنمایی های بهتری بکنند[emoji106][emoji6]

ARMIN
2019/08/28, 00:48
سلام و درود
پیشنهادتون برای اینکه با ویندوز 10انترپرایز 64بیتی ،سازگار باشه چیه؟ که مثل دانگل فعلی نشه که درایورش رو شناسایی میکنه ولی امکان اتصال نداره.

ببین دیگه از این مدل ضعیف تر نگیر ارزش نداره:

دانگل شبکه تی پی لینک TL-WN821N USB (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

این یه دانگل 10 دلاریه، دیگه از این ارزونتر واقعا آشغاله.

Saeid59
2019/08/28, 18:18

دانگل شبکه تی پی لینک TL-WN821N USB (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

این چطوره؟:emoji_smiley-118:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

در ضمن یه جایی خوندم که بعضی مدلهای تی پی لینک مشکل compatibility دارن یا ناسازگارن ،من یه دانگل رسیور دارم که با اون متصل میکردم نت ایرانسل رو به پی سی ،قبلا که ویندوزهای ۷ ،و بعد 8,1داشتم هم درایور درست بود و هم متصل میشد.
با ارتقا به 10درایور شناسایی میشه اما امکان اتصال نداره.

برا همین نمیخام ریسک کنم و گرون قیمت بخرم که اونم مثل این دانگل باشه ،البته گفتم دانگل بی اسم و نشون رسیوره ولی خب با ویندوزهای قبل درست بود‌.

الانم به سرم زده که از همون دانگل هایn802.11 ارزون(۲۵تومنی) بگیرم و ببینم به امید کارکرد با ویندوز 10.
کار نکرد هم که هیچ بی خیال بشم و احتیاج ضروری و شدید به اینکه نت خط رو به پی سی بده وجود نداره ،ولی خب همچین دانگل سازگاری داشته باشم بهتره.

ErfanDL
2019/08/28, 18:36
این چطوره؟:emoji_smiley-118:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

در ضمن یه جایی خوندم که بعضی مدلهای تی پی لینک مشکل compatibility دارن یا ناسازگارن ،من یه دانگل رسیور دارم که با اون متصل میکردم نت ایرانسل رو به پی سی ،قبلا که ویندوزهای ۷ ،و بعد 8,1داشتم هم درایور درست بود و هم متصل میشد.
با ارتقا به 10درایور شناسایی میشه اما امکان اتصال نداره.

برا همین نمیخام ریسک کنم و گرون قیمت بخرم که اونم مثل این دانگل باشه ،البته گفتم دانگل بی اسم و نشون رسیوره ولی خب با ویندوزهای قبل درست بود‌.

الانم به سرم زده که از همون دانگل هایn802.11 ارزون(۲۵تومنی) بگیرم و ببینم به امید کارکرد با ویندوز 10.
کار نکرد هم که هیچ بی خیال بشم و احتیاج ضروری و شدید به اینکه نت خط رو به پی سی بده وجود نداره ،ولی خب همچین دانگل سازگاری داشته باشم بهتره.
خیر عزیز. این مدل رو تهیه کنید: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Saeid59
2019/08/28, 19:42

این ،ویندوز ۱۰ رو ساپورت میکنه و نگرانم که مشکل فعلی دانگل با ویندوز ۱۰ تکرار نشه.

Saeid59
2019/08/28, 19:45
خیر عزیز. این مدل رو تهیه کنید: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ممنونم.ولی دوست دیگه مون پیشنهاد تی پی لینک
TL-WN۸۲۱N USB رو دادن که بدون آنتنه و نسبت به مدل ۷۲۲،ظاهرا جدیدتره و البته ۱۰۴ تومن که که دیجی کالا ۱۳۲ مدل قدیم تر رو داره .

ولی اگر این مدل رو گرفتم ،سوالمو تکرار میکنم
۱۰ رو ساپورت میکنه و نگرانم که مشکل فعلی دانگل با ویندوز ۱۰ تکرار نشه.

ErfanDL
2019/08/28, 19:48
ممنونم.ولی دوست دیگه مون پیشنهاد تی پی لینک
TL-WN۸۲۱N USB رو دادن که بدون آنتنه و نسبت به مدل ۷۲۲،ظاهرا جدیدتره و البته ۱۰۴ تومن که که دیجی کالا ۱۳۲ مدل قدیم تر رو داره .

ولی اگر این مدل رو گرفتم ،سوالمو تکرار میکنم
۱۰ رو ساپورت میکنه و نگرانم که مشکل فعلی دانگل با ویندوز ۱۰ تکرار نشه.۷۲۲ بهتر از ۸۲۱ هست. ۷۲۲ با ۱۰ مشکلی نداره

Sent from my GALAXY A70 using Tapatalk

Saeid59
2019/08/28, 20:44
۷۲۲ بهتر از ۸۲۱ هست. ۷۲۲ با ۱۰ مشکلی نداره

اوکی ،ولی میشه جهت تفهیم ،بفرمایین مشکل اون تی پی لینک مینیاتوری چیه؟ والا استفاده من نیازی به ۳۰۰ mbps نداره و برای استفاده خیلی ساده ما بین اینترنت موبایل که دقیقا بغل دست دسکتاپ میزارم هستش ،چه نیازیه به مدل آنتن دار و بزرگ در حد فلش های قدیمی و چه نیازی به ۳۰۰ که همون ۱۵۰ هم کافیه؟

اینو متوجه نمیشم که نیاز ساده من با همون تی پی لینک مینیاتوری ۷۰ تومنی هم رفع میشه ولی مشکل اینه که سازگاری شو با ویندوز ۱۰ نمیدونم و یهو خرج ۱۳۰ برای یه نیاز ساده هم زیاده بنظرم!!!

ErfanDL
2019/08/28, 20:56
اوکی ،ولی میشه جهت تفهیم ،بفرمایین مشکل اون تی پی لینک مینیاتوری چیه؟ والا استفاده من نیازی به ۳۰۰ mbps نداره و برای استفاده خیلی ساده ما بین اینترنت موبایل که دقیقا بغل دست دسکتاپ میزارم هستش ،چه نیازیه به مدل آنتن دار و بزرگ در حد فلش های قدیمی و چه نیازی به ۳۰۰ که همون ۱۵۰ هم کافیه؟

اینو متوجه نمیشم که نیاز ساده من با همون تی پی لینک مینیاتوری ۷۰ تومنی هم رفع میشه ولی مشکل اینه که سازگاری شو با ویندوز ۱۰ نمیدونم و یهو خرج ۱۳۰ برای یه نیاز ساده هم زیاده بنظرم!!!۷۲۲ چیپ قویتری داره و با تمام سیستم عامل ها سازگاره از جمله لینوکس، مک، ویندوز ۱۰

Saeid59
2019/08/29, 00:40
قرار شد بی زحمت ،دلایل رد تی پی لینک مینیاتوری رو بفرمایید!!!

ErfanDL
2019/08/29, 08:50
قرار شد بی زحمت ،دلایل رد تی پی لینک مینیاتوری رو بفرمایید!!!گفتم عزیز چیپش مشکل داره. حالا هر کدوم رو خودت میدونی انتخاب کن.

Saeid59
2019/08/29, 20:09
گفتم عزیز چیپش مشکل داره. حالا هر کدوم رو خودت میدونی انتخاب کن.

آقا من ۷۰ نخام بیشتر خرج کنم ،دانگل مناسبی موجود نیس حالا از برندهای دیگه ؟

REZA
2019/08/30, 00:34
نوش که از نظر من نیست مگه دست دوم بخوای بگیری از شیپور و دیو ار و .... .

ARMIN
2019/08/30, 00:43
آقا من ۷۰ نخام بیشتر خرج کنم ،دانگل مناسبی موجود نیس حالا از برندهای دیگه ؟

داداش چرا چونه میزنی خوب :icon_ (21):

یه مدل من گفتم یه مدل عرفان،

یکی از اینا رو بگیر یا هر مدلی که خودت صلاح میدونی بین TP Link و یا DLink هر مدلی به بودجه ات میخوره تهیه کن.

Saeid59
2019/08/30, 19:44
داداش چرا چونه میزنی خوب :icon_ (21):

یه مدل من گفتم یه مدل عرفان،

یکی از اینا رو بگیر یا هر مدلی که خودت صلاح میدونی بین TP Link و یا DLink هر مدلی به بودجه ات میخوره تهیه کن.

خب آخه هم ۷۰ میخام و هم اینکه با ویندوز ۱۰ سازگار باشه که راهنمایی های شما در محدوده ۱۰۰ به بالا و سازگار بود،
۷۰ و سازگار سراغ دارین؟ منظور اینه نه چونه زدن.

ErfanDL
2019/08/30, 20:27
خب آخه هم ۷۰ میخام و هم اینکه با ویندوز ۱۰ سازگار باشه که راهنمایی های شما در محدوده ۱۰۰ به بالا و سازگار بود،
۷۰ و سازگار سراغ دارین؟ منظور اینه نه چونه زدن.هرچی پول بدی عزیز آش میخوری. فکر این باش ۷۰ بدی و کار نکنه پولتو میریزی دور.

ARMIN
2019/08/30, 22:47
۷۰ و سازگار سراغ دارین؟ منظور اینه نه چونه زدن.

غریب به اتفاق همه ی دانگل های موجود با ویندوز 10 سازگاری دارند منتها بحث اینه که به قول عرفان پولتونو دور نریزید.

ما نزدیک ترین گزینه ها به بودجه شما رو اعلام کردیم که از نظر فنی خوب باشند، تصمیم با خود شماست.