PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیمات روتر hap lite mikrotik

simrakhsh
2019/07/19, 14:17
با سلام و احترام

من یک vps با ویندوز سرور 2008 r2 دارم و در آن تنظیمات virtual private network رو به درستی انجام دادم (سرور ایرانی) و کلاینتها از طریق ویندوز و اندروید میتونن اتصال برقرار کنن.

اما برای دستگاههای سخت افزاری که داریم نیاز هستش که کل شبکه از v . p . n که بر روی سرور هست استفاده کنند.

به همین خاطر دستگاه روتر hap lite خریداری کردم
تنظیمات مربوطه از جمله pptp client رو تنظیم کردم و در ارتباط مشکلی نداردو در وضعیت اتصال قرار میگیرد اما کلاینت ها در شبکه با همان ip قدیمی خود باقی می مانند.
دوستان اگر اطلاعاتی دارید لطفا به اشتراک بگذارید.

ErfanDL
2019/07/19, 16:29
با سلام و احترام

من یک vps با ویندوز سرور 2008 r2 دارم و در آن تنظیمات virtual private network رو به درستی انجام دادم (سرور ایرانی) و کلاینتها از طریق ویندوز و اندروید میتونن اتصال برقرار کنن.

اما برای دستگاههای سخت افزاری که داریم نیاز هستش که کل شبکه از v . p . n که بر روی سرور هست استفاده کنند.

به همین خاطر دستگاه روتر hap lite خریداری کردم
تنظیمات مربوطه از جمله pptp client رو تنظیم کردم و در ارتباط مشکلی نداردو در وضعیت اتصال قرار میگیرد اما کلاینت ها در شبکه با همان ip قدیمی خود باقی می مانند.
دوستان اگر اطلاعاتی دارید لطفا به اشتراک بگذارید.دوست عزیز باید route و mangle را تنظیم کنید و کل ترافیک را از روی v...p...n عبور دهید

Sent from my GALAXY A70 using Tapatalk

simrakhsh
2019/07/19, 20:30
دوست عزیز باید route و mangle را تنظیم کنید و کل ترافیک را از روی v...p...n عبور دهید

Sent from my GALAXY A70 using Tapatalk

با تشکر از شما اما چطور میتونم این بار ترافیک رو مشخص کنم.

aminjafari
2020/03/03, 18:56
عرض سلام
من هم همین مشکل را داشتم از دوستان توضیح واضح تر برای تنظیم بار ترافیک نداشتن؟
سپاس