PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی درباره خرید بهترین اینترنت

in-fo
2019/06/06, 06:52
سلام من یه اینترنت وایرلس دارم از این رادیو ایی ها حقیقتا بهترین نتی بوده که تا الان داشتم چون یکی پینگش مناسبه یکی سرعتش خیلی خوبه یکی دیگه که خیلی مهمه حتی وقتی سیل هم بیاد اینترنتش قطع نمیشه . ولی یه مشکل اساسی این شرکتی که ازش اینترنت میگیرم داره تعرفه هاش همچین جالب نیستن واسه دانلود مثلا واسه 100 گیگ باید 90 تومن پول بدم که شرکت های adsl الان تعرفه یک ترابایتی رو دارن میدن 90 تومن و خیلی کمتر تازه !
حالا من میخوام در کنارش اینترنت adsl بگیرم این شهری که توش هستم فعلا فقط مخابرات هست و اسیاتک و فن آوا . چجوری میتونم قبل از خرید بفهمم کدومشون اینترنت بهتری و با کیفیت تری میدن از خودشون که بپرسی همشون میگن اینترنتش عالیه و ... درصورتی که همشون ممکنه چرت باشن . بعد اینکه برای اینکه پینگم رو کمتر کنم چه کاری میتونم انجام بدم ؟ این اینترنت سیم کارتی ها چطورن مودمشو بخرم بسته های خوب واسه دانلود دارن ؟ که فقط شبانه نباشن ؟ چون فورجی پلاس هم ساپورت میکنه منطقه ما دکل هم که جفتمونه .

راه حل کاهش پینگ چیه من شنیدم اکه دوتا نت شرکت رو با میکروتیک یکی کنی پینگ میاد پایین تر ؟
راه حل اینکه سرعت دانلود رو بیشتر کنم چیه ؟
ایا میتونم اینترنت رادیو که کیفیت بالاتری رو داره با adsl که کیفیت پایین تری داره ولی تعرفه های دانلودی بهتری داره یکی کنم و کیفیت اینترنتم مثل رادیو باشه با وجود یکی کردن دوتاشون ؟

in-fo
2019/06/11, 01:14
نبود جوابی ؟

ErfanDL
2019/06/11, 08:57
نبود جوابی ؟

VDSL بگیر

s3pe8r
2019/06/11, 10:31
سلام من یه اینترنت وایرلس دارم از این رادیو ایی ها حقیقتا بهترین نتی بوده که تا الان داشتم چون یکی پینگش مناسبه یکی سرعتش خیلی خوبه یکی دیگه که خیلی مهمه حتی وقتی سیل هم بیاد اینترنتش قطع نمیشه . ولی یه مشکل اساسی این شرکتی که ازش اینترنت میگیرم داره تعرفه هاش همچین جالب نیستن واسه دانلود مثلا واسه 100 گیگ باید 90 تومن پول بدم که شرکت های adsl الان تعرفه یک ترابایتی رو دارن میدن 90 تومن و خیلی کمتر تازه !
حالا من میخوام در کنارش اینترنت adsl بگیرم این شهری که توش هستم فعلا فقط مخابرات هست و اسیاتک و فن آوا . چجوری میتونم قبل از خرید بفهمم کدومشون اینترنت بهتری و با کیفیت تری میدن از خودشون که بپرسی همشون میگن اینترنتش عالیه و ... درصورتی که همشون ممکنه چرت باشن . بعد اینکه برای اینکه پینگم رو کمتر کنم چه کاری میتونم انجام بدم ؟ این اینترنت سیم کارتی ها چطورن مودمشو بخرم بسته های خوب واسه دانلود دارن ؟ که فقط شبانه نباشن ؟ چون فورجی پلاس هم ساپورت میکنه منطقه ما دکل هم که جفتمونه .

راه حل کاهش پینگ چیه من شنیدم اکه دوتا نت شرکت رو با میکروتیک یکی کنی پینگ میاد پایین تر ؟
ایا میتونم اینترنت رادیو که کیفیت بالاتری رو داره با adsl که کیفیت پایین تری داره ولی تعرفه های دانلودی بهتری داره یکی کنم و کیفیت اینترنتم مثل رادیو باشه با وجود یکی کردن دوتاشون ؟
اینکه اینترنت چجوری هاست باید گفت اینو باید از کسانی بپرسید که اطراف شما از این سرویس ها استفاده می کنند. ممکن است شرکتی در جایی سرویس دهی بهتری داشته باشد و در جایی دیگر شرکت دیگر. حتی ممکن است یک شرکت در دو نقطه کیفیت مختلفی داشته باشد. بگذریم که اینها به مسایل دیگر هم ربط دارند که مثلا فیبر نوری باشد یا سیم مسی. چقدر به مراکز مخابراتی نزدیک باشید و ...
اما این سرویس های ترا بایتی مراقب باشید زیاد به این مسایل توجه نکنید. مثلا ممکن است از یک شرکت گمنامی چنین سرویسی خریداری کنید ولی پشتیبانی درستی نداشته باشد.
در حال حاضر مثلا در مخابرات برای ای دی اس ال طرح های رنگین نت دارد که نمونه می توانید سرویسی سرعت افزایشی 8 مگ اپ تا 16 خریداری کنید . حدود 90 گیگ ماهیانه بین الملل و قیمتی ماهانه فکر کنم 50 هزار تومان. همچین طرح رنگین نت سرشار هم دارند که البته سرعت ثابت دارند ولی در عوض ترافیک شبانه رایگان مناسبی دارند. از شرکت های دیگر زیاد اطلاع ندارم.
البته اگر دسترسی به سرویس های تانوما و VDSL داشته باشید و مشکلی هم بابت هزینه نباشد، اینها بهترین گزینه ها هستند. سرویس های 4G و ... هم ممکن است بسته به محل زندگی شما سرعت خوبی داشته باشند ولی انچه شنیده شده است که ترافیک گران تری دارند. مخصوصا برای شما که گویا زیاد پیگیر دانلود شبانه نیستید.

meelad
2019/06/14, 23:05

اون تراباتی ها اگه از یه سرعتی پایین تر بیان اصلا قابل رسیدن به اون حجم نیستن.
ینی مثلا روزی 30 گیگ نتونین دانلود کنین به اون مقدار حجم هم نمیرسه!

مثل قضیه ی هاست های نامحدوده که در واقع محدود هستن :emoji_smiley-38:

in-fo
2019/06/17, 06:42
VDSL بگیر
شهرمون پشتیبانی نمیکنه

in-fo
2019/06/17, 06:43
اون تراباتی ها اگه از یه سرعتی پایین تر بیان اصلا قابل رسیدن به اون حجم نیستن.
ینی مثلا روزی 30 گیگ نتونین دانلود کنین به اون مقدار حجم هم نمیرسه!

مثل قضیه ی هاست های نامحدوده که در واقع محدود هستن :emoji_smiley-38:
من خودم سرعت دانلودم به سه مگ بر ثانیه میرسه سرویسم دو مگه . ولی میخوام بیشتر بشه و ترکیب بشن

in-fo
2019/06/30, 19:07
نبود جواب دیگه ایی ؟ :|

hisanat
2020/01/22, 16:34
بهترین اینترنت رو آسیا تک ارایه میده

parsa60
2020/01/22, 21:27
نبود جواب دیگه ایی ؟ :|

شهر با شهر
و
منطقه با منطقه متفاوته،نمیشه خیلی دقیق عنوان کرد،گرچه این مدت تقریبا همشون تعرفه هاشونو بردن بالا و سرعت و قطع و وصلی زیاد و پینگ بالا...

در رابطه با خرید دیوایس میکروتیک و ترکیب دو ISP امکان پذیر و سرعتتون بالا میره ولی در مورد پینگ مطمئن نیستم.