PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیغام های خطا

B12110
2019/02/16, 20:14
با سلام.
وقتی بعضی بازی ها رو اجرا می کنم پیغام های مختلف خطا و ارور میده مثلا وقتی خواستم بازی تمدن 6 که یک بازی با گرافیک نه چندان بالایی هست رو اجرا کنم اول این پیغام رو داد: The code execution cannot proceed because bink2w64.dll was not ... . فایل bink2w64.dll رو از اینترنت دانلود کردم و در محل نصب بازی کپی کردم.
دوباره پیغام خطا داد که HavokScript2013.2.0_win64_FinalRelease.dll was not. این یکی رو هم دانلود و در محل نصب بازی کپی کردم.
بار دیگه پیغام داد که Database_Win64_FinalRelease.dll. اینم دانلود و در محل نصب کپی کردم.
ایندفعه پیام داد Localization_FinalRelease.dll. اینم مثل موارد قبل دانلود و... .
دفعه بعد پیام داد The application was unable to start correctly (0xc0000142). c .
باز پیام داد steam_api64.dll. ...
البته به همین سرعتی که شما مطالعه فرمودید بنده این فایل ها رو دانلود و کپی نکردم. برای هر کدوم حدود یه ربع تا بیست دقیقه تلاش کردم و جمعا شاید یک و نیم تا دو ساعت وقت گذاشتم اما آخرش هم نتیجه ای نگرفتم.
بنده به تازگی سیستم جدید بستم و ویندوز 10 رو نصب کردم. سیستم قبلی بنده که خیلی ضعیف و قدیمی تر از سیستم جدید بود به راحتی بازی های سبکی مثل تمدن 5 و ریمن لجندز رو اجرا میکرد. اما سیستم جدید نتونست این دو بازی رو اجرا کنه. فکر کنم سیستم جدید ایرادات و نواقص نرم افزاری داره.
البته این بازی تمدن 6 که امروز جون منو بالا آورد و آخرش هم اجرا نشد در سیستم قبلی هم اجرا نشد . شاید اشکال از خود بازیه.
اگه لطف کنید راهنمایی کنید که مشکل چیه و نقص در کجای سیستم وجود داره ممنون میشم.

AH64-E
2019/02/17, 05:47
درود

از چه نسخه ای ویندوز 10 استفاده کنید ؟ Build ؟

من این احتمال میدم مشکل از بازی ها شما باشه نه سیستم یا سیستم عامل، با توجه به توضیحاتی که دادین این مشکلات و نقض در نصب فایل بازی ها مربوط به بازی هستش سعی کنید نسخه های کامل تهیه و نصب کنید.

و بسته های تکمیلی مانند: Microsoft .net FrameWork یا Microsoft Visual C Plus plus و آخرین نسخه DirectX همچنین.

B12110
2019/02/17, 10:53
درود

از چه نسخه ای ویندوز 10 استفاده کنید ؟ Build ؟

من این احتمال میدم مشکل از بازی ها شما باشه نه سیستم یا سیستم عامل، با توجه به توضیحاتی که دادین این مشکلات و نقض در نصب فایل بازی ها مربوط به بازی هستش سعی کنید نسخه های کامل تهیه و نصب کنید.

و بسته های تکمیلی مانند: Microsoft .net FrameWork یا Microsoft Visual C Plus plus و آخرین نسخه DirectX همچنین.

بنده وقتی properties رو در قسمت this Pc میزنم در قسمت windows edition نوشته : Windows 10 Pro.

AH64-E
2019/02/17, 11:06
در قسمت RUN ویندوز که با کلید های Win + R فعال میشه .

عبارت: winver تایپ کن و عکس اینجا قرار بده.

من احتمال میدم بازی شما مشکل داره.

B12110
2019/02/17, 11:44
در قسمت RUN ویندوز که با کلید های Win + R فعال میشه .

عبارت: winver تایپ کن و عکس اینجا قرار بده.

من احتمال میدم بازی شما مشکل داره.

البته الان بنده در حال آپدیت ویندوز به نسخه 1809 هستم.4913849138

AH64-E
2019/02/17, 18:34
پیشنهاد می کنم، قطعا نسخه جدید نصب کنید ( سیستم عامل ) .

B12110
2019/02/17, 19:23
پیشنهاد می کنم، قطعا نسخه جدید نصب کنید ( سیستم عامل ) .

در مورد نسخه
Build مطلبی می خواستید بگید؟ نسخه ویندوز الان اینه : (version 1809 (
OS
Build 17763.316
البته بعد از بروزرسانی هیچ تغییر خاصی احساس نکردم و همچنان بازی هایی که قبلش اجرا نمیشد الان هم اجرا نمیشه.

AH64-E
2019/02/18, 05:42
مشکل به احتمال زیاد مربوط به بازی شماست نه سیستم عامل.

یک نسخه دیگه از بازی تهیه کنید دوباره نصب و تست کنید.

B12110
2019/02/18, 15:58
مشکل به احتمال زیاد مربوط به بازی شماست نه سیستم عامل.

یک نسخه دیگه از بازی تهیه کنید دوباره نصب و تست کنید.

البته منظور بنده بازی نیست. منظورم این بود که کلا هیچ تغییری احساس نکردم. یعنی حدود دو ساعت و نیم طول کشید که نسخه جدید دانلود و بروزرسانی بشه. اما بجز اینکه فقط فضای خالی SSD که ویندوز روش نصبه پر تر و اشغال بشه هیچ تغییری ندیدم حتی تغییر کوچک در ظاهر ویندوز. اگه قرار نبود هیچ تغییری ایجاد بشه پس این چند گیگ دانلود که دو ساعت طول کشید و حافظه سیستم رو بیشتر اشغال کرد چی بود؟

AH64-E
2019/02/18, 19:26
قرار نیستش که تغییر خاصی در ظاهر سیستم عامل به وجود بیاید، این بروزرسانی تغییرات همراه هستش با تغییرات در برخی از تنظیمات سیستمی ویندوز، امنیتی و ...