PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک راهنمایی در خصوص داشتن وبسایتی پر بازدید

Yaser_Aramesh
2012/01/18, 11:08
سلام دوستان.......... روح الله (Aren) و من (البته مدیر آقا روح الله هستن و بنده فقط نویسنده هستم!) وبسایتی داریم به نام Bestapps.ir که تو اون میخوایم بهترین نرم افزار های انواع سیستم عامل رو معرفی کنیم و حتی در بعضی موارد لینک دانلود هم بزاریم....

البته در کنار نرم افزارها,اخبار فناوری و به خصوص موبایل و انواع سیستم عامل رو هم خواهیم داد.....در ضمن 99% مطالب نوشته یا ترجمه ی خودمان خواهد بود!

البته فیلا در بخش اخبار داریم کار میکنیم و خیلی زود شروع به کار در بخش نرم افزار ها هم خواهیم کرد!

الان فکر کنم تبلیغ حساب شد!!!!

بگذریم!

ما چیکار میتونیم بکنیم که بازدیدکنندمون بیشتر بشه! کارهای اساسی بگین..... از اونهایی که با یک تیر چند نشان بزنیم.....واقعا زحمتمان فکر میکنم داره هدر میره! نه بازدیدکننده ای داریم و نه 1+ ای!!

پس اینجا بهترین راه ها رو ارائه بدین تا برای افزایش بازدید وبسایت هر سایتی مفید باشه و این تاپیک به مرجع راهنمایی در این خصوص تبدیل بشه!

ممنون

Castiel
2012/01/18, 11:21
1- تیتر جنجالی بزنید
2- برچسب را فراموش نکنید
3- عناوین مطلب باید چیزی باشد که کاربر آن را سرچ می کند
4- وب را در موتورهای جستجوی مختلف ثبت کنید
5- تولبار بسازید، الکسا ساده ترین است
6- پوسته سایت خیلی تاثیر گذار است، پوسته جذابی داشته باشید

rajah
2012/01/18, 12:06
علاوه بر موارد فوق الذکر که استاد حسام فرمودند :

1-استفاده از قلمی شیوا و در عین حال ساده برای مخاطب قراردادن اعم کاربران از مبتدی تا حرفه ای
2-انتخاب پوسته ای مناسب با محتوای سایت
3-سبک بودن پوسته برای لود سریع
4-قراردادن لینک دانلود مسقیم و غیر مستقیم برای فایل ها
5-بروز بودن محتوای سایت
6-قراردان اسکرین شات از محیط کاری نرم افزارها و توضیحات کامل و کاربردی+راهنمایی
7-ارتباطی مناسب با کاربران و ایجاد محیطی دوستانه در عین حال قانونگرا
8-ایجاد نظرسنجی و استفاده از نظرات کاربر برای راهبرد امور سایت
و....

doom2009
2012/01/18, 15:38
یاسر جان شما میتونی وبسایتی که ایجاد نمودی رو بوسیله لینک زیر به 40 موتور جستجوگر معرفی کنی

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

*hit m@n*
2012/01/18, 16:37
به نظرم باید تاپیکایی بزنید که هیچ جا پیدا نمیشه
یعنی به معرفی نرم افزار هایی بپردازید که کم پیدا هستن
یا به اصطلاح تک باشین

یه مثال واست میزنم
فکر کن دنبال یه نرم افزار یا یه فیلم میگردی که خیلی قدیمیه
هرچی تو اینترنت میگردی پیداش نمیکنی
ولی اگه یه سایت پیدا بشه که اون فیلم رو داشته باشه
کلی حال میکنی
و 24 ساعته تو اون سایت میری

به نظرم شما هم باید همینطور باشید

با تشکر

saeid6574598
2012/01/19, 22:31
به نظر حقیر ، براي افزايش بازديد كننده ها مي بايست به 2 فاكتور توجه داشته باشيم ، يكي اينكه بازديد كننده ها از كجا مي آيند ؟ و چطور اين بازديد كننده ها را حفظ كنيم .

قدم اول: محتويات سايت ( البته باید کمیت و کیفیت محتویات را مد نظر داشته باشیم )

قدم دوم : بهينه سازي ظاهر و باطن (صفحات) سايت (موثر در حفظ بازديد كننده) : ظاهر که زیبایی سایت هستش و منظور از باطن ، همان سورس و محتویات سایت است .

قدم سوم : معرفي وب سايت (موثر در جذب بازديد كننده) : حالا می تونه از طریق تعریف به موتورهای جستجو / لینک / و یا تبلیغات مناسب باشه .

از امكاناتي چون خروجي pdf صفحات ، نسخه قابل چاپ ، معرفي به يك دوست ، دسته بندي مناسب مطالب استفاده کنید .

در مديريت محتواي سايتتان به صورت گروهي عمل كنيد ؛ تجربه نشان داده كه هميشه سايت هائي كه گروهي اداره مي شوند ، آنهائي كه توسط كاربران هم محتواشان ارسال مي گردد (مانند سايت خبري يا انجمن هاي گفتگو و يا سايت هاي دوست يابي) موفق هستند .

دو زبانه بودن سايت (فارسي و انگليسي) بازديد ها را بسيار افزايش مي دهد .

و خیلی نکات دیگر .

doom2009
2012/01/20, 10:36
ببخشید روح الله جان چرا وقتی می خواهم به سایت شما وارد یا اینکه صفحات را مرور بنمایم همیشه اول این گزینه میاد در یک صفحه سفید بعد سایت باز میشه فکر کنم دوستانی که به بازدید از سایت شما می آیند با دیدن این گزینه فکر می کنند که سایت مشکل داره و عدم ورود به سایت رو انتخاب می کنند

. $month; if ($year) $cache_prefix .=

+Aren
2012/01/20, 15:10
ببخشید روح الله جان چرا وقتی می خواهم به سایت شما وارد یا اینکه صفحات را مرور بنمایم همیشه اول این گزینه میاد در یک صفحه سفید بعد سایت باز میشه فکر کنم دوستانی که به بازدید از سایت شما می آیند با دیدن این گزینه فکر می کنند که سایت مشکل داره و عدم ورود به سایت رو انتخاب می کنند

. $month; if ($year) $cache_prefix .=
سلام
این مشکل بخاطر وجود یکی از ماژول هاست که دارای نواقصیست!
باید این ماژول را حذف یا درستش کنم!
سپاس

Castiel
2012/01/20, 15:33
روح الله جان و یاسر عزیز یک فکری هم برای بنر سایت بکنید که به صورت اسلاید شو هست
اخبار تاپ سایت را روی اسلاید شو قرار بدید نه طرح های گرافیکی

+Aren
2012/02/04, 17:57
دوستان عزیز...
سایت رو فعلا بستیم!
برای انتقالات و تغییرات.
بدنبال یک سرور مناسب هستم، پوسته هم در دست اقدام است.
مطالب هم از این پس به سمت تهیه تاپ ترین ها می رود.
با سپاس