PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کــــــمــــــک برای آپدیت بایوس کارت گرافیک 6870

Amir99
2012/01/18, 11:59
سلام آقایون به علت نزدن برچسب تایپک قبلیم حذف شده بود و از این بابت معذرت میخوام^:)^ حالا دوباره:

داشتم تو سایت Sapphire می چرخیدم که یهو دیدم آپدیت جدیدی برا Bios کارت گرافیکم(6870 او میگم) در سایت قرار گرفته:-o. تو توضیحات نوشته بود " با آپدیت بایوس کارت گرافیک تان می توانید Cooling و خنک کنندگی بهتری داشته باشید:-o" .
از اونجا که دمای بالا در اورکلاکینگ و حالت Full HD واقعا کلافه ام میکنه می خواستم از اساتید بزرگ سایت سخت افزار خواهش کنم در مورد نحوه آپدیت بایوس و تاثیر آن بر خنک کنندگی کارت گرافیک توضیحاتی ارائه دهند. چه برنامه هایی برای آپدیت بایوس لازمه؟ این کار میتونه باعث بشه که بایوس قبلی کلا پاک بشه و مشکل ایجاد بشه؟

با تشکر

Amir99
2012/01/18, 14:05
آقا کسی نیست به ما جواب بده[-(

farjam1990
2012/01/18, 16:16
1.آقاشما وقتی میای یه چیزیو میخوای خبر بدی که انگار ما نمیدونیم باید یک مقدار صبر کنی من برم ببینم اصلا اونجا چه خبره و قضیه این آپدیت بایوس چیه! تازه اگه درست باشه من برم و آپدیت کنم و ببینم چه تغییری کرده و بعدش بیام دربارش توضیح بدم کلا 2 ساعت از پست قبلیت نگذشته که میگی چرا کسی نیست جواب بده :دی والا به خدا :دی
2.دوست عزیز بد نبود این رو هم میخوندی زیر اون قسمت آپدیت بایوس
ONLY FOR SKU# 11179-00 , P/N:288-1E177-100SA , 288-1E177-100KC The improvement on this bios is cooling profile for those one who wants lower temperature when running 3d applications. Adjusting fan table in 3D mode
روی جعبه کارت گرافیکهات و یا روی خودشون رو با دقت بخون! این آپدیت بایوس فقط مخصوص 1 مدل خاص از 6870 هستش!
11179-00 اوکی؟ اگه کارتت سریال و پارت نامبراش چیزی نباشه که اونجا نوشته شده به درد شما نمیخوره

Arsn
2012/01/18, 16:28
آقا کسی نیست به ما جواب بده[-(

دوست دارم بهتون جواب بدم ولی ....

من تا همین الانش روی 6850 حدود 10-12 بار تغییر بایوس انجام دادم ، از این 10-12 بار 5 با کارم به تعویض کارت و گارانتی کشیده ! البته بنده برای اورکلاک این کار را میکردم و بایوس 6870 را میریختم!

من تا حالا همچین چیزی نشنیدم که آپدیت بایوس را یه شرکت ارائه بده ! لینک بدی ممنون میشم !

شاید این یه بایوسی است که دور فن را بهتر تنظیم میکنه ، که شما خودت میتونی با trixx به کارت پروفایل بدی و سرعت فن را در دماهای مختلف ست کنی !

کلا با Ati Flash تحت داس میشه این کار را کرد ولی فلش بایوس چون نسخه قبلی را پاک میکنه و نسخه جدید میریزه کوچکترین مشکلی این وسط چه از طرف و چه از طرف بایوس و فایل بایوس پیش بیاد ، میتونه عواقب داشته باشه !

تجربه من نشون داده عواقبش در درجه اول تصویر ندادن کارت ، سوختن یک یا چند مموری در اثر over Frec ، سوختن رگولاتور ، نیم سوز شدن Gpu و... باشه !

حالا خود دانی ! اگر علاقه ای هست یا ریسکش را میپذیرید من براتون بگم !

Amir99
2012/01/18, 21:26
بابا بی خیال!!!!! تصویر ندادن کارت ، سوختن یک یا چند مموری در اثر over Frec ، سوختن رگولاتور ، نیم سوز شدن Gpu. خیلی خطرناکه حسن[..]. اینم لینکش برای کارتهای سری 6800
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Amir99
2012/03/16, 01:33
بیچاره تایپک خاک خورده!

کارت گرافیک بنده Sapphire 6870 است. توسایت سافایر چندین مدل از 6870 وجود داره. نسخه اورکلاک شدش هم نسخه TOXIC هستش با فرکانس هسته 970 و فرکانس مموری 1150.
من بایوس نسخه TOXIC رو از سایت TechPowerUp گیرآوردم. لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
از صحتش هم توسط برنامه RBE اطلاع پیدا کردم به عکس ها نگاه کنید ------» 85758576
با توجه به عکس ها تو این بایوس ولتاژ در 1.188 ولت تنظیم میشه. حالا یکی به من بگه تو بایوس TOXIC میشه به ولتاژ های فراتر از نسخه مرجع رسید؟ یا اینکه این بایوس صرفا فرکانس ها رو تغییر میده و دست کاربر رو تو بالا بردن ولتاژ بسته نگه میداره؟
در آخر هم یه سوال) ارزش داره بایوس TOXIC رو بریزم یا نه؟:-?

Arsn
2012/03/16, 05:54
بیچاره تایپک خاک خورده!

کارت گرافیک بنده Sapphire 6870 است. توسایت سافایر چندین مدل از 6870 وجود داره. نسخه اورکلاک شدش هم نسخه TOXIC هستش با فرکانس هسته 970 و فرکانس مموری 1150.
من بایوس نسخه TOXIC رو از سایت TechPowerUp گیرآوردم. لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
از صحتش هم توسط برنامه RBE اطلاع پیدا کردم به عکس ها نگاه کنید ------» 85758576
با توجه به عکس ها تو این بایوس ولتاژ در 1.188 ولت تنظیم میشه. حالا یکی به من بگه تو بایوس TOXIC میشه به ولتاژ های فراتر از نسخه مرجع رسید؟ یا اینکه این بایوس صرفا فرکانس ها رو تغییر میده و دست کاربر رو تو بالا بردن ولتاژ بسته نگه میداره؟
در آخر هم یه سوال) ارزش داره بایوس TOXIC رو بریزم یا نه؟:-?

کارتت چیه ؟

هدفت چیه ؟

پاورقی : دقیقا با همین بایوس یه 6850 را به خاطر فشار زیاد به مموری ، یکی از bank های مموری رو سوزوندم !

Amir99
2012/03/16, 12:34
کارت من در اصل اینه : HD 6870 1GB GDDR5 PCIE (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) 8579 ولی خنک کننده اش این یکی یه: HD 6870 1GB GDDR5 PCIE (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)8580 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Reza Y
2012/03/16, 13:14
آقا من به این کارت های خاص علاقه زیادی دارم منظورم از نظر خنک کننده نیست toxic رو میگم گارانتی ها از این مدل ها نمیارن؟؟؟

------------------------------------------------------------------------------------
گارانتی فیوچر که محصولات سافایر را وارد میکنه سری Toxic را هم میاره ! Arsn

Amir99
2012/03/16, 17:32
آقا علیرضا. لطفا طرز استفاده از برنامه WinATI Flash رو آموزش بده.
ممنون

Arsn
2012/03/16, 21:46
ممنون

من میگم با نرم افزار Ati Win flash کار نکنید ! شما میگی آموزش بده ! :دی

اگر نیاز به دست بردن تو بایوس یا آپدیت بایوس به هر نحوی را دارید با RBe بایوس را ویرایش کنید و با Ati winflash تحت داس اون رو بریزید !

Arsn
2012/03/16, 21:53
ممنون

من میگم با نرم افزار Ati Win flash کار نکنید ! شما میگی آموزش بده ! :دی

اگر نیاز به دست بردن تو بایوس یا آپدیت بایوس به هر نحوی را دارید با RBe بایوس را ویرایش کنید و با Ati winflash تحت داس اون رو بریزید !

seven77
2012/03/16, 23:10
اگر وارد نیستی این کارو نکن( تغییر بایوس) من این کارو با کارت گرافیک 6950کردم دیگه ویندوز بالا بردم گارانتی گفت که کارت گرافیک شما خراب شده شانس اوردم گارانتی انفورماتیک بود عوض کرد وگرنه 400میرفت توی پاچم .

آقا این کارو نکن منم یک بار جو گرفت این کارو کردم کارت گرافیک 6950 دود شد رفت هوا شانس اوردم گارانتی خوبی داشتم وگرنه مجبور بودم یک کارت دیگه بخرم اشتباه نکن .