PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویکیپدیا و جنگ با Sopa و PIPA !!!

Yaser_Aramesh
2012/01/18, 11:21
4568
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

بزرگترین مرجع اطلاعات اینترنتی دنیا یعنی Wikipedia امروز,چهارشنبه 90/10/28 مصادف با 18 ژانویه به مدت 24 ساعت دسترسی به مطالب سایت انگلیسی زبانش را مسدود کرده.....این به خاطر مشکلات سرور,ویروس و ...... نیست.....اشتباه نکنید.....این به خاطر ایستادگی در برابر قانون Stop Online Piracy Act یا همون Sopa است.....البته نه فقط در مقابل این قانون که در مجلس نمایندگان آمریکا مطرح است.....بلکه نیز در مقابل قانون Protect IP Act که در مجلس سنای آمریکا مطرح است که اگر تصویب شود به شدت به اینترنت آزاد که Wikipedia نیز جز آن است لطمه وارد خواهد کرد....

به امید تصویب نشدن هر دو قانون.......

ترجمه و نگارش : یاسر آرامش

*hit m@n*
2012/01/18, 11:26
این قانون اونقدرها هم بد نیست
دیگه هرچی باشه جلوی اون هکرهای سونی رو میتونست بگیره

من موافق این قانون هستم
به نظرم این قانون جلوی خیلی از چیزا رو میتونه بگیره

با تشکر

Yaser_Aramesh
2012/01/18, 11:29
این قانون اونقدرها هم بد نیست
دیگه هرچی باشه جلوی اون هکرهای سونی رو میتونست بگیره

من موافق این قانون هستم
به نظرم این قانون جلوی خیلی از چیزا رو میتونه بگیره

چی میگی تو پسر؟؟؟؟؟؟ بدبخت میشیم تصویب بشه!!!!!!! فکر کنم تو جز معدود کسانی باشی که موافقن......بزار چند روز بگذره نتیجه ی نظرسنجی رو ببین!! قول میدم شاید یک چهارم هم موافق نباشن!!

من که هنوز در عجم که آقا جواد موافقه!!!!!!!!

ya30n
2012/01/22, 22:30
بچه ها فکر کنم دنیا هم با طرح اینترنت ملی ایران موافقه ! آخه این قوانین مثل ملی کردن اینترنت کل دنیا میمونه :دی
خدا بخیر بگذرونه ! اه این اتفاق بیوفته دیگه فیث book نداریم ! پورت های امن نمیتونیم استفاده کنیم ! کلا میریم تو انزوا !
توی این آشفته بازار ارز و نرخ دلار امیدمون فقط به اینترنت بود ، که گویا اینم داره ناز میکنه برامون .

Castiel
2012/01/22, 22:53
انشالله سال 2012 اولین دوره جام جهانی اینترنت ملی به میزبانی کشورمان و تیم ملی اینترنت ایران برگزار خواهد شد!
من 100 درصد مخالفم، اینترنت اگر آزاد نباشد، بهتر است اصلا نباشد.