PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فیلم جدایی نادر از سیمین دریافت جایزه بهترین فیلم خارجی Golden Globe

Ali Fatehi
2012/01/17, 19:12
4517

45254526

دیشب نمایش تحویل جوایز یکی از بهترین جشواره های فیلم سینمایی دنیا تمام سینما دوستان ایرانی را خوشحال کرد و جایزه بین الملی بخش فیلم های سینمایی ،69 دوره Golden Globe را به فیلم زیبا و مفهومی جدایی از سیمین یا A Separation (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)ساخته اصغر فرهادی اختصاص یافت .

باید در همین جا به این گارگردان و دیگر همکارانشان در تولید این فیلم تبریک بگوییم.

4518

البته این فیلم تا الان به غیر از این جایزه :برنده 38 جایزه بین الملی دیگر و نامزد دریافت 15 جایزه دیگر .

تصاویری از کارگردان اصغر فرهادی و بازیگر مرد پیمان معادی زمانی که جایزه ارزشمند Golden Globe را دریافت کرده اند.

4519452045214522
تصاویری از کارگردان اصغر فرهادی هنگام دریافت جوایز دیگر

4523
4524

Castiel
2012/01/17, 19:57
تبریک میگم به اصغر فرهادی عزیز و کل مجموعه ای که برای تهیه این فیلم زیبا و به یاد ماندنی زحمت کشیدند.

Arsn
2012/01/17, 21:57
من فقط یه صحنه ی این مراسم را خیلی دوست داشتم ! البته به غیر از جوایزی که به Freeman داده شد

اگر درست یادم مونده باشه اصغر فرهادی گفت : زمانی که داشتم به این جا میومدم نمیدونستم که از کی تشکر کنم ، از پدرم ، مادرم ، همسرم ، دخترهایم ، یا گروه سینمایی فیلم ، اما باید از مرد صلح طلب و دوست داشتنی ایران تشکر کنم !

این شبیه جمله ای بود که فرهادی در مراسم گلدن گلب زمان گرفتن جایزه گفت !

doom2009
2012/01/18, 00:20
بنظر اینجانب همین برنده شدن فیلم جدایی نادر از سیمین باعث افتخاری بس بزرگ برای ایران و ایرانی و سینمای کشور هستش و به خودی خود تشکری بزرگ از مردم ایران هست صحنه ها بازگوی افتخارات این عزیزان هست این موفقیت بزرگ را به این عزیزان تبریک می گویم و امیدوارم در این راه موفق و پیروز باشند سپاس

Yaser_Aramesh
2012/01/18, 09:40
حقش بود.....تبریک میگم به اصغر فرهادی و تمام دست اندرکاران این فیلم فوق العاده............

s@j@d
2012/01/20, 16:42
من فقط یه صحنه ی این مراسم را خیلی دوست داشتم ! البته به غیر از جوایزی که به Freeman داده شد

اگر درست یادم مونده باشه اصغر فرهادی گفت : زمانی که داشتم به این جا میومدم نمیدونستم که از کی تشکر کنم ، از پدرم ، مادرم ، همسرم ، دخترهایم ، یا گروه سینمایی فیلم ، اما باید از مرد صلح طلب و دوست داشتنی ایران تشکر کنم !

این شبیه جمله ای بود که فرهادی در مراسم گلدن گلب زمان گرفتن جایزه گفت !

منم موافقم باهات . حرفش خیلی قشنگ بود . اتفاقا خودم داشتم صحنه ی دریافت جایزش رو میدیدم و وقتی این حرفا زد خیلی حال کردم .

Yaser_Aramesh
2012/01/20, 23:51
این فیلم در لیست بهترین فیلم های 2011 از نگاه راجر ایبرت در صدر نشست.......................افتخارآمی است..................

برای مشاهده ی لیست کامل و آشنایی کوچک با راجر ایبرت به اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)بروید!

Yaser_Aramesh
2012/01/26, 23:38
جدایی نادر از سیمین در ادامه اکران در کشورهای جهان از روز جمعه (۲۰ ژانویه) در سینماهای برزیل و کانادا اکران شد

«جدایی نادر از سیمین» که نامزد نهایی جایزه بافتا انگلستان نیز است، حضور گسترده‌ای در جشنواره‌های جهانی داشته و درحال حاضر در کشورهای بلژیک، فرانسه، تایلند، ترکیه، انگلیس، آلمان، هلند، مجارستان، سوئد، یونان، لهستان، اسپانیا، کره‌جنوبی، ایتالیا، آمریکا و دانمارک درحال نمایش است

Beni7192
2012/01/27, 00:02
انشالا جایزه اسکار هم میگیره افتخاری هست برای ما ایرانی ها