PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دستکاری و تغییر فریمور روتر

limit
2018/11/18, 21:58
با سلام .
نمیدونم که جای درستی دارم پست میزنم یا نه . اگه نه مدیرات بیزحمت انتقال بدن جای درستش
من یه روتر خریدم به اسم zifilink (توو گوگل یه سرچ بزنین میبینید ) محصول هند کارش تجمیع لینک چند تا دانگل USB 4G و خروجی پهناباند به صورت یکپارچست . حالا مشکل اینه اینا هیچ جایی ننوشتن که این روتر فقط توو هند کار میکنه منم نمیدونستم و خریدمش . مشکل اینه که این به صورت اتوماتیک بعد روشن کردن روتر وصل میشه به سرور های هند و این به صورت فریمور ثبت شده داخلش یعنی اصلا قابل تغییر نیست انگار بعد وصل دانگل ها کل ترافیک از سرور هند میاد و اصلا تغییر توو سرعت من ایجاد نمیکنه هیچ کاهش پیدا میکنه . با پشتیبانی صحبت کردم گفتن که این محصول فقط و فقط در هند پشتیبانی میشه و به هیچ جایی پشتیبانی نمیدن . امکانش هست تغییری در فریموریر این داده بشه ؟کسی میتونه این کارو بکنه ؟ آنلاکش کنه ؟ هزینش هرچی باشه میدم . با تشکر

ErfanDL
2018/11/18, 22:46
با سلام .
نمیدونم که جای درستی دارم پست میزنم یا نه . اگه نه مدیرات بیزحمت انتقال بدن جای درستش
من یه روتر خریدم به اسم zifilink (توو گوگل یه سرچ بزنین میبینید ) محصول هند کارش تجمیع لینک چند تا دانگل USB 4G و خروجی پهناباند به صورت یکپارچست . حالا مشکل اینه اینا هیچ جایی ننوشتن که این روتر فقط توو هند کار میکنه منم نمیدونستم و خریدمش . مشکل اینه که این به صورت اتوماتیک بعد روشن کردن روتر وصل میشه به سرور های هند و این به صورت فریمور ثبت شده داخلش یعنی اصلا قابل تغییر نیست انگار بعد وصل دانگل ها کل ترافیک از سرور هند میاد و اصلا تغییر توو سرعت من ایجاد نمیکنه هیچ کاهش پیدا میکنه . با پشتیبانی صحبت کردم گفتن که این محصول فقط و فقط در هند پشتیبانی میشه و به هیچ جایی پشتیبانی نمیدن . امکانش هست تغییری در فریموریر این داده بشه ؟کسی میتونه این کارو بکنه ؟ آنلاکش کنه ؟ هزینش هرچی باشه میدم . با تشکرمیکروتیک میخریدی بهتر از این محصول به درد نخور بود! شدنش میشه ولی ارزش وقت گذاشتن نداره. پیشنهاد میکنم یه روتر میکروتیک RB951Ui بخرید و با هاب USB پاور دار هر تعداد دانگل 4G رو تجمیع کنید.

Sent from my C6833 using Tapatalk

limit
2018/11/18, 23:12
میکروتیک میخریدی بهتر از این محصول به درد نخور بود! شدنش میشه ولی ارزش وقت گذاشتن نداره. پیشنهاد میکنم یه روتر میکروتیک RB951Ui بخرید و با هاب USB پاور دار هر تعداد دانگل 4G رو تجمیع کنید.

این خیلی ضعیفه لطفا پس یه چیز قوی تر معرفی کنید . فقط یه USB میخوره اونم ورژن 2 ه . من 4 تا دانگل دارم به صورت تکی هر کدوم توان 7 مگابایت بر ثانیه دانلود میدن . یو اس بی ورژن 2 نهایت میتونه 12 مگابایت بر ثانیه ورودی بده به مودم در مورد خروجی هم که هیچ پورت 100 مگابیت بر ثانیه داره تقسیم بر 8 میشه 12 مگابایت بر ثانیه (البته اونم اگه خودشو بکشه) پورت خروجی 1 گیگابیت نیاز دارم . یه روتری که حداقل 2 تا ورودی USB 3 داشته باشه (البته فکر نکنم با هاب بشه جمع کردشا )

limit
2018/11/18, 23:12
میکروتیک میخریدی بهتر از این محصول به درد نخور بود! شدنش میشه ولی ارزش وقت گذاشتن نداره. پیشنهاد میکنم یه روتر میکروتیک RB951Ui بخرید و با هاب USB پاور دار هر تعداد دانگل 4G رو تجمیع کنید.

اونم هرکی بتونه انجام بده هر هزینه ای باشه پردخت میکنم

ErfanDL
2018/11/18, 23:23
این خیلی ضعیفه لطفا پس یه چیز قوی تر معرفی کنید . فقط یه USB میخوره اونم ورژن 2 ه . من 4 تا دانگل دارم به صورت تکی هر کدوم توان 7 مگابایت بر ثانیه دانلود میدن . یو اس بی ورژن 2 نهایت میتونه 12 مگابایت بر ثانیه ورودی بده به مودم در مورد خروجی هم که هیچ پورت 100 مگابیت بر ثانیه داره تقسیم بر 8 میشه 12 مگابایت بر ثانیه (البته اونم اگه خودشو بکشه) پورت خروجی 1 گیگابیت نیاز دارم . یه روتری که حداقل 2 تا ورودی USB 3 داشته باشه (البته فکر نکنم با هاب بشه جمع کردشا )من 3 تا دانگل 3G رو تجمیع کردم با هاب. سرعتش هم حدود 33 مگ هست البته روتر خودم RB2011 هست. روتر دیگه ای بخوام پیشنهاد بدم بالا 2 میلیون میشه.
RB3011UiAS-RM

limit
2018/11/19, 21:06
من 3 تا دانگل 3G رو تجمیع کردم با هاب. سرعتش هم حدود 33 مگ هست البته روتر خودم RB2011 هست. روتر دیگه ای بخوام پیشنهاد بدم بالا 2 میلیون میشه.
RB3011UiAS-RM

هاب یو اس بی پاور دار چی پیشنهاد میدی؟ قیمت مهم نیست