PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Glx g1 موبایل ملی یا تقلب ملی ؟

Arsn
2012/01/17, 17:22
سلام میکنم خدمت دوستان سخت افزاری عزیز ! سلامی به گرمی مدار رگولاتور GtX480 !

امروز بر حسب اتفاق با لینکی برخورد کردم از فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) که وبسایت یکی از تولید کننده های گوشی موبایل در کشور عزیز چین است !

با نگاهی کوچک به پروفایل این شرکت متوجه خواهید شد که فعالیت اصلی JMO در زمینه تولید موبایل های با قیمت ارزان به صورت OEM است !

در لیست گوشی های تولیدی این شرکت با گوشی نام آشنایی مواجه شدم !

بله ، گوشی ملی ، گوشی ایرانی ساخت GLX ! گوشی که سر و صدای زیادی به راه انداخت ، درست حدس زدید GLX G1

البته نام اصلی این گوشی JMS555M (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) است که در ایران به صورت OEM توسط GLX وارد شده و با نام تجاری GLX G1 فروخته میشود !

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

JMS555M

Description

Dimension
TBD

OS
Android2.3

Chipset
MTK6573

Freq Band
GSM/GPRS/EDGE:850/900/1800/1900MHz, UMTS 850/2100MHz

Mode
WCDMA and GSM dual standby

Display
4.1'WVGA 480*800

Touch
Support, Capacitive touch

Memory
512MB ROM + 512MB RAM

External Memory
Support, microSD up to 32GB

Camera(Rear)
Support, 5.0 Megapixel Auto Focus Primary Camera

Front Camera
Secondary: N/A

Battery
2000mAH

GLX حتی زحمت سفارش به صورت ویژه یا با تغییرات سخت افزاری هم به خود نداده !

به عبارتی گوشی چینی با نام ایرانی وارد ایران شده ، به پشتوانه ایرانی بودن آن تبلیغات تلویزونی میدهد و ادعای ایرانی بودن میکند !

جالبه نه ؟

Yaser_Aramesh
2012/01/17, 17:26
قربانت علیرضا جان.............من به همه گفته بودم و حالا مدرک موثق داریم...بله......این است گوشی ملی.......درواقع گوشی آندرویدی ملی.......!!!!!!!!!!!!

فکر کنم همین گوشی های درپیته glx هم یه جورایی چینی ان...... نظر شما چیه؟؟

Arsn
2012/01/17, 17:30
قربانت علیرضا جان.............من به همه گفته بودم و حالا مدرک موسخ داریم...بله......این است گوشی ملی.......درواقع گوشی آندرویدی ملی.......!!!!!!!!!!!!

فکر کنم همین گوشی های درپیته glx هم یه جورایی چینی ان...... نظر شما چیه؟؟

والا چی بگم !

من تا مطمن نباشم نظر نمیدم ! همین تاپیک را هم که باز کردم دست و دلم لرزید که شاید شاید شاید 1 درصد تهمت نا به جا زده باشم !

ولی اگر نظر قلبی من را بخوای همه این گوشی ها به صورت oem وارد میشن و لیبل glx میخورن و ......

واقعا براشون متاسفم !

البته خیلی هم نمیشه ازشون خرده گرفت ! متاسفانه این فرهنگ oem و بعضا تقلب داره توی ایران جا میافته ! متاسفانه !