PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک کمک راهنمایی برای خرید پلی استیشن 4

sam khalagh
2018/11/18, 12:10
سلام و عرض خسته نباشین خدمت همه دوستان عزیز
خیلی وقته تصمیم گرفتیم برای برادرم یه پلی استیشن 4 بخریم ولی از بد روزگار قیمتش خیلی بالاس و من نمیتونم این جنس تهیه کنم چون قیمتایی که از بازار گرفتم فضایی و پرته اختلاف قیمتایی که دستم اومده خیلی چشم گیر بوده و من احساس کردم درباره خرید مورد نیاز برادرم حتما قبل خرید یه مشاوره انجام بدم که دلالای توی بازار سرم کلاه نذارن
و اینکه خیلیا حرف از گارانتی میزدن گارانتی رو این پلی استیشن 4 واقعی ؟؟؟؟ چون من فکر میکردم هیچ پلی استیشنی گارانتی نداره
لطفا راهنماییم کنین بتونم خریدم زودتر انجام بدم مچکر و سپاس فراوان

ata.royalfalcon
2018/11/20, 07:12
سلام و عرض خسته نباشین خدمت همه دوستان عزیز
خیلی وقته تصمیم گرفتیم برای برادرم یه پلی استیشن 4 بخریم ولی از بد روزگار قیمتش خیلی بالاس و من نمیتونم این جنس تهیه کنم چون قیمتایی که از بازار گرفتم فضایی و پرته اختلاف قیمتایی که دستم اومده خیلی چشم گیر بوده و من احساس کردم درباره خرید مورد نیاز برادرم حتما قبل خرید یه مشاوره انجام بدم که دلالای توی بازار سرم کلاه نذارن
و اینکه خیلیا حرف از گارانتی میزدن گارانتی رو این پلی استیشن 4 واقعی ؟؟؟؟ چون من فکر میکردم هیچ پلی استیشنی گارانتی نداره
لطفا راهنماییم کنین بتونم خریدم زودتر انجام بدم مچکر و سپاس فراوان

سلام .
اختلاف قیمت به خاطر مدلهای مختلف PS4 هست . ارزانترین مدل Slim هست با هارد 500 گیگ . گرانترین هم مدلهای Pro هست با هارد یکترا که اگر دو دسته یا باندل باشه گرانتر میشه .
اگر TV 4K ندارید و یا در آینده هم قصد خرید 4K ندارید مدل Slim رو تهیه کنید . سعی کنید هارد یکترابایت باشه که بعداً برای نصب بازی کم نیاد .
گارانتی هم شرکتی هست و بهتر هست با گارانتی بخرید تا اگر خراب شد یا مشکلی پیش اومد دستتون به جایی بند باشه .