PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لاگ

parsa60
2018/10/27, 13:23
سلام
چطور میشه یه لاگ از مودم رو جایی ثبتش کرد
خود مودم یه لاگ گیری داره که بیشتر از 6 پیج لاگ نمیگیره و لاگ های جدید جایگزین لاگ های قبلی میشن
نرم افزار هم فکر میکنم حتما باید سیستم روشن باشه تا بتونه لاگ ثبت کنه و در زمان خاموشی سیستم فکر میکنم نشه لاگ ثبت کرد

لاگ گیری بخاطر مشاهده کردن قطعی ها و پرش های لینک هست.
مودم ها 2740u و w8151N هست.
روش و راهی وجود داره؟

ErfanDL
2018/10/27, 14:01
سلام
چطور میشه یه لاگ از مودم رو جایی ثبتش کرد
خود مودم یه لاگ گیری داره که بیشتر از 6 پیج لاگ نمیگیره و لاگ های جدید جایگزین لاگ های قبلی میشن
نرم افزار هم فکر میکنم حتما باید سیستم روشن باشه تا بتونه لاگ ثبت کنه و در زمان خاموشی مودم فکر میکنم نشه لاگ ثبت کرد

لاگ گیری بخاطر مشاهده کردن قطعی ها و پرش های لینک هست.
مودم ها 2740u و w8151N هست.
روش و راهی وجود داره؟از syslog استفاده کنید.

Sent from my C6833 using Tapatalk

parsa60
2018/10/27, 14:37
از syslog استفاده کنید.

Sent from my C6833 using Tapatalk

نرم افزار Kiwi Syslog Web Access رو نصب کردم
کانفیگ اولیه رو لطف میکنید بگین چیکار باید کرد؟
و اینکه سیستم خاموش باشه چطور لاگ ثبت میکنه؟
لاگ های آپ و دان شدن نت فقط برام مهمه

ErfanDL
2018/10/27, 17:03
نرم افزار Kiwi Syslog Web Access رو نصب کردم
کانفیگ اولیه رو لطف میکنید بگین چیکار باید کرد؟
و اینکه سیستم خاموش باشه چطور لاگ ثبت میکنه؟
لاگ های آپ و دان شدن نت فقط برام مهمه
دوست عزیز شما باید یک سرور مثل Raspberry Pi داشته باشید هنگامی که سیستم خاموشه روی Raspberry Pi لاگ ها رو ذخیره کنه.

parsa60
2018/10/28, 00:19
دوست عزیز شما باید یک سرور مثل Raspberry Pi داشته باشید هنگامی که سیستم خاموشه روی Raspberry Pi لاگ ها رو ذخیره کنه.
تا اونجا که من فهمیدم،ریسپبری باید خریداری شه و روی مموری اس دی اون،سیستم عامل نصب بشه و با روشن موندنش لاگ ذخیره کنه؟

ErfanDL
2018/10/28, 07:30
تا اونجا که من فهمیدم،ریسپبری باید خریداری شه و روی مموری اس دی اون،سیستم عامل نصب بشه و با روشن موندنش لاگ ذخیره کنه؟

بله درسته.

parsa60
2018/10/28, 19:28
بله درسته.

ممنون ولی باید بالای سیصد پول خرجش کرد:|:emoji_smiley-53:

ErfanDL
2018/10/28, 19:46
ممنون ولی باید بالای سیصد پول خرجش کرد:|:emoji_smiley-53:

روی بوردهای NodeMCU هم میتوانید انجام دهید ولی نیاز به دانش برنامه نویسی داره که لاگ ها را روی SD Card ذخیره کنید. اینم library برنامه syslog برای ESP8266 هزینش هم بیشتر از 120 تومن نمیشه
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.