PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عجیب در دسته بازی در محیط ویندوز !!!

imaan1997
2018/10/18, 23:52
سلام دوستان خسته نباشید ...

من یه دسته طرح ایکس باکس گرفتم اولش درست بود اما بعد که نرم افزار های مختلف و تست های داخل ویندوز انجام دادم به یه مشکلی برخوردم !!!

کلید های دسته با شوک هر دو یه دستور عمل میکنه !!! یعنی مثلا تو محیط ویندوز جایی که میری دسته رو تست کنی وقتی کلید های 1 2 3 و 4 رو میزنم چراغش روشن میشه و شوک راست رو هم که بالا پایین میکنم دوباره همین شماره 1 2 3 و 4 روشن میشه و تو بازی یکی عمل میکنه !!! طرف چپ دسته هم همینجوره یعنی برای حرکت کردن در محیط بازی دوتاشون یه جور دستور عمل داره !!!
از نرم افزار x360ce_x64 هم استفاده کردم اما فایده نداره !

چجوری باید تنظیمش کنم ؟؟؟

ممنون

SAMAN
2018/10/19, 10:22
سلام دوستان خسته نباشید ...

من یه دسته طرح ایکس باکس گرفتم اولش درست بود اما بعد که نرم افزار های مختلف و تست های داخل ویندوز انجام دادم به یه مشکلی برخوردم !!!

کلید های دسته با شوک هر دو یه دستور عمل میکنه !!! یعنی مثلا تو محیط ویندوز جایی که میری دسته رو تست کنی وقتی کلید های 1 2 3 و 4 رو میزنم چراغش روشن میشه و شوک راست رو هم که بالا پایین میکنم دوباره همین شماره 1 2 3 و 4 روشن میشه و تو بازی یکی عمل میکنه !!! طرف چپ دسته هم همینجوره یعنی برای حرکت کردن در محیط بازی دوتاشون یه جور دستور عمل داره !!!
از نرم افزار x360ce_x64 هم استفاده کردم اما فایده نداره !

چجوری باید تنظیمش کنم ؟؟؟

ممنون

مدل دسته و تصویر دسته ؟