PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نت با سرعت پینگ بالا

drjackool
2018/10/14, 19:07
درود
سرعت پینگ کدوم شرکت تو بازیها زیر 50-60 هست؟ مال مخابرات رو دارم دوروبر 200 هست!!! در ضمن اگه از این سرویس فیبرنوری مخابرات بگیرم بهتر میشه؟

ErfanDL
2018/10/14, 19:24
درود
سرعت پینگ کدوم شرکت تو بازیها زیر 50-60 هست؟ مال مخابرات رو دارم دوروبر 200 هست!!! در ضمن اگه از این سرویس فیبرنوری مخابرات بگیرم بهتر میشه؟

بستگی به کیفیت خط داره و ISP منطقه. مخابرات بین ISP ها بهترین پینگ رو داره. SNR خط چقدر هست الان ؟

drjackool
2018/10/14, 23:18
بستگی به کیفیت خط داره و ISP منطقه. مخابرات بین ISP ها بهترین پینگ رو داره. SNR خط چقدر هست الان ؟
نمی دونم!

ErfanDL
2018/10/15, 09:25
نمی دونم!
فیبر نوری من دارم الان سرعتش 100 تا 120 مگابیت هست پینگش هم بین 1 تا 5 بالا پایین میشه. سرویس یوتانت

SAMAN
2018/10/15, 09:45
نمی دونم!

از تنظیمات مودم عکس بگیر ......... اگه نمیدونی کجا ش هست تو گوگل سرچ کن ....

drjackool
2018/10/15, 10:26
از تنظیمات مودم عکس بگیر ......... اگه نمیدونی کجا ش هست تو گوگل سرچ کن ....
پیداش کردم اینه: Current SNR Margin: 28.1 dB

invoker
2018/10/15, 10:31
درود

سرعت اپلود شما چقده ؟ سرعت اپلود شدیدا" رو پینگ تاثییر داره اگه سرعت اپلود شما حداقل 1150 باشه که بیشتر از این روی سرویس های adsl مجاز نیست پینگ شما تو بازی های انلاین عینه دوتا زیر 120 میشه ! که فوق العادست الان من با همین پینگ بازی میکنم با اندکی lag یا dly ...

drjackool
2018/10/15, 10:36
سرعت اپلود شما چقده ؟ سرعت اپلود شدیدا" رو پینگ تاثییر داره اگه سرعت اپلود شما حداقل 1150 باشه که بیشتر از این روی سرویس های adsl مجاز نیست پینگ شما تو بازی های انلاین عینه دوتا زیر 120 میشه ! که فوق العادست الان من با همین پینگ بازی میکنم با اندکی lag یا dly ...
اینم تست سرعت:
48994​

invoker
2018/10/15, 10:46
اینم تست سرعت:
48994​

Ips کجاست ؟ بیا تا خودم زنگ بزنم واسط جیگرشون خون کنم ! خب معلومه با این سرعت اپلود نبایدم پینگت خوب باشه !

زنگ بزن بگو من یه گیمر ام پنل گیمینگ ببندین واسم ( از سرعت دانلودت یخورده کم میکنه میذاره رو اپلودت ولی خیلی نتت فیکس میشه ! تضمینی ) حداقل سرعت اپلود بشه 1150 پینگ 8.8.8.8 میشه زیر 120 یا 100

drjackool
2018/10/15, 11:00
Ips کجاست ؟ بیا تا خودم زنگ بزنم واسط جیگرشون خون کنم ! خب معلومه با این سرعت اپلود نبایدم پینگت خوب باشه !

زنگ بزن بگو من یه گیمر ام پنل گیمینگ ببندین واسم ( از سرعت دانلودت یخورده کم میکنه میذاره رو اپلودت ولی خیلی نتت فیکس میشه ! تضمینی ) حداقل سرعت اپلود بشه 1150 پینگ 8.8.8.8 میشه زیر 120 یا 100
از مخابرات گرفتم. رو خط ما فقط مخابرارت سرویس میده ازشون چندبار به تنظیم مقررات شکایت کردم گفتن پینگ مناسب و خوبه.:emoji_smiley-49:

invoker
2018/10/15, 11:07
از مخابرات گرفتم. رو خط ما فقط مخابرارت سرویس میده ازشون چندبار به تنظیم مقررات شکایت کردم گفتن پینگ مناسب و خوبه.:emoji_smiley-49:

داداش میخوای من واسط زنگ بزنم ! اینقدی که من زنگ زدم به isp ها و باهاشون کل کل کردم فکر نکنم کسی کرده باشه :D

شما میتونین تماس بگیرین بگین اط سرعت دانلودتون کم کنه و سرعت اپلودتون رو افزایش بده که اینکارم از لحاظ قانونی میشه ! و حدش هم تا 1150 هستش ! اگه تنظیم شه رو این سرعت اپلود هیچ مشکلی دیگه نداری

ErfanDL
2018/10/15, 13:18

سرعت آپلود و دانلود ربطی به پینگ نداره !!! به نظر من هم پینگت خوبه. الان با این سرویس تو بازی مشکل داری شما ؟

drjackool
2018/10/15, 17:43
200 تا 250 هست. تو بازیهای رقابتی خیلی تاثیر داره! باید حداقل زیر 100 باشه.

daneshjo
2018/10/15, 20:45
پینگ ؟ اپلود؟
چه ربطی به شقیقه داره؟
برادر من پینگ زمان تاخیر اتصال هست چه ربطی به اپلود داره
برای داشتن پینگ به سرور بستگی داره ( بازی یا سایت یا هر چیز دیگه) اگه سرورت داخل کشور باشه یه پنگ مشخصی میده اگه امریکا باشه یه چیزی اگه اروپا باشه یه چیز دیگه
اگر هم نیاز به پینگ زیر 120 یا 100 داره دو راه کاره که یکی isp هست یکی هم ارائه دهنده ها ( که کم و بیش هستن و نیستن)
من با بازی های انلاین استفاده می کنم که پینگ بالایی نیاز دارن ( پینگ خودم 150 تا 160)
بازی COD یا LOL یا بازی های دیگه رو خوب و روون داره اجرا می کنه
اگه خیلی نیاز مبرم و شدیدی برای پینگ گیمینگ داری دوتا راه حل داری یکی تک خطی اینترنت ( که محاله گیر بیاری) و دومی از فیبر نوری تا خود مرکز ها که اینم شک دارم باشه
بهر حال موفق باشی

invoker
2018/10/15, 21:15
پینگ ؟ اپلود؟
چه ربطی به شقیقه داره؟
برادر من پینگ زمان تاخیر اتصال هست چه ربطی به اپلود داره
برای داشتن پینگ به سرور بستگی داره ( بازی یا سایت یا هر چیز دیگه) اگه سرورت داخل کشور باشه یه پنگ مشخصی میده اگه امریکا باشه یه چیزی اگه اروپا باشه یه چیز دیگه
اگر هم نیاز به پینگ زیر 120 یا 100 داره دو راه کاره که یکی isp هست یکی هم ارائه دهنده ها ( که کم و بیش هستن و نیستن)
من با بازی های انلاین استفاده می کنم که پینگ بالایی نیاز دارن ( پینگ خودم 150 تا 160)
بازی COD یا LOL یا بازی های دیگه رو خوب و روون داره اجرا می کنه
اگه خیلی نیاز مبرم و شدیدی برای پینگ گیمینگ داری دوتا راه حل داری یکی تک خطی اینترنت ( که محاله گیر بیاری) و دومی از فیبر نوری تا خود مرکز ها که اینم شک دارم باشه
بهر حال موفق باشی

برادر حرفی که میزنم از رو تجربه اس من الان 9 ساله دارم دوتا بازی میکنم !!!
و تا الان 5 تا isp عوض کردم و هرباز هم مشکل پینک داشتم با افزایش سرعت اپلود پینگم خیلی فیکس شده !

به معنای واقعی هیچی تو این مملکت عجیب نیست !

امتحانش که ضرر نداره من امتحان کردم نه هم 1 بار 2 بار تا دلت بخواد همیشه هم نتیجه گرفتم شمارو دیگه نمیدونم یا حق

ErfanDL
2018/10/16, 09:40
برادر حرفی که میزنم از رو تجربه اس من الان 9 ساله دارم دوتا بازی میکنم !!!
و تا الان 5 تا isp عوض کردم و هرباز هم مشکل پینک داشتم با افزایش سرعت اپلود پینگم خیلی فیکس شده !

به معنای واقعی هیچی تو این مملکت عجیب نیست !

امتحانش که ضرر نداره من امتحان کردم نه هم 1 بار 2 بار تا دلت بخواد همیشه هم نتیجه گرفتم شمارو دیگه نمیدونم یا حق
داداش. من که خودمون ISP کانفیگ میزنم. سرعت آپلود و دانلود ربطی به پینگ نداره. پینگ بستگی به فاصله تا مرکز ارائه دهنده سرویس، کیفیت خط، نویز محلی، نوع DSLAM، کیفیت روترهای ISP، تنظیمات روترهای ISP، مقدار EMF و .... داره