PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید باتری و شارژر

tn.mohsen
2018/10/10, 07:52
سلام
من می‌خوام یه باطری و شارژ برای موس و کیبورد بخرم Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اول که گرفتم روی اونها باتری دراسل بود.
 موس من خیلی پر مصرف هست که تصمیم گرفتم باتری قابل شارژ بگیرم
این دو مدل چطورن ?

باتری قلمی قابل شارژ پاناسونیک مدل Eneloop BK-3MCCE/2BT بسته 2 عددی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. A%A9-%D9%85%D8%AF%D9%84-eneloop-bk-3mcce2bt-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-2-%D8%B9%D8%AF%D8%AF%DB%8C#/tab-params)

شارژر باتری سونی مدل 34HW2GN (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند./tab-comments/&page=1&order=buyers)

SAMAN
2018/10/10, 09:00
سلام
من می‌خوام یه باطری و شارژ برای موس و کیبورد بخرم Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اول که گرفتم روی اونها باتری دراسل بود.
 موس من خیلی پر مصرف هست که تصمیم گرفتم باتری قابل شارژ بگیرم
این دو مدل چطورن ?

باتری قلمی قابل شارژ پاناسونیک مدل Eneloop BK-3MCCE/2BT بسته 2 عددی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. A%A9-%D9%85%D8%AF%D9%84-eneloop-bk-3mcce2bt-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-2-%D8%B9%D8%AF%D8%AF%DB%8C#/tab-params)

شارژر باتری سونی مدل 34HW2GN (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند./tab-comments/&page=1&order=buyers)

هر دو عالی اند ..... من سونی رو امتحان کردم خیلی خوب بوده .......