PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اجرای فیلم های x265

Zedxx
2018/10/09, 13:06
به نام خدا. عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران عزیز. عرضم به خدمتتون که بنده واسه مشکل خروجی ندادن صدای مادربرد به یه تعمیرکار سخت افزار مراجعه کردم و ایشون سه روز کامل روی مادربرد بود آخر نتونست کاری کنه و گفت درست نمیشه! بعد از اینکه سیستم رو آوردم خونه دیدم انکودر های فیلم x265 که قبلا به صورت کاملا روان میدیدم الان لگ میزنه و سیستم هنگ میکنه ! چند باری مراجعه کردم به همون تعمیرکار ولی خب اثر بخش نبود و هی بنده رو علاف میکرد! خلاصه براتون بگم درایور های مختلفی رو امتحان کردم از درایور پک سلوشن تا سنپی درایور و خوده درایور کارت گرافیک! هیچکدوم از اینها اثربخش نبود و دردی از من دوا نکرد! بنده راهنماییتون رو میخواستم که ببینم باید چکار کنم! این هنگی هم که بنده
گفتم واسه سی پسی یو هستش! گویا کارت گرافیک روی سی پی یو خیلی فشار میاره و سیستم هنگ میکنه!
489814898248983

SAMAN
2018/10/09, 17:13
به نام خدا. عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران عزیز. عرضم به خدمتتون که بنده واسه مشکل خروجی ندادن صدای مادربرد به یه تعمیرکار سخت افزار مراجعه کردم و ایشون سه روز کامل روی مادربرد بود آخر نتونست کاری کنه و گفت درست نمیشه! بعد از اینکه سیستم رو آوردم خونه دیدم انکودر های فیلم x265 که قبلا به صورت کاملا روان میدیدم الان لگ میزنه و سیستم هنگ میکنه ! چند باری مراجعه کردم به همون تعمیرکار ولی خب اثر بخش نبود و هی بنده رو علاف میکرد! خلاصه براتون بگم درایور های مختلفی رو امتحان کردم از درایور پک سلوشن تا سنپی درایور و خوده درایور کارت گرافیک! هیچکدوم از اینها اثربخش نبود و دردی از من دوا نکرد! بنده راهنماییتون رو میخواستم که ببینم باید چکار کنم! این هنگی هم که بنده
گفتم واسه سی پسی یو هستش! گویا کارت گرافیک روی سی پی یو خیلی فشار میاره و سیستم هنگ میکنه!
489814898248983

مشخصات سیستم ؟

Zedxx
2018/10/09, 19:56
Ram 4
Cpu Core i3
Card Ghraphic Amd 5450 - 2G
Windows10 64bit

ARMIN
2018/10/09, 22:49
رم سیستم رو به 8 ارتقا بدید، و یا از ویندوز 7 استفاده کنید.
اگر مشکل حل نشد از Plugin دیگری مثل K-Lite استفاده کنید.

SAMAN
2018/10/10, 08:58
کلا کدک هات رو پاک کن ........ نرم افزار pot رو نصب کن ....... کارت گرافیک ت هم خیلی قدیمی هست به فکر ارتقا ش باش .....

AH64-E
2018/10/10, 09:29
Ram 4
Cpu Core i3
Card Ghraphic Amd 5450 - 2G
Windows10 64bit

درود

پیشنهاد می کنم از Pot Player فیلم تماشا کنید و با توجه به سخت افزارتون سعی کنید هم کدک سخت افزاری و هم نرم افزاری تست کنید.

این قابلیت تو نرم افزار Pot Player موجود هستش .

اینم آموزش استفاده از Hardware Acceleration (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) .

* مدل دقیق پردازنده ات بنویس.