PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خود به خود بد سکتور دار شدن هارد

REZA
2018/09/21, 14:10
سلام
یه هارد اردیبهشت امسال از دیجی کالا گرفتم توشیبا 1 ترا. کیس هم اصلا تکون نخورده تو این چن ماه. از همون روزای اول نرم افزار hard disk sentinel رو رو سیستم داشتم؛ به مرور هر ماه سلامت هارد یه مقداری میاد پایین و امروز رسیده به 12 درصد و زده 582 تا بدسکتور داره. وقتی با خود این نرم افزار surface test رو که میزنی فقط خونه های سبز چن تایی معدود رنگشون پر رنگ تر هستند و رنگ زرد و قرمز اصلا نیست. با hdd regenerator هم که میزنی برای بدسکتور هیچی بدسکتور پیدا میکنه ولی تک و توک delay پیدا میکنه. گاها هم با صفحه آبی مواجه میشم در حد هفته ای یک بار. با یا ن اوصاف این هارد 2-3 ماه دیگه بیشتر قابل استفاده نیست. به نظرتون برا گارانتی بفرستم؟ (گارانتی ماتریس). بعد نوشتن که فاکتور صادر میکنن؛ به نظرتون ارزششو داره؟ فکر میکنین نهایت هزینه ای که بگیرن برا تعمیر چقدره؟ کسی تجربه این شرکتو در مورد گارانتی هارد نداره؟

SAMAN
2018/09/21, 16:53
سلام
یه هارد اردیبهشت امسال از دیجی کالا گرفتم توشیبا 1 ترا. کیس هم اصلا تکون نخورده تو این چن ماه. از همون روزای اول نرم افزار hard disk sentinel رو رو سیستم داشتم؛ به مرور هر ماه سلامت هارد یه مقداری میاد پایین و امروز رسیده به 12 درصد و زده 582 تا بدسکتور داره. وقتی با خود این نرم افزار surface test رو که میزنی فقط خونه های سبز چن تایی معدود رنگشون پر رنگ تر هستند و رنگ زرد و قرمز اصلا نیست. با hdd regenerator هم که میزنی برای بدسکتور هیچی بدسکتور پیدا میکنه ولی تک و توک delay پیدا میکنه. گاها هم با صفحه آبی مواجه میشم در حد هفته ای یک بار. با یا ن اوصاف این هارد 2-3 ماه دیگه بیشتر قابل استفاده نیست. به نظرتون برا گارانتی بفرستم؟ (گارانتی ماتریس). بعد نوشتن که فاکتور صادر میکنن؛ به نظرتون ارزششو داره؟ فکر میکنین نهایت هزینه ای که بگیرن برا تعمیر چقدره؟ کسی تجربه این شرکتو در مورد گارانتی هارد نداره؟

ببر گارانتی حضوری شک نکن ...... از اول میزان روشن بودن 0 بود ؟

REZA
2018/09/21, 18:49
آره. ولی فقط می تونم براشون پست کنم. بنظرتون حضوری ببرم یا پست کنم فرقی در سرویس و خدماتشون داره؟

SAMAN
2018/09/21, 19:18
آره. ولی فقط می تونم براشون پست کنم. بنظرتون حضوری ببرم یا پست کنم فرقی در سرویس و خدماتشون داره؟

صد درصد فرق داره ...... اینجا ایرانه ...... حضوری ببرید ........

Reza Eshraghi
2018/09/21, 19:22
سلام

سلام
پاورتون چیه؟

REZA
2018/09/21, 19:43
پاورم green 550 uk gold هست، یه مادربرد ییق3 روش نصبه و همین هارد و دو تا رایتر، گرافیکش آنبرده، پاور قوی که وات خیلی بیشتری تولید میکنه می تونه هاردو دچار مشکل کنه؟

ARMIN
2018/09/21, 20:12
پاورم green 550 uk gold هست، یه مادربرد ییق3 روش نصبه و همین هارد و دو تا رایتر، گرافیکش آنبرده، پاور قوی که وات خیلی بیشتری تولید میکنه می تونه هاردو دچار مشکل کنه؟

اگر تقریبا سه سال گذشته از کارکرد پاور، میتونه از پاور باشه.

مشکل مشابهی با سیستم دیگری که پاور سری UK گلد داشت داشتیم و با تعویض پاور با پاور سری HP+ حلش کردیم. البته دو تا هارد دیسک تلفات داشتیم.

REZA
2018/09/21, 21:04
نه بابا 3 ماه نمیشه خریدمش. واضحتر بگین که چیکار میکنه این پاور گلد لعنتی که گرونترم هست کار خرابیشم بیشترف من گفتم گلد بگیرم که مطمئن باشم از پاور.

AH64-E
2018/09/22, 11:29
نه بابا 3 ماه نمیشه خریدمش. واضحتر بگین که چیکار میکنه این پاور گلد لعنتی که گرونترم هست کار خرابیشم بیشترف من گفتم گلد بگیرم که مطمئن باشم از پاور.

درود همان طور که دوستان گفتند هارد دیسکتون معیوب شده کاریش نمیشه کرد شما باید اطلاعاتتون منتقل کنید به هارد دیسک سالم .

و اگر گارانتی داره بفرستید گارانتی .

یکی از دلایل اسیب دیدن هارد دیسک جدا از مشکلات نرم افزاری می تونه از منبع تغذیه هم باشه .

SAMAN
2018/09/22, 15:57

فعلا هارد رو بده گارانتی .......

پاور گارانتی داره ؟

REZA
2018/09/22, 19:17
آره از دیجی کالا گرفتم و گارانتی داره

REZA
2018/09/22, 19:20
رفیقم تعمیرکار برد و ... هست با تستر پاور معلوم میشه که پاور مشکلی داره یا نه؟

SAMAN
2018/09/22, 21:48
رفیقم تعمیرکار برد و ... هست با تستر پاور معلوم میشه که پاور مشکلی داره یا نه؟

نه خیلی ...... مشکل جریان دهی دارن اغلب ......

SAMAN
2018/09/22, 21:49
آره از دیجی کالا گرفتم و گارانتی داره

ببر گارانتی ..... نبری دیجی ...... گارانتی ش مال کدوم شرکته ؟

REZA
2018/09/23, 20:41
گارانتی خود گرین سیاره سبز هست