PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توقف عرضه ی iphone 4S در چین

Yaser_Aramesh
2012/01/16, 14:56
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

چند روز پیش قرار بود که اپل iphone 4S را در چین عرضه کند اما عرضه نشد! زیرا کارکنان اپل هجوم زیاد مردم از روز قبل و شب تا صبح آنجا ماندن را خطرناک دیدند و فروشگاه را در موعد مقرر باز نکردند . مردمی هم که آنجا بودند نیز ساکت نماندند و با پرتاب تخم مرغ به سمت فروشگاه خشمشان را نشان دادند که البته پس از رسیدن پلیس متفرق شدند! اپل اعلام کرده فعلا فروش متوقف خواهد بود و البته فروش اینترنتی به صورت محدود هنوز پا بر جاست!

نگارش : یاسر آرامش

saeid6574598
2012/01/16, 15:11
می بینی چی فرقی بین ما و اونهاست یاسرجان ! اونا برای خرید محصولات اپل ، لحظه شماری می کنند و شب دم در فروشگاه می خوابند اون وقت ما ؛ وقتی اسم اپل میاد مو به تنمون سیخ می شه چرا ؟ یکی از دلایلش اینه که قیمتش 1میلیون و 500 هازر تومان ناقابله !

Yaser_Aramesh
2012/01/16, 15:15
می بینی چی فرقی بین ما و اونهاست یاسرجان ! اونا برای خرید محصولات اپل ، لحظه شماری می کنند و شب دم در فروشگاه می خوابند اون وقت ما ؛ وقتی اسم اپل میاد مو به تنمون سیخ می شه چرا ؟ یکی از دلایلش اینه که قیمتش 1میلیون و 500 هازر تومان ناقابله !
بله سعید جان.....به خدا اونقدر دوست دارم کشور ما هم اینجوری باشه....برای یه وسیله ارزش قائل بشن و به فکر پول ناقابلش نباشن! پول رو به iphone 4S بدی ندی میره.....بری بستنی بخری میره......ولی .....

عمرا اگه تا به حال در تاریخ,یک بار ایرانیان این کار را کرده باشند...البته برای خرید محصول......وگرنه برای جشنواره ها بعضی ها این کار را میکنند!!! مثلا پسر عموی من!!!

saeid6574598
2012/01/16, 15:17
بله سعید جان.....به خدا اونقدر دوست دارم کشور ما هم اینجوری باشه....برای یه وسیله ارزش قائل بشن و به فکر پول ناقابلش نباشن! پول رو به iphone 4S بدی ندی میره.....بری بستنی بخری میره......ولی .....

عمرا اگه تا به حال در تاریخ,یک بار ایرانیان این کار را کرده باشند...البته برای خرید محصول......وگرنه برای جشنواره ها بعضی ها این کار را میکنند!!! مثلا پسر عموی من!!!
می دونی چیه یاسر جان ! متاسفانه ما ایرانی ها ، نحوه سرمایه گذاری بر روی یک چیز را خوب درک نکرده ایم . به خاطر همین هم هست که سرعت پیشرفت کشور ، اینقدر کُند است و کیفیت محصولات ارائه شده ، پایین . .

doom2009
2012/01/16, 17:26
دوستان این رو هم در نظر بگیرید در آن کشورها با قیمت مناسب عرضه می شود تازه ارزش پول آنها خیلی بالاست و اعتبار زیادی نزد شرکتها دارن که حتی می توانند قسطی از نمایندگیها تهیه کنند آیا در ایران این امکانات وجود دارد ؟ فکر نکنم ما مثل آنها بتوانیم عمل کنیم سپاس