PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریستارت شدن لپتاب هنگام بازی

amin321
2018/06/24, 12:49
سلام با عرض پوزش که دوباره مزاحمتون میشم
من بازی call of duty ww2 را با سیستم
6G ram
2G graphice NVIDIA gt 820m
Core i7 4500u 1.8ghz 2.4ghz
بازی میکنم و تقریبا یک هفته است بدون ایراد بازی میکنم اما از دیروز هی وسط بازی چه روی کیفیت high چه روی low با وجود کول پد اضافی و نرم افزار speed fan لپتاب ریستارت میشود اما بازی های دیگرم مثل assassin's creed sindycate و need for speed mostwanted که بازی میکنم لپتاب ریستارت نمیشود . کمکم کنید. خیلی ممنون.

SAMAN
2018/06/24, 14:09
سلام با عرض پوزش که دوباره مزاحمتون میشم
من بازی call of duty ww2 را با سیستم
6G ram
2G graphice NVIDIA gt 820m
Core i7 4500u 1.8ghz 2.4ghz
بازی میکنم و تقریبا یک هفته است بدون ایراد بازی میکنم اما از دیروز هی وسط بازی چه روی کیفیت high چه روی low با وجود کول پد اضافی و نرم افزار speed fan لپتاب ریستارت میشود اما بازی های دیگرم مثل assassin's creed sindycate و need for speed mostwanted که بازی میکنم لپتاب ریستارت نمیشود . کمکم کنید. خیلی ممنون.

احتمالا سورس بازی مشکل داره ...... بازی رو از یه سایت معتبر مثل دانلودها مجدد دانلود کنید .......

AH64-E
2018/06/24, 14:41
بازی COD منابع سخت افزاری زیاد استفاده می کنه به خاطر همین هستش باید قطعات شما به دلیل بالا رفتن و محدودیت در پردازش ریستارت بشه.

dvorah
2020/02/01, 16:53
بازی COD منابع سخت افزاری زیاد استفاده می کنه به خاطر همین هستش باید قطعات شما به دلیل بالا رفتن و محدودیت در پردازش ریستارت بشه.

منم مدرن وارفیر 3 رو 40 فریم بیشتر نمیگیرم چرا؟

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ARMIN
2020/02/02, 10:39
منم مدرن وارفیر 3 رو 40 فریم بیشتر نمیگیرم چرا؟

تاریخ تاپیک!