PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل نویز میکروفون ( هدفون )

in-fo
2018/05/29, 16:22
با سلام
من هدفون g230 لاجیتک دارم که وقتی توی ویندوز 10 با voice recorder صدای خودم رو ظبط میکنم نویزی نداره اصلا ولی توی بازی ها صدام خیلی نویز داره و همیشه باید هدفون جفت دهنم باشه کسی میدونه مشکل از چیه و از کجاس ؟
توی این دو بازی صدای من مشکل داره ( دوتا 2 و کانتر گلوبال ) و متاسفانه همش باید برم توی تنظیمات میکروفون و microphone boost رو روی 20.00 db بزارم که کیفیت صدا رو خیلی بد میکنه !

کسی راه حلی برای این مشکل داره ؟ اخه من ادم میشناسم با هدفون 30 تومنی کیفیت صدای خیلی خیلی بلند و واضح تر و بهتری نسبت به من داره چون من هر هدفونی از 10 تومن تا 300 تومنی که میزارم صدا همینه هیچ فرقی نمیکنه

invoker
2018/05/29, 17:11
سلام دوست قدیمی :D

دقیقا" همیشن مشکل رو منم داشتم تو (دوتا 2 ) ...
2 راحل و انجام دادم صدا کاملا فیکس شد ...

Realtek Hd تو این برنامه حساسیت رو ببر بالا ...
و تو استیم هم حساسیت رو ببر بالا و دروست میشه ...

in-fo
2018/05/29, 19:13
سلام دوست قدیمی :D

دقیقا" همیشن مشکل رو منم داشتم تو (دوتا 2 ) ...
2 راحل و انجام دادم صدا کاملا فیکس شد ...

Realtek Hd تو این برنامه حساسیت رو ببر بالا ...
و تو استیم هم حساسیت رو ببر بالا و دروست میشه ...
سلام رفیق :)
توی استیم تا اخر بالاس توی بازی تا چند درصد بزارم ؟
من مشکلم اینجاس که توی بازی کیفیت صدای میکروفونم خیلی بده یعنی خودم صدام که اکو میشه رو میشنوم حالم بد میشه :|

invoker
2018/05/29, 19:44
126881596

تو استیم ادد کن بگمت

یا شمارمو داری بیا واتس اپ

ikeiv4n
2020/01/02, 18:36
داداش تو رو قران شمارتو بده منم مشکل میکروفون دارم نویز میندازه تو میکروفون هدستم هر کاری کردم درست نشده ناموصا شمارتو بده واتساپ پیامت بدم اگه بتونی درستش کنی هر چقد هزینشم باشه بهت میدم ناموصا کمکم کن

Sara_
2020/03/07, 11:55
:emoji_smiley-33:
با سلام
من هدفون g230 لاجیتک دارم که وقتی توی ویندوز 10 با voice recorder صدای خودم رو ظبط میکنم نویزی نداره اصلا ولی توی بازی ها صدام خیلی نویز داره و همیشه باید هدفون جفت دهنم باشه کسی میدونه مشکل از چیه و از کجاس ؟
توی این دو بازی صدای من مشکل داره ( دوتا 2 و کانتر گلوبال ) و متاسفانه همش باید برم توی تنظیمات میکروفون و microphone boost رو روی 20.00 db بزارم که کیفیت صدا رو خیلی بد میکنه !

کسی راه حلی برای این مشکل داره ؟ اخه من ادم میشناسم با هدفون 30 تومنی کیفیت صدای خیلی خیلی بلند و واضح تر و بهتری نسبت به من داره چون من هر هدفونی از 10 تومن تا 300 تومنی که میزارم صدا همینه هیچ فرقی نمیکنه

Mostafa8855
2020/06/15, 20:19
سلام دوستان عزیز من هدست ایکس پایر خریدم روی کامپیوتر من نوز خیلی خیلی زیاد یجورایی میگه غیژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژ ژ و صدای شما توی نویز غرق میشه روی سیستم دیگه تست کردم درست بود. دوستان چیکار کنم درست بشه تورو خدا کمک کنید.
لطفاً شماره یا آیدی تلگرام بدید تا ویدیو اش رو نشون بدم که صدا چجوریه

_abbas_glv
2020/06/15, 21:44
سلام دوستان عزیز من هدست ایکس پایر خریدم روی کامپیوتر من نوز خیلی خیلی زیاد یجورایی میگه غیژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژ ژ و صدای شما توی نویز غرق میشه روی سیستم دیگه تست کردم درست بود. دوستان چیکار کنم درست بشه تورو خدا کمک کنید.
لطفاً شماره یا آیدی تلگرام بدید تا ویدیو اش رو نشون بدم که صدا چجوریه[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]سلام؛
برای تست هدست، جک های مادربرد(پشت کیس) رو تست کن ببین باز نویز داره؟
منم این مشکل رو دارم ولی خب زیاد از هدست استفاده نمی‌کنم ولی هر از چند گاهی که استفاده می‌کنم به جک های مادربرد وصل می‌کنم.این موقتاً میتونه مشکلتو حل کنه :)

Mostafa8855
2020/06/15, 22:42
سلام؛
برای تست هدست، جک های مادربرد(پشت کیس) رو تست کن ببین باز نویز داره؟
منم این مشکل رو دارم ولی خب زیاد از هدست استفاده نمی‌کنم ولی هر از چند گاهی که استفاده می‌کنم به جک های مادربرد وصل می‌کنم.این موقتاً میتونه مشکلتو حل کنه :)

آره من اصلا جک های جلوی کیس ام کار نمیکنه همیشه به پشت کیس وصل میکنم ولی بازهم همونجوریه

Mostafa8855
2020/06/15, 22:43
آره من اصلا جک های جلوی کیس ام کار نمیکنه همیشه به پشت کیس وصل میکنم ولی بازهم همونجوریه������

نمی‌دونم چیکار کنم

REZA
2020/06/16, 19:58
نمی‌دونم چیکار کنم�������������� ���

میکروفون نویز داره یا اسپیکراش؟

REZA
2020/06/16, 20:05
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.