PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاهش شدید سرعت نت

reza37685
2018/05/22, 21:55
با سلام و احترام... من نت مخابرات دارم....ولی از دیروز که از ق.ن.د. ش.ک.ن 20speed استفاده کردم نمیدونم چرا دیگه سرعت نت (از لب تاپ استفاده میکنم) به شدت کاهش پیدا کرده.... آی پی و پورت ق.ن.د. ش.ک.ن رو با IDM ست کرده بودم ولی بعدش غیرفعال کردم... و باید سرعت نت اوکی میشد..ولی نشد... توی مرورگر موزیلا هم قسمت تنظیمات بعد از استفاده از وی پی ان، No p.ro.x.y رو انتخاب کردم....با این کارا فک میکنم سرعت نت باید اوکی میشد ولی بازم نشد! حتی با لب تاپم از نت گوشی استفاده کردم ولی باز سرعت همون بود.... ممنون میشم راهنماییم کنین

SAMAN
2018/05/22, 22:49
با سلام و احترام... من نت مخابرات دارم....ولی از دیروز که از ق.ن.د. ش.ک.ن 20speed استفاده کردم نمیدونم چرا دیگه سرعت نت (از لب تاپ استفاده میکنم) به شدت کاهش پیدا کرده.... آی پی و پورت ق.ن.د. ش.ک.ن رو با IDM ست کرده بودم ولی بعدش غیرفعال کردم... و باید سرعت نت اوکی میشد..ولی نشد... توی مرورگر موزیلا هم قسمت تنظیمات بعد از استفاده از وی پی ان، No p.ro.x.y رو انتخاب کردم....با این کارا فک میکنم سرعت نت باید اوکی میشد ولی بازم نشد! حتی با لب تاپم از نت گوشی استفاده کردم ولی باز سرعت همون بود.... ممنون میشم راهنماییم کنین

یه کندی کلی و سراسری که داریم ....... حالا نمیدونم منظورتون اون هست یا نه ؟

reza37685
2018/05/23, 00:43
یه کندی کلی و سراسری که داریم ....... حالا نمیدونم منظورتون اون هست یا نه ؟

سرعت دانلود از متوسط 128 رسیده به متوسط 18....این همون کندی هست؟

SAMAN
2018/05/23, 08:36
سرعت دانلود از متوسط 128 رسیده به متوسط 18....این همون کندی هست؟

تو سایت های ایرانی مثل دانلود ها نباید این مشکلات باشه ........ اگه بود :

یه ویندوز عوض کنید ...... بعد مودم رو ری استارت کنید و دوباره کانفیگ کنید ........

mamaly1991
2018/05/23, 14:05
با سلام خدمت شما دوست گرامي

منم نت مخابرات دارم جديدا پينگم خيلي افزايش پيدا كرده

ولي در مورد سرعت كه ميفرماييد تو بارگزاري صفحات حالا ميخواد ايراني باشه يا خارجي خيلي كند شده

مثلا يك نمونش ديجي كالا كه مثلا ميزني يك كالا را مثل مادربرد بياره بعد از توي قسمت كناريش نوع سوكت را انتخاب ميكني تو اين كار ممكنه گير كنه و مجبور به رفرش كردن صفحه ميشم كه قبلا چنين موردي نبود

ف ي ل ت ي ن گ تلگرام و ف ي ل تر ش ك ن ها هم كمي روي اين سرعت تاثير ميزارند

حالا باز شايد عرفان جان دليل بهتري داشته باشند

ErfanDL
2018/05/23, 16:38
با سلام خدمت شما دوست گرامي

منم نت مخابرات دارم جديدا پينگم خيلي افزايش پيدا كرده

ولي در مورد سرعت كه ميفرماييد تو بارگزاري صفحات حالا ميخواد ايراني باشه يا خارجي خيلي كند شده

مثلا يك نمونش ديجي كالا كه مثلا ميزني يك كالا را مثل مادربرد بياره بعد از توي قسمت كناريش نوع سوكت را انتخاب ميكني تو اين كار ممكنه گير كنه و مجبور به رفرش كردن صفحه ميشم كه قبلا چنين موردي نبود

ف ي ل ت ي ن گ تلگرام و ف ي ل تر ش ك ن ها هم كمي روي اين سرعت تاثير ميزارند

حالا باز شايد عرفان جان دليل بهتري داشته باشند
با سلام

دلیل، بسته شدن اکثر پورت ها و اختلال Routing در شبکه میباشد. پیشنهاد میکنم از DNS های 1.1.1.1 و 1.0.0.1 استفاده کنید.

monaseb
2018/11/13, 09:11
سرویس های مجموعه فیت نت رو امتحان کنید