PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قولی که استیو جابز قبل از مرگش داده بود !

saeid6574598
2011/10/22, 12:25
می دانم که این مطلب بسیار کوتاه است ولی خواندنش خالی از لطف نیست ! چند شب پیش در جایی شنیدم که استیو جابز مرد شماره 1 IT جهان ، پیش از مرگش قول داده بود که تمام سرمایه شرکت اپل را صرف نابود کردن سیستم عامل Android کند . از دوستان عزیزم می خواهم نظراتشان را در مورد این مطلب بازگو نمایند . با تشکر . =D>

Editor In chief
2011/10/22, 12:29
سعيد جان عزيز آيا لينکي در اين مورد داري؟ چون تا آنجايي که من مي‌دانم اپل و گوگل با اين که با هم رقيب هستند اما هيچ گاه قصد نابود کردن همديگر را ندارند چون بدون ديگري تجارت معنايي ندارد.

NinIX
2011/10/22, 12:42
من می توانم بگم شایعات زیادی در این باره در حال گسترش یافتن هست چون بعد از مرگ وی حرف های زیادی از قول ایشان زده اند که یکی از آنها نابود کردن آندروید است ...

+Aren
2011/10/22, 12:58
حرف NinIX درسته و شایع پراکنی زیاده!
اما اندروید در حال یکپارچه شدن هست و این خبر بدی برای ios بدون استیو و ویندوزفون پر اشکال است!
سپاس

i am dead
2011/10/22, 13:25
والله چه عرض کنم خدمتتون....
الان دستا توی این زمینه بالا رفته و برای رقابت بهتر و راحتتر بعضی از شکرتا مجبورن رقیبشون رو کنار بزنن.
خب این صنعت پر از همچین رقابتهایی هستش و اگر هم چنین چیزی باشه چیز عجیبی نیستش.
از طرفی هم اصلا به استیو جابز نمیخوره همچین ادمی باشه.

Alexilver
2011/10/22, 14:30
این حرف در زندگینامه جدیدی که از استیو جابز منتشر شده گفته شده و ظاهرا حقیقت داره.
جابز از این ناراحت بوده که اندروید رو در حقیقت دزدی می دونسته. به خصوص اینکه اریک اشمیت از اعضای رده بالای اپل که به گوگل پیوست احتمال این موضوع رو قویتر می کنه.
لینک از Gaurdian (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
لینک از سایت زومیت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

saeid6574598
2011/10/24, 07:46
آقای پناهی عزیز این هم لینک :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

neo
2011/10/28, 05:06
منم به شخصه نمی تونم چنین چیزی رو باور کنم.

sezar
2011/10/28, 16:12
استیو جابز اصلا همچین آدمی نبود !! اصلا در دنیای آی تی کسی دنبال حذف دیگری نیست !! میتوان حرف جابز را اینطوری تحلیل کرد که باهم رقابت کنند و دور اندروید را بیرون بندازن ! اما گوگل شرکتی کوچکی نیست که از گود خارح شه

Arsn
2011/10/29, 01:10
منظور مطمنا مبارزه با کپی بوده نه مبارزه با گوگل