PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای خرید رم ddr3

YGH
2012/01/14, 19:36
نظر دوستان در مورد رم Corsair XMS3 4GB FSB 1600 Dual Channel 7-7-7-20 چیه؟ ارزش خریدن داره؟

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Castiel
2012/01/14, 19:51
دوست عزیز با تایمینگ cl7, این قیمت خیلی خنده دار است!
تایمینگ در سایت نامبرده به اشتباه درج شده است, باید تایمینگ cl9 باشد

YGH
2012/01/14, 19:57
دوست عزیز با تایمینگ cl7, این قیمت خیلی خنده دار است!
تایمینگ در سایت نامبرده به اشتباه درج شده است, باید تایمینگ cl9 باشد

راستش رو اگه بخواین به نظر خودم هم مسخره اومد. ولی خب چیزی رو که توی سایت بود نوشتم.
توی یه سایت فروشگاه دیگه تایمینگش 24-9-9-9 نوشته بود.

Arsn
2012/01/14, 22:41
این رم های نسخه قدیمی سری xms3 کرسیر است ! زمان تاخیر هم 9-9-9-24 است و به هیچ وجه توصیه نمیشه ! چون رم های بهتری توی بازار هست !

شما یه بودجه بگو ، حجم رم مورد نیازتون را هم بگو ، در حد توان راهنمایی میشید !

YGH
2012/01/16, 18:13
این رم های نسخه قدیمی سری xms3 کرسیر است ! زمان تاخیر هم 9-9-9-24 است و به هیچ وجه توصیه نمیشه ! چون رم های بهتری توی بازار هست !

شما یه بودجه بگو ، حجم رم مورد نیازتون را هم بگو ، در حد توان راهنمایی میشید !

بودجه تا 80 هم مشکلی نداره.
رم های A-Data چطورن؟

نظرتون در مورد این مدل های چیه؟

این آخریه نوشته مخصوص پردازنده های AMD و تاخیر پایین تری داره. چه تفاوتی دارند با مدل های دیگه؟ به نظرتون این بهتر نیست؟

Arsn
2012/01/16, 21:14
لطفا مسئله استفاده از برچسب را جدی بگیرید ، دفعات بعدی تاپیک حذف میشود

توی این سه مدل که شما نوشته بودی رم های Corsair Vengence از همه در کاربرد عادی بهتره ولی اگر برای اورکلاک حرفه ای میخواین به رم های Adata Gaming V2 سر بزنید !

YGH
2012/01/26, 17:59
به نظر دوستان کدوم یکی از این رم ها بهتره؟ و به چه دلیل؟
نظر خودم روی Crucial هست. نظر شما چیه؟
صبح من با رایان صبا که تماس گرفتم به جای رم Crucial این رم Corsair رو پیشنهاد داد و گفت رم Crucial الکی قیمتش بالاست.

رم رو میخوام با قطعات زیر ست کنم:

مادربورد: GIGABYTE 990XA-UD3
پردازنده: AMD FX-8120

Corsair (XMS Series) CMX4GX3M2A2000C9 - 2000

4975

Crucial Ballistix 4GB (2 x 2GB) - 1866

4976

Amir99
2012/01/26, 19:47
سلام من از همین XMS 3 البته 1600 رو دارم که به ازش راضیم ،دو تا Dual channel جمعا 8GB که تا حالا هم نه Conflict کرده با دیگر قطعات نه در اورکلاکینگ مشکل ایجاد کرده.:-bd CPU ام 2500K هستش. ولی منم نمیدونم با مادربرد و سی پی یو شما چه رمی سازگارتره.شما یه کاری بکن،برو تو سایت Gigabyte و لیست QVL رو دانلود کن ببین اصلا این دو تا گزینه تو لیستش وجود دارند یا نه ؟

Arsn
2012/01/26, 20:34
دقیقا شبی که داشتم به پیام خصوصی شما درباره ی خرید رم پاسخ میدادم سیستم شهید شد !

خب الان میگم ! رم های کروشال میشه گفت تنها برندی است که مستقیما در خود آمریکا تولید میشه و اگر سری Balixtix جدید DDr3 اونها مثل رم های DDR2 قدیمی اش باشه ، میشه گفت جزو رم های برتره !

اما مسئله اینجاست که جناب عالی اورکلاکر نیستی و به همچین رم هایی نیاز نداری !

من توصیه میکنم به جای اینکه 4 گیگ رم کروشال بالیستیکس را بخری از 8 گیگ رم کورسیر یا Gskill و یا Adata معمولی بهره ببر !

فرکانس کاری رم در پلتفورم های AMD تاثیر به سزایی نداره پس بهتره رم های معمول بازار را تهیه کنید !

کورسیر XMS3 هم که خودم دارم یکی از گزینه هاست ! البته برای من عالی کار کرده و مسله دما و کانفلیکت نداشته ولی خب نیاز اورکلاکینگ من را برآورده نمیکنه و قصد فروش دارم !

شما هم ببین توی شهرتون اگر سری های عادی AData را پیدا میکنی ، انتخاب هستند !

YGH
2012/01/26, 20:43
دقیقا شبی که داشتم به پیام خصوصی شما درباره ی خرید رم پاسخ میدادم سیستم شهید شد !

خب الان میگم ! رم های کروشال میشه گفت تنها برندی است که مستقیما در خود آمریکا تولید میشه و اگر سری Balixtix جدید DDr3 اونها مثل رم های DDR2 قدیمی اش باشه ، میشه گفت جزو رم های برتره !

اما مسئله اینجاست که جناب عالی اورکلاکر نیستی و به همچین رم هایی نیاز نداری !

من توصیه میکنم به جای اینکه 4 گیگ رم کروشال بالیستیکس را بخری از 8 گیگ رم کورسیر یا Gskill و یا Adata معمولی بهره ببر !

فرکانس کاری رم در پلتفورم های AMD تاثیر به سزایی نداره پس بهتره رم های معمول بازار را تهیه کنید !

کورسیر XMS3 هم که خودم دارم یکی از گزینه هاست ! البته برای من عالی کار کرده و مسله دما و کانفلیکت نداشته ولی خب نیاز اورکلاکینگ من را برآورده نمیکنه و قصد فروش دارم !

شما هم ببین توی شهرتون اگر سری های عادی AData را پیدا میکنی ، انتخاب هستند !

راستش همون شب یکی از بچه ها پیام شما رو به من رسوند و گفت که شما این رم Crucial رو توصیه کردید ولی از بدشانسی من، فردا دلار رفت بالا و بقیه داستان که خود شما بهتر می دونید. اگر یادتون باشه من لینک لیست قیمت یکی از فروشگاه های شیراز رو برای شما گذاشته بودم. تا اون روز توی لیست بود ولی از فرداش نایاب شد. بدبختی اینه که لیست فروشگاه ها توی شیراز به نسبت تهران تنوع کمتری داره و معمولا برندهایی که امتحان پس دادند بیشترن.
قصدم از خرید این رم کروشال این بود که فرکانس اون رو روی 1600 بیارم و در عوض تاخیر اون رو کم کنم.

اگر میشه یه نگاه دیگه به لیست بندازید. فکر کنم با حرف های شما، کیت 8 گیگ توی لیست از برند Corsair برای من بهتر باشه.

Arsn
2012/01/26, 20:53
دقیقا بنده همین رو گفتم ! اون دوستمون هم فرجام عزیز بود که ازش ممنونم !

برند کرسیر هم عالیه ! ولی خب سری Xms3 سری معمولی رم های کورسیر است ولی برای شما مناسبه !

میتونید رم ها رو روی 1600 با Cl 8-8-8-24 ست کنید !

نگاه کردم ، متاسفانه تنوعی نداره !

شاید اگر بازار رو با کفش آهنی زیر و رو کنید بتونید مدل های بهتری هم گیر بیارید ولی به نظر شخصی من همین مدل هم کفاف گو است !

YGH
2012/01/26, 20:59
دقیقا بنده همین رو گفتم ! اون دوستمون هم فرجام عزیز بود که ازش ممنونم !

برند کرسیر هم عالیه ! ولی خب سری Xms3 سری معمولی رم های کورسیر است ولی برای شما مناسبه !

میتونید رم ها رو روی 1600 با Cl 8-8-8-24 ست کنید !

نگاه کردم ، متاسفانه تنوعی نداره !

شاید اگر بازار رو با کفش آهنی زیر و رو کنید بتونید مدل های بهتری هم گیر بیارید ولی به نظر شخصی من همین مدل هم کفاف گو است !

البته کیت 8 گیگ آخریه که گفتم، توی لیست نوشته از نوع Vengeance هست به قیمت 116 تومان با فرکانس 1600 و نرخ تاخیر 24-9-9-9.
دلیل اینکه روی 1866 تاکید دارم به این خاطر هست که میگم مادربوردی مثل 990XA-UD3، حیفه که رم پایین روش باشه!!!
فرق رم های Vengeance و XMS3 چیه؟

این مدل هست:

5037

اینم یه Review از این رم:

YGH
2012/02/04, 20:48
امروز بالاخره بعد از مشورت با دوستان گرامی و پیشنهاد چند تا از دوستانم، این مدل رم رو سفارش دادم. انشااله فردا دستم می رسه.

Corsair Vengeance 8GB Dual Channel 1866MHz 9-9-9-24

7221

metall_hero
2012/02/12, 15:42
دوستان یک سوال داشتم
این لینک رمی که قرار دادم چطوره؟؟؟
Adata (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

رم 2گیگ باس 1333 دوستان پی پیشنهاد میکنند؟؟؟؟

darklord
2012/02/13, 11:01
دوستان یک سوال داشتم

رم 2گیگ باس 1333 دوستان پی پیشنهاد میکنند؟؟؟؟

elixir pc3 12800 ولی به کسی نگی چون قیمت این هم هی میره بالا :P