PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در خصوص کلیپ های یوتیوب

in-fo
2018/03/26, 03:16
با سلام
من میخوام یه پیج توی اینستا در مورد ماشین راه اندازی کنم . مشکل اصلی اینجاس که کلیپ هایی که میخوام قرار بدم منبع اصلیش یوتیوب هستش و از اونجایی که این کلیپ ها زمانشون بالای یک دقیقه هست و اینستا هم بیشتر از یک دقیقه رو پشتیبانی نمیکنه میخواستم بپرسم راهکاری سراغ دارین که بتونم کلیپ های بالای یک دقیقه رو جوری ادیت کنم که مثلا کلیپ 4 دقیقه ایی رو توی یک دقیقه خلاصه کنم ؟ یعنی قسمت هایی رو حذف کنم به دلخواه ؟

ARMIN
2018/03/26, 18:39
سلام دوست خوبم

میتونی در یک پست، چند تا ویدیو یک دقیقه ای قرار بدی.

مشکل اصلی اونجاست که چون یوتیوب حق کپی رایت در اینستا اعمال میکنه، اگه کسی ریپورت کنه یا خود اینستا متوجه بشه که این ویدیو های یوتیوب هست، ضمن حذف ویدیو، ممکنه حساب کاربری هم مسدود بشه.

in-fo
2018/03/27, 01:21
سلام دوست خوبم

میتونی در یک پست، چند تا ویدیو یک دقیقه ای قرار بدی.

مشکل اصلی اونجاست که چون یوتیوب حق کپی رایت در اینستا اعمال میکنه، اگه کسی ریپورت کنه یا خود اینستا متوجه بشه که این ویدیو های یوتیوب هست، ضمن حذف ویدیو، ممکنه حساب کاربری هم مسدود بشه.

نه میخوام توی یک دقیقه خلاصش کنم .
خب من که قرار نیست منبع رو حذف کنم توی خود کلیپ ها منبع رو زده .
بعد یه سوال پس اینایی که توی اینستا ویدیو های یوتیوب رو میزارن چطور ریپورت نشدن ؟

ARMIN
2018/03/28, 14:06
نه میخوام توی یک دقیقه خلاصش کنم .
خب من که قرار نیست منبع رو حذف کنم توی خود کلیپ ها منبع رو زده .
بعد یه سوال پس اینایی که توی اینستا ویدیو های یوتیوب رو میزارن چطور ریپورت نشدن ؟

فرمتش رو تغییر میدن تا رد گم کنند. اگه ریپورت بشه، قطعا حذف میشه.

برنامه Movavi Video Editor 14 Plus میشه سرعت پخش رو بالا برد تا زمان زیر یک دقیقه بیاد.

in-fo
2018/03/28, 16:15
مرسی بابت معرفی برنامه . خیلی از پیجای اینستا اکثرا از یوتیوب دارن میزارن ولی هنوز که هنوزه مسدود نشدن بالای 500کا هم فالوور دارن . یعنی من منبع هم حذف نکنم باز یکی ریپورت کنه میان بن میکنن پیجمو ؟
خب منبعی واسه اخبار روز خودرو سراغ دارین ؟

ARMIN
2018/03/30, 00:29
مرسی بابت معرفی برنامه . خیلی از پیجای اینستا اکثرا از یوتیوب دارن میزارن ولی هنوز که هنوزه مسدود نشدن بالای 500کا هم فالوور دارن . یعنی من منبع هم حذف نکنم باز یکی ریپورت کنه میان بن میکنن پیجمو ؟
خب منبعی واسه اخبار روز خودرو سراغ دارین ؟

نمیدونم من که شانس نداشتم هر دفعه گذاشتم برای من حذف شد. امیدوارم مشکل برای شما نباشه.

در مورد منبع سراغ ندارم شرمنده.