PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لگ و هنگ های بسیار در هنگام رندر

mtzking
2018/02/19, 10:35
با سلام خدمت دوستان و مشاورین محترم
من دچار یه مشکلی شدم که بسیار کار منو لنگ کرده
وقتی سیستم رو روی رندر میذارم هنگ ها و لگ های مککری از سیستم شاهدم این مشکل حدود سه ماه پیش شروع شد و روز به روز هم شدید تر میشه
و این در حالیه که بقیه نرم افزار هام و بازی هام اوکیه و مشکلی نداره فقط وقتی سیستم میره روی رندر چنین میشه
موتور رندرم هم وی ری مکس هستش
ورژن قبلی مکس ام 2017 بود که حدود سه ماه پیش شروع کرد احتمال دادم که نیازه ویندوز عوض کنم ، عوض هم کردم باز درست نشد الان ورژن مکسی که استفاده میکنم 2018 هستش
آیا این مشکل سخت افزاری هستش؟ پس چرا توی نرم افزار های دیگه مشکلی نداره
اگر نرم افزاری پس چرا ویندوز رو عوض کردم ورژن مکسم رو هم عوض کردم مشکل حل نشد؟

مشکلم رو حل کنین خیلی ممنون میشم

ErfanDL
2018/02/19, 13:04
مشخصات دقیق سیستم چیه؟ پردازنده دارای کولر استوک هست؟

Sent from my C6833 using Tapatalk

mtzking
2018/02/19, 13:40
مشخصات دقیق سیستم چیه؟ پردازنده دارای کولر استوک هست؟

سی پی یو : 4790K
رم: 32 گیگ
گرافیک: gtx970
نه کولرم Enermax ETS-T۴۰-BK | Black Twister هستش

ErfanDL
2018/02/19, 15:16
سی پی یو : 4790K
رم: 32 گیگ
گرافیک: gtx970
نه کولرم Enermax ETS-T۴۰-BK | Black Twister هستشدوست عزیز بنده با vray max رندر گرفته ام و سیستم بنده هم کلا هنگ میکنه هنگام رندر. این مشکل نیست و عادیه چون از تمام قدرت پردازنده برای رندر استفاده میکنه. برای حل این مشکل هم از taskmanager میتوانید priority که پردازنده برای 3dsmax استفاده میکنه روی medium قرار دهید ولی سرعت رندر کم میشه

mtzking
2018/02/19, 15:39
دوست عزیز بنده با vray max رندر گرفته ام و سیستم بنده هم کلا هنگ میکنه هنگام رندر. این مشکل نیست و عادیه چون از تمام قدرت پردازنده برای رندر استفاده میکنه. برای حل این مشکل هم از taskmanager میتوانید priority که پردازنده برای 3dsmax استفاده میکنه روی medium قرار دهید ولی سرعت رندر کم میشه

با تشکر از پاسخگوییتون
پس چطور قبلا اینطوری نبود توی این سه ماه اینطوری شده
من بیشتر از سه ساله دارم با این نرم افزار و موتور رندر کار میکنم سیستمم هنگام رندر هیچگونه هنگی نداشت فقط در کارهای سنگین کند میشد
ولی الان کلا نمیشه به سیستم دست زد حتی چیز های ساده ای مثل وبگردی و باز کردن فیلم هم مشکل ایجاد میکنه