PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک برای نشناختن هارد اکسترنال

hamedy
2017/12/23, 07:04
سلام به همه عزیزان . کامپیوتر من قبلا همه هارد ها رو که میزدم میشناخت . الان فقط فلش رو میشناسه و برای هاردهای اکسترنال خطای power on hub surge میده .
به همه پورت ها رو تست کردم فایده نداشت . حتی باتری مادربورد رو برداشتم .ولی بی فایده بود .
مادربورد من giga h81m s2pv هستش .
یک نفر بهم گفت باید هاب آداپتور دار بخرم و هارد ها رو به اون بزنم .
الان نمیدونم با خریدن هاب مشکلم حل میشه یا نه
ممنون میشم کمکم کنید خیلی واجبه فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
راستی چند بار ویندوز هم عوض کردم .به نظر میاد مادربورد ولتاژ کافی به هاردهای اکسترنال نمیفرسته.

hamedy
2017/12/23, 08:41
ممنون که کمک کردید . راستش تمام این کار ها رو کردم . یک هارد 4 ترا با آداپتور دارم که اونو راحت میشناسه . ولی هاردهای دیگه اکسترنال که برقشون رو از خود کیس میگیرن نمیشناسه .

ARMIN
2017/12/23, 23:06
دوست خوبم

ممکنه منبع توزیع برق روی مادربرد که وظیفه ی برق رسانی به پورت های USB رو برعهده داره دچار مشکل شده.

ممکنه یکی از قطعاتی که به یکی از USB متصل هستش دچار آسیب دیدگی شده و به دلیل اتصال اون قطعه، برق رسانی به بقیه قطعات متصل به USB درست انجام نمیشه.

ممکنه هارد اکسترنال خودتون دچار مشکل شده باشه.

ممکنه پاور سیستمتون مشکل تامین نیروی کافی در ریل 5 ولت داره، به همین دلیل مادربرد توانایی ران کردن این قطعات پر مصرف رو نداره.

به یکی از این دلایل ممکنه اون ارور و عدم توانایی تشخیص دستگاه متصل به USB بوجود بیاد.

Parham
2017/12/30, 05:32
سلام به همه عزیزان . کامپیوتر من قبلا همه هارد ها رو که میزدم میشناخت . الان فقط فلش رو میشناسه و برای هاردهای اکسترنال خطای power on hub surge میده .
به همه پورت ها رو تست کردم فایده نداشت . حتی باتری مادربورد رو برداشتم .ولی بی فایده بود .
مادربورد من giga h81m s2pv هستش .
یک نفر بهم گفت باید هاب آداپتور دار بخرم و هارد ها رو به اون بزنم .
الان نمیدونم با خریدن هاب مشکلم حل میشه یا نه
ممنون میشم کمکم کنید خیلی واجبه فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
راستی چند بار ویندوز هم عوض کردم .به نظر میاد مادربورد ولتاژ کافی به هاردهای اکسترنال نمیفرسته.

درود،

در محیط کار بنده یکی دو سیستم همین مشکل را داشت که همه موارد را تست کردیم حتی با خرید هاب دارای پاور از برند اوریکو هم مشکل رفع نشد. در نهایت با تعویض پاور ( به علت قدیمی بودن و افت کارایی پاور ) مشکل رفع گردید.