PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خاموش نشدن کیس کامپیوتر

dreamsss2014
2017/11/02, 11:55
درود
سیستم من چند ماهی هست که وقتی خاموشش می کنه چراغ ها و فن کیس روشن میمونه ولی صفحه مانیتور خاموش میشه. و مجبور میشم با گرفتن دکمه power کیس خاموش کنم. ویندوز 10 64 بیت نصب هست و تنظیمات مربوط به خاموش شدن سریع رو از power option انجام دادم و مشکل از سمت ویندوز 10 نیست چون تمام تنظیمات رو بارها چک کردم.
پاور سیستم گرین هست یک سالی هست دارم و مشکلی نداشته.
مادربرد motherboard gigabyte h55m s2v هست که آپدیت شده.
باطری بایوس هم کار می کنه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
سپاس.

ARMIN
2017/11/02, 18:16
احتمال زیاد مشکل از پاور یا مادربرده.

اتصال به زمین برقرار کردین؟

Mohammad
2017/11/03, 00:16
1- اگه شما بایوس رو آپدیت کردی برو تو بایوس و تنظیماتش رو بزار رو حالت default و save کن و ریستارت کن شاید درست بشه

2- کلا کامپیوتر رو خاموش کن یعنی سیمش رو بکش و بعد کابل پاور رو از پشت کیس در بیار و دکمه پاور رو از پشت کیس خاموش کن. بعد در کیس رو باز کن و باتری مادربرد رو در بیار و 10 دقیقه بزار بیرون باشه و تا این 10 دقیقه میگذره شما همه کابل ها رو چک کن که درست وصل شده باشن و محکمشون کن ولی حواست باشه به مادربرد اسیب نزنی و کاری به پاور نداشته باش چون خیلی خطرناکه

ببین چند تا کابل مولکس هم داری که وصل شده هستن چون ممکنه اینا هم مشکل ساز باشن

بعدا باتری رو بزار و کابل پاور رو درست و محکم داخل پاور جا بزن و دکمه پاور رو روشن کن و سیستم رو راه اندازی کن

اگه درست نشد ببر یک مغازه خدمات کامپیوتری برات تست کنه مشکل رو پیدا کنه فقط نگو اینو که خودم می دونستم :36:

dreamsss2014
2017/11/03, 10:29
سپاس از شما دوست گرامی که وقتتون رو برای پاسخ‌گویی برای دیگران میگذارید.
دیشب همین کار رو کردم. و بایوس ریست شد. همه قطعات بجز سی پی یو رو باز کردم و تمیز و اتصالات رو چک کردم.
آره اون سیم هارو هم چک کردم. ولی احتمال فراون همون مین بردم باشه.
که فردا باید برم پیش خدماتی اگر مین خراب باشه ... کلا یک سیستم جدید سفارش بدم بهتره تا دردسر پشت دردسر ...
بازم از راهنمایی شما و وقتی که گذاشتید بسیار سپاسگذارم.