PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سورپرایز مایکروسافت برای کاربران مرورگرهای پشتیبان html 5

Yaser_Aramesh
2012/01/11, 12:42
3874

می دانیم که Angry Birds بازی بسیار جذابی بوده و هست و خیلی زود توانست بر روی انواع پلت فرم ها رکوردهای خوبی کسب کند و به تیتر اول خبرها تبدیل شود اما حالا زمان,زمان پادشاهی یک بازی جذاب دیگر است و دوران حکومت پرندگان رو به پایان است!!

در نمایشگاه CES مایکروسافت یک سورپرایز جدید برای کاربران مرورگرهای HTML 5 و به خصوص Internet Explorer 9 داشت. استیو بالمر از بازی Cut The Rope بر روی مرورگرهای HTML 5 و به خصوص IE 9 خبر داد و گفت : این بازی برای ارتقای محبوبیت IE 9 و ارتقای زیبایی دنیای وب رایگان ارائه شده تا همگان بتوانند در لذت آن سهیم باشند!

بیایید کوتاه درباره ی این بازی فوق العاده بخوانیم :

این بازی ابتدا در سال 2010 برای iOS به میدان آمد و بعدا نسخه ی آندروییدی آن ساخته شد و حالا با همکاری شرکت سازنده این بازی یعنی zeptolab و مایکروسافت نسخه ی HTML 5 آن پا به عرصه ی ظهور گذاشته.

داستان : داستان از این قرار است که شما باید با بریدن طناب هایی که به آنها شکلات وصل است یک هیولای کوچک سبز زیبا را به نام Om Nom که گرسنه است سیر کنید و اگر چند مرحله پیش بروید شما با حباب مواجه میشوید و ...........

همچنین میتوانید با روش های خاص و بریدن به جای طناب ها ستاره ها را جمع کنید که البته واجب نیست و تنها امتیاز شما را افزایش می دهد.

به یک نکته نیز توجه داشته باشید که از 25 مرحله ی این بازی آنلاین زیبا,18 مرحله برای تمام مرورگر های پشتیبان HTML 5 و 8 مرحله ی پایانی آن تنها برای IE 9 قابل اجراست.پس اگر IE 9 ندارید حتما آن را تهیه و نصب کنید چون بی شک پس از دیدن این بازی به آن علاقه مند خواهید شد و تا پایان ادامه خواهید داد!

برای بازی کردن به اینجا بروید : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

***چند عکس از بازی***
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

قابل توجه باشد این نسخه بر روی Chrome 16.0.912.75 تست شد و اگر مرورگر شما قابلیت پشتیبانی از HTML 5 را نداشته باشد با پیغام زیر مواجه خواهید شد

ترجمه و نگارش : یاسر آرامش

Yaser_Aramesh
2012/01/11, 14:02
به نظرم فوق العادست........اونقدر زیبا کار کردن که من برای اولین بار ارزش بازی آنلاین رو فهمیدم اما مطمئنم خیلی زود نسخه ی PC ایش مثل Angry Birds میاد!
من که عاشقش شدم اما چون IE 9 ندارم تا 18 تونستم برم ولی بقیه نمیشه!
باید زود تهیه کنم!

راستی مایکروسافت خوب محصولاتش رو تبلیغ میکنه و باعث جذب میشه.......نه اینکه مثل بقیه شرکت ها عکس و مطلب پخش کنه! تبلیغ و جذب کاربر به این میگن!

Beni7192
2012/01/23, 23:18
خیلی بازی با حالی بود کاش زودتر نسخه pc بازی بیاد.