PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این چیه در لیست دستگاهای متصل به مودمم؟!

flashpoint
2017/10/22, 16:54
سلام
دستگاهی بنام securenat-da422f5c15b7 به همراه دیگر دستگاهای متصل به مودمم مثل گوشی و لپ تاپ و غیره تو قسمت clients مودمم هست که فکر کردم شاید دستگاه غریبه است و ** کرده که وصل شده اما حتی وقتی پسورد عوض میکنم هم باز حضور داره! الان چند ماه هست.
احتمالا مربوط به تنظیمات خود مودم هست دوستان؟
میخوام مطمئن بشم کسی نیست که هی وصل میشه

مودمم هم dlink 2700U هست
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ErfanDL
2017/10/22, 20:39
سلام
دستگاهی بنام securenat-da422f5c15b7 به همراه دیگر دستگاهای متصل به مودمم مثل گوشی و لپ تاپ و غیره تو قسمت clients مودمم هست که فکر کردم شاید دستگاه غریبه است و ** کرده که وصل شده اما حتی وقتی پسورد عوض میکنم هم باز حضور داره! الان چند ماه هست.

مودمم هم dlink 2700U هست
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.دوست عزیز شما ابتدا wps وایرلس را از داخل تنظیمات غیر فعال کنید سپس پسورد مودم را تغییر دهید. فعال بودن wps حدود 5 ثانیه زمان برای ه.ک کردن نیاز داره

Sent from my C6833 using Tapatalk

Mohammad
2017/10/22, 23:12
سلام

مودمم هم dlink 2700U هست
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

سلام

اگه از ... شکن هم استفاده کنی ممکنه این حالت پیش بیاد

flashpoint
2017/10/23, 12:02
دوست عزیز شما ابتدا wps وایرلس را از داخل تنظیمات غیر فعال کنید سپس پسورد مودم را تغییر دهید. فعال بودن wps حدود 5 ثانیه زمان برای ه.ک کردن نیاز داره

Sent from my C6833 using Tapatalk

تشکر نه فعال نبود از اول هم. Wifi protect d setup دیگه؟

flashpoint
2017/10/23, 12:02
سلام

اگه از ... شکن هم استفاده کنی ممکنه این حالت پیش بیاد

اره با گوشی بخصوص که کلا روشنه، ماله اونه ینی؟ چرا یه دستگاه جدید معرفی میشه؟!

ErfanDL
2017/10/23, 12:13
اره با گوشی بخصوص که کلا روشنه، ماله اونه ینی؟ چرا یه دستگاه جدید معرفی میشه؟!

ربطی به ...شکن نداره ! شما یک کلاینت داخل شبکت داری ...شکن جزو کلاینت حساب نمیشه !

flashpoint
2017/10/23, 13:23
ربطی به ...شکن نداره ! شما یک کلاینت داخل شبکت داری ...شکن جزو کلاینت حساب نمیشه !

اخه همیشه هست تا حالا چند بار عوض کردم پسوردو

ErfanDL
2017/10/23, 18:23
اخه همیشه هست تا حالا چند بار عوض کردم پسوردو
احتمالا از softether استفاده میکنید ؟ باید بگم اینطور ...شکن ها فقط از کاربر جا.سوسی میکنه

flashpoint
2017/11/01, 00:07
احتمالا از softether استفاده میکنید ؟ باید بگم اینطور ...شکن ها فقط از کاربر جا.سوسی میکنه

آهان اشاره دقیقی کردی! میشه لینک بدی به جایی که دراین باره گفته؟ منظورم اینه منبع این صحبتتو میدی؟

الان مدتی سرویسش‌و غیرفعال میکنم هروقت میخوام استفاده کنم از services روشنش میکنم، دیگه نمیبینمش تو بخش دیوایسهای مودم، اما اگه روشن بمونه اون میاد، جالبه بعضی وقتا هم میبینم خیلی داره نت مصرف میکنه سرویسش در حالی که حتی برنامه باز نیست!

flashpoint
2017/11/01, 00:12

ببین اینجا سایت خودش نوشته این یه قابلیت برای اوناییه که با این برنامه سرور چیز وی ان میسازن تا با دسترسی های آدمین بتونن کنترل راحتری کنن سرور شونو، اما من نرم افزار client فقط نصب کردم پس نباید این برام راه بیفته.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***_Networks/10.B_Exploit_SecureNAT_for_Remote_Access_into_Fire wall_without_Any_Permission