PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمايي براى خريد پرينتر

Nicknafs
2017/10/19, 18:15
دوستان عزيز
از آنجا كه متخصصين مي گويند
١-پرينتر هاى ليزرى هدشان در اثر مرور زمان و پرينت نگرفتن خشك نميشود
٢- هزينه شارژ كارتريج آن از هزينه خريد و شارژ جوهر افشان كمتر است
درصورتيكه مطالب بالا صحيح مي باشد

لطفا من را در خريد يك پرينتر چند كاره ليزرى رنگى كار در حد مصرف خانگى سايز كاغذ ماكزيمم A4 راهنمايي بفرماييد

ممنون

Nicknafs
2017/10/20, 00:15
سلام

من اینو پیشنهاد می کنم

HP LaserJet Pro 200 color M251N ( 680 هزار)

فقط هزینه شارژ کارتریج ها رو باید در نظر بگیری و همچنین در صورت خراب شدن کارتریج ها، هزینه خرید هر کارتریج.

ممنون
دوست عزيز
اين پرينتر شما فرموديد
چند كاره است
شارژ كارتريج هاش ارزونه يا نسبت به ديگر ليرزى ها گرون تره

Mohammad
2017/10/20, 00:26
ممنون
دوست عزيز
اين پرينتر شما فرموديد
چند كاره است
شارژ كارتريج هاش ارزونه يا نسبت به ديگر ليرزى ها گرون تره

ببخشید به چند کاره بودن دقت نکردم. اونی که معرفی کردم تک کاره بود

پرینتر زیر سه کاره هست

HP Color LaserJet Pro MFP M176N ( 970 هزار)

این پرینتر کارتریج های زیر رو داره و شما تا خراب شدن کارتریج می تونی شارژ کنی. پرینترهای لیزری سیاه و سفید خونگی بین 12 تا 15 تومن شارژ می کنن و معمولا بین 700 تا 1000 تا کاغذ A4 استاندارد پرینت می کنه و اونایی که جای تونر بزرگتری دارن تا 25 تومن برای black ولی درعوض خیلی بیشتر چاپ می کنه. رنگ های دیگه رو نمی دونم اگه فرض کنیم هم قیمت باشن باید ضرب در 4 کنی .

در صورت خراب شدن کارتریج ها که معمولا بعد از 3 تا 5 بار شارژ اتفاق می افته اگه بخواهی کارتریج اصل hp بگیری به اندازه قیمت خود پرینتر در میاد. قیمت کارتریج چینی رو باید تو اینترنت سرچ کنی (باید عدد ها رو انگلیسی کنی برای سرچ)

CE310A HP 126A Black

CE311A HP 126A Cyan

CE312A HP 126A Yellow

CE313A HP 126A Magenta

قیمت این کارتریج آخری رو یک سایتی نوشته بود 150 هزار

Reza Eshraghi
2017/10/20, 20:02
دوستان عزيز
از آنجا كه متخصصين مي گويند
١-پرينتر هاى ليزرى هدشان در اثر مرور زمان و پرينت نگرفتن خشك نميشود
٢- هزينه شارژ كارتريج آن از هزينه خريد و شارژ جوهر افشان كمتر است
درصورتيكه مطالب بالا صحيح مي باشد

لطفا من را در خريد يك پرينتر چند كاره ليزرى رنگى كار در حد مصرف خانگى سايز كاغذ ماكزيمم A4 راهنمايي بفرماييد

ممنون

سلام .
برای کار خونگی به شرط استفاده دائم یا حداقل اینکه پرینتر رو همینطوری روشن کنید فقط جوهر افشان رنگی توصیه میشه
اصلا لیزری هرگز نمیتونه تو بحث کیفی و هزینه ها به پای جوهر افشان برسه . اصلا فکرش رو هم از سرتون کلا خارج کنید .
به خصوص چند کاره که قیمت های زیادی دارند مدل های رده بالاش.
اگر کسی کم مصرف باشه تو چاپ رنگی که چه کاریه ؟ میدید بیرون چاپ می کنه .
یه بنده خدایی حرف خوبی یک بار بهم زد تو همین کار عکاسی بود. گفت تو سالی چند تا عکس میخوای بگیری چاپ کنی میای میری کلی پول میدی دستگاه چاپ ؟!
بحث اینجاست که شما کاربردتون نگفتید چرا پرینتر رنگی میخواید ؟
برای کار خونگی فقط تک رنگ لیزری ولاغیر . حالا چندکاره و تک کاره دیگه بستگی به خود شخص و نوع استفاده اش داره .