PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا خرید مودم جدید نیازه؟

sinatak
2017/10/10, 19:51
سلام دوستان حدودا 2سالی هست که مودم هم پینگ میره بالا هم هی قطع و وصل میشه به جز فصل تابستون که درست کار میکنه چند ماه پیش که قطع و وصلی کلافم کرده بود چند باری به پشتیبانی زنگ زدم  و یه بارش ایشون مودم خودش که زایکسل بود برا اون قطع نمیشد (اخه موقعی که تلفن زنگ میخورد نت قطع میشد) کلا هم شاتل و هم مخابرات بهم میگن مودمت پوسیده شده و در اثر نویز قطع میشه و نمیتونه نویزو بگیره مودم خودمو هم فک کنم 5 -6 سالی مشه که دارم ( tp-link td-8951nd) حالا به نظرتون یه مودم جدید نیازه؟اگه اره چی بگیرم؟ تو تاپیکا دیدم که از این مودم تعریف شده
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!/displaycomment-0/page-1/sort-date/tab-comments/

SAMAN
2017/10/10, 21:58
سلام دوستان حدودا 2سالی هست که مودم هم پینگ میره بالا هم هی قطع و وصل میشه به جز فصل تابستون که درست کار میکنه چند ماه پیش که قطع و وصلی کلافم کرده بود چند باری به پشتیبانی زنگ زدم  و یه بارش ایشون مودم خودش که زایکسل بود برا اون قطع نمیشد (اخه موقعی که تلفن زنگ میخورد نت قطع میشد) کلا هم شاتل و هم مخابرات بهم میگن مودمت پوسیده شده و در اثر نویز قطع میشه و نمیتونه نویزو بگیره مودم خودمو هم فک کنم 5 -6 سالی مشه که دارم ( tp-link td-8951nd) حالا به نظرتون یه مودم جدید نیازه؟اگه اره چی بگیرم؟ تو تاپیکا دیدم که از این مودم تعریف شده
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!/displaycomment-0/page-1/sort-date/tab-comments/

دوست عزیز دلیل قطع شدن مودم در زمان زنگ خوردن تلفن اینه که ورودی و خروجی اسپلیتر رو صحیح وصل نکردی ........

عکس مشخصه ؟

48519

ErfanDL
2017/10/10, 22:32

مدل مودمتون چیه ؟

sinatak
2017/10/11, 11:03
دوست عزیز دلیل قطع شدن مودم در زمان زنگ خوردن تلفن اینه که ورودی و خروجی اسپلیتر رو صحیح وصل نکردی ........

عکس مشخصه ؟

48519
سلام
یه عمر دارم از نت استفاده میکنم دیگه ندودنم چیو به چی باید وصل کنم دیگه باید تتریس بازی کنم

sinatak
2017/10/11, 11:05
مدل مودمتون چیه ؟
درود
tp link td-w8951nd

ErfanDL
2017/10/11, 13:28
درود
tp link td-w8951nd
فیرمور مودم را تا به حال آپدیت کردید ؟ اگر نکردید باید آپدیت بکنید

sinatak
2017/10/11, 14:13
فیرمور مودم را تا به حال آپدیت کردید ؟ اگر نکردید باید آپدیت بکنید
بله اپدیته

Mohammad
2017/10/11, 15:14
سلام
یه عمر دارم از نت استفاده میکنم دیگه ندودنم چیو به چی باید وصل کنم دیگه باید تتریس بازی کنم

سلام

دوست عزیز ما که نمی دونیم شما چقدر اطلاعات داری بنابراین برای سوالی که مطرح می شه هر کسی هر راه حلی که به نظرش می رسه بیان می کنه حالا اگه شما اون از اون آگاهی داشتی که هیچی و اگه آگاهی نداشتی به اطلاعاتت اضافه می شه. همچنین خیلی ها هستن که با سرچ مشکلشون در گوگل به تاپیک شما می رسن و همین مشکل رو دارن و چه بسا همین عکسی که آقا سامان گذاشته بتونه مشکلشون رو حل کنه. یکی از دلایلی که تاپیک ها بعد از رسیدن به جواب پاک نمی شن همین موضوعه که دیگران هم استفاده کنن.
من هم دقیقا این رو می دونستم اما اگر می بینی که من از آقا سامان تشکر کردم به این خاطره که این تصویر به خیلی ها می تونه کمک کنه و بسیار تصویر درجه یکیه مخصوصا برای مبتدی ها. به قول معروف " ارزش یک تصویر بیشتر از هزار کلمه است"

پس قصد ما بی سواد جلوه دادن کسی نیست و هدف همه ما فقط کمکه

اما درباره مشکل شما:

1- شما باید مودمت رو دوباره پیکر بندی کنی یعنی restore کنی به حالت اولیه(کارخانه) و دوباره پیکر بندی کنی.

2- شاید مشکل از کابل کشی باشه باید کابل ها رو در صورت نیاز تعوبض کنی

3- ممکنه مشکل از اسپلیتر باشه

4- سیستم عامل به روز نصب کن مثلا اگه ویندوز 7 نصب می کنی حداقل تا آپدیت های 2016 رو داشته باشه

5- آخرین نسخه درایور lan مادربردت رو دانلود و نصب کن. حتما هم نباید از سایت تولید کننده مادربرد باشه مثلا برای اونایی که realtek هست می تونن آخرین درایور رو از سایت خود realtek دریافت کنن با توجه به نوع سیستم عامل

6- اگه احتمال میدی مشکل از wireless باشه و تلفن بی سیم دارید تلفن رو از برق بکش ببین مشکل حل می شه چون فرکانس مودم روی 2.4 گیگاهرتزه و ممکنه تلفن بیسیم شما هم 2.4 گیگاهرتز باشه. اما تلفن های جدید فرکانسشون روی 1.9 گیگاهرتزه که نداخل نداشته باشن

6- شما زنگ بزن به isp که مشکل از isp یا مرکز مخابراتی نباشه

هر کدوم رو هم خودت می دونی و قبلا امتحان کردی که دیگه نیازی نیست

اگه فکر می کنی به مودم جدید نیاز داری بودجه خودت رو اعلام کن تا دوستان هر کدوم نظرشون رو درباره خرید بهترین مودم اعلام کنن

sinatak
2017/10/11, 16:11
سلام

دوست عزیز ما که نمی دونیم شما چقدر اطلاعات داری بنابراین برای سوالی که مطرح می شه هر کسی هر راه حلی که به نظرش می رسه بیان می کنه حالا اگه شما اون از اون آگاهی داشتی که هیچی و اگه آگاهی نداشتی به اطلاعاتت اضافه می شه. همچنین خیلی ها هستن که با سرچ مشکلشون در گوگل به تاپیک شما می رسن و همین مشکل رو دارن و چه بسا همین عکسی که آقا سامان گذاشته بتونه مشکلشون رو حل کنه. یکی از دلایلی که تاپیک ها بعد از رسیدن به جواب پاک نمی شن همین موضوعه که دیگران هم استفاده کنن.
من هم دقیقا این رو می دونستم اما اگر می بینی که من از آقا سامان تشکر کردم به این خاطره که این تصویر به خیلی ها می تونه کمک کنه و بسیار تصویر درجه یکیه مخصوصا برای مبتدی ها. به قول معروف " ارزش یک تصویر بیشتر از هزار کلمه است"

پس قصد ما بی سواد جلوه دادن کسی نیست و هدف همه ما فقط کمکه

اما درباره مشکل شما:

1- شما باید مودمت رو دوباره پیکر بندی کنی یعنی restore کنی به حالت اولیه(کارخانه) و دوباره پیکر بندی کنی.

2- شاید مشکل از کابل کشی باشه باید کابل ها رو در صورت نیاز تعوبض کنی

3- ممکنه مشکل از اسپلیتر باشه

4- سیستم عامل به روز نصب کن مثلا اگه ویندوز 7 نصب می کنی حداقل تا آپدیت های 2016 رو داشته باشه

5- آخرین نسخه درایور lan مادربردت رو دانلود و نصب کن. حتما هم نباید از سایت تولید کننده مادربرد باشه مثلا برای اونایی که realtek هست می تونن آخرین درایور رو از سایت خود realtek دریافت کنن با توجه به نوع سیستم عامل

6- اگه احتمال میدی مشکل از wireless باشه و تلفن بی سیم دارید تلفن رو از برق بکش ببین مشکل حل می شه چون فرکانس مودم روی 2.4 گیگاهرتزه و ممکنه تلفن بیسیم شما هم 2.4 گیگاهرتز باشه. اما تلفن های جدید فرکانسشون روی 1.9 گیگاهرتزه که نداخل نداشته باشن

6- شما زنگ بزن به isp که مشکل از isp یا مرکز مخابراتی نباشه

هر کدوم رو هم خودت می دونی و قبلا امتحان کردی که دیگه نیازی نیست

اگه فکر می کنی به مودم جدید نیاز داری بودجه خودت رو اعلام کن تا دوستان هر کدوم نظرشون رو درباره خرید بهترین مودم اعلام کنن
درود
قصد من توهین به ایشون نبود ولی منی که چند ساله از اینترنت استفاده میکنم با گفتنش یه لحظه قاط زدم
در مورد مودم همونطور که گفتم 2تا اسپیلیتر نو دارم که فرقی به حالش نداره
فیرمور مودم هم که اخرین نسخه هست
مودم از سرخط وصله
مادربورد ماله 5-6 ماه پیشه ولی مشکل قطعی 2سالی هست که دارم
اگرم مشکل از ویندوز بود که قطعا متوجه میشدم
isp زنگ زدنی که شما خودت بهتر میدونی همیشه جوابشون مشکل از سیم کشی داخلی هست و از طرف اونا هیچ مشکلی نیست
با این همی میخولم بدونم امکان داره مودم جدید بگیرم قطعی برطرف شه؟
بودجه هم زیر 150

Mohammad
2017/10/11, 16:39
درود

بودجه هم زیر 150

من کامل نگاه کردم همون مودمی که خودت پیدا کردی یعنی TD-W9970 مودم بسیار خوبیه و چیپ (تراشه) برودکام داره گرچه مودمی مثل TD-W8960N مودم ارزونتریه و اون هم چیپ برودکام داره ولی احتمالا قدیمی تره ولی usb نمی خوره. ولی مودم انتخابی شما همه چی تمومه

معلومه خودت حرفه ای هستی

sinatak
2017/10/11, 19:06
من کامل نگاه کردم همون مودمی که خودت پیدا کردی یعنی TD-W9970 مودم بسیار خوبیه و چیپ (تراشه) برودکام داره گرچه مودمی مثل TD-W8960N مودم ارزونتریه و اون هم چیپ برودکام داره ولی احتمالا قدیمی تره ولی usb نمی خوره. ولی مودم انتخابی شما همه چی تمومه

معلومه خودت حرفه ای هستی
بابت پاسخگویی از شما و همه دوستان سپاسگزارم
من اونقدرا هم حرفه ای نیستم فقط قبلش چیزی که می خوام بخرم در مورد قطعات همه مودم هارو چک میکنم و نظر همه کسایی که ازش استفاده کردن و میخونم

ErfanDL
2017/10/11, 20:45
درود
قصد من توهین به ایشون نبود ولی منی که چند ساله از اینترنت استفاده میکنم با گفتنش یه لحظه قاط زدم
در مورد مودم همونطور که گفتم 2تا اسپیلیتر نو دارم که فرقی به حالش نداره
فیرمور مودم هم که اخرین نسخه هست
مودم از سرخط وصله
مادربورد ماله 5-6 ماه پیشه ولی مشکل قطعی 2سالی هست که دارم
اگرم مشکل از ویندوز بود که قطعا متوجه میشدم
isp زنگ زدنی که شما خودت بهتر میدونی همیشه جوابشون مشکل از سیم کشی داخلی هست و از طرف اونا هیچ مشکلی نیست
با این همی میخولم بدونم امکان داره مودم جدید بگیرم قطعی برطرف شه؟
بودجه هم زیر 150

دوست خوبم شما از داخل تنظیمات مودم Modulation خط را فقط و فقط بر روی G.DMT تنظیم کنید

از دوستانی هم که در مبحث شبکه هیچ آشنایی ندارن لطفا پاسخ اشتباه و گمراه کننده به کاربران ندهند. بهتره هر شخصی در بخش خودش فعالیت داشته باشه

sinatak
2017/10/12, 11:22
دوست خوبم شما از داخل تنظیمات مودم Modulation خط را فقط و فقط بر روی G.DMT تنظیم کنید

از دوستانی هم که در مبحث شبکه هیچ آشنایی ندارن لطفا پاسخ اشتباه و گمراه کننده به کاربران ندهند. بهتره هر شخصی در بخش خودش فعالیت داشته باشه
سلام متاسفانه هنوز قطعی هست
قبلا یه بار کارشناس اومد و سرعتو اورد پایین درست نشد
الان زنگ زدم میگم میخوام سرعتو بیارید پایین میگه باید سرویس عوض کنی

sinatak
2017/10/14, 18:47
سلام متاسفانه مدل w9970 پیدا نکردم. این چطوره؟

Mohammad
2017/10/14, 20:03
سلام متاسفانه مدل w9970 پیدا نکردم. این چطوره؟

اتفاقا من می خواستم اینو پیشنهاد بدم ولی چون گفتی تا 150 دیگه پیشنهاد ندادم واقعا مودم با کیفیتی هست از همه لحاظ. اما اگه به سرعت adsl و قیمت ها نگاه کنیم مثلا توی tp-link ها همون W8960N کاملا کافیه به نظر من و نیازی به هزینه اضافی نیست مگه اینکه ویژگی خاصی مد نظرت باشه

یک نگاهی هم به مودم های 4G ایرانسل بنداز و تعرفه اینترنت 4G

sinatak
2017/10/15, 10:30
اتفاقا من می خواستم اینو پیشنهاد بدم ولی چون گفتی تا 150 دیگه پیشنهاد ندادم واقعا مودم با کیفیتی هست از همه لحاظ. اما اگه به سرعت adsl و قیمت ها نگاه کنیم مثلا توی tp-link ها همون W8960N کاملا کافیه به نظر من و نیازی به هزینه اضافی نیست مگه اینکه ویژگی خاصی مد نظرت باشه

یک نگاهی هم به مودم های 4G ایرانسل بنداز و تعرفه اینترنت 4G
سلام
w8960 یکم قدیمیه برا همون نمیخوام بگیرم و 8960 فک کنم محدودیت سرعت وایفای اینا نداشته باشه
یه چند باری هم با 4g irancell گیم زدم پینگ بالاست

sinatak
2017/10/15, 18:30
دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید
میخواستم archer d20 بگیرم تو یه سری از سایت های خارجی بعضی نوشتن خوبه بعضیا گفتن بده
لطفا نظرتون درباره این یا مدل های دیگه رو یگین ممنون میشم

ErfanDL
2017/10/15, 22:36
دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید
میخواستم archer d20 بگیرم تو یه سری از سایت های خارجی بعضی نوشتن خوبه بعضیا گفتن بده
لطفا نظرتون درباره این یا مدل های دیگه رو یگین ممنون میشم

در خرید W8990 شک نکنید

sinatak
2017/10/16, 10:00
در خرید W8990 شک نکنید
تو نت گشتم ولی w8990 پیدا نکردم

ErfanDL
2017/10/16, 10:30
تو نت گشتم ولی w8990 پیدا نکردماز بازار تهیه فرمایید

Sent from my C6833 using Tapatalk

sinatak
2017/10/16, 15:50
[QUOTE=ErfanDL;221074]از بازار تهیه فرمایید
خود سایت tp link همچین مدلیو نداره احتمالا اشتباه نوشتید مدلو

Mohammad
2017/10/16, 21:09
تو نت گشتم ولی w8990 پیدا نکردم

منم پیدا نکردم ولی سه مدل زیر سه آنتنه هستن ولی قیمت هاشون بالاست

TP-Link W9980

TP-Link W9977

TP-Link W8980

همون مدلی که خودت پیدا کردی هم خوبه ( W9970) و اینکه می گی پیدا نکردی آنلاین بخر چند تا فروشگاه معتبر دارن