PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان برنامه نویس جایی یا منبعی برای یادگیری web API سراغ دارید ؟؟

mohammad_72
2017/09/19, 12:35
سلام دوستان
من خیلی پرس و جو کردم چند نفر از دوستام به کلاسای آقای یاسر عباسی رفتن و میگن کارش خیلی خوبه آیا کسی هست که ایشونو بشناسه ؟؟ اگر منبعی هم دارید ممنون میشم معرفی کنید .

farshid-70
2017/09/22, 12:29
سلام دوستان
من خیلی پرس و جو کردم چند نفر از دوستام به کلاسای آقای یاسر عباسی رفتن و میگن کارش خیلی خوبه آیا کسی هست که ایشونو بشناسه ؟؟ اگر منبعی هم دارید ممنون میشم معرفی کنید .

سلام
خوشحالم که به سراغ پیچیدگی های wcf نرفتی و web api رو انتخاب کردی . اون موقع که من کلاس آقای عباسی رفتم در نوماتک تدریس میکردن اما الان فکر کنم در تحلیل داده مشغول تدریس هستن .

انتخاب درست و بجایی هست . حتما خود استاد منابع مناسب رو بهت معرفی می کنه :emoji_smiley-06:

eh3an2015
2018/02/22, 23:50
انتخاب خیلی خوبی هستن من کلاس های استاد را می رفتم خیلی خوب بودن ولی فک کنم نوماتک تدریس می کنن البته الان کارم طراحی سایت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هست و یکم از این قضایا دور شدم

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)