PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک گزارش و رفع مشکلات تم جدید انجمن

ARMIN
2017/08/26, 08:31
با سلام خدمت همه ی کاربران گرامی،

با توجه به تغییر تم انجمن لطفا" اگر مشکلی می بینید و یا پیشنهادی دارید در این تاپیک اعلام فرمایید تا جناب آقای ماجد مدیر فنی انحمن نسبت به رفع اونها اقدام کنند.

ARMIN
2017/08/26, 08:42
رنگ گروه های کاربری به هم ریخته که اونو فعلا عقب میندازیم.

Reza Eshraghi
2017/08/26, 08:59
آقا مبارک باشه خدمت همه کاربرهای عزیز و به ویژه پیشکسوت هایی که چند سال اون تم زاقارت رو تحمل کردند بدانید که ان الله یحب الصابرین !:emoji_smiley-07:
فقط بی زحمت شیرفلکه آپلودر این فروم رو باز کنید ما تاپیک خرید و فروش رو افتتاح کنیم !
یک مقدار دکمه های همون قسمت آپلود انگار آدم جن دیده و قبض روح شده هست . رنگش پریده . یه آب قند یا آب رنگ بهش بدید درست بشه !

ErfanDL
2017/08/26, 09:10
با سلام

قسمت امضا نباید به صورت Scroll باشه !!! و این مورد که حتما تم دارک اضافه شود. عکس پروفایل کاربران Auto Fit نیست و یک حالت جمع شده داره. پلاگین Tapatalk برای انجمن از واجبات هست که حتما باید فعال شود

Only tiger
2017/08/26, 09:19
سلام خیلی خوب شده ممنون از زحمات همگی دوستان.
الان یک نکته ای رو که دیدم فونت ها هست که بعضی جاها خیلی بزرگن که اصلا لازم نیست و همین خودش باعث میشه انجمن شلوغ به نظر برسه و واقعا برای کاربر تازه وارد گیج کننده میشه.
اولین قسمت که فونتش بزرگ هست بخش جدید ترین نوشته ها هست که هم اسم تایپیک ها باید یکم کوچک تر بشه هم اسم اشخاص.
دومین قسمت بخش انجمن ها هست که برای هر کدوم آخرین تایپیک رو نشون میده این هم خیلی بد جلوه میده باید اسم تایپیک کوچک تر بشه همینطور فکر میکنم بجای نمایش تاریخ و ساعت، به فارسی اینو نشون بده مثلا 11 ساعت پیش یا 4 شهریور. حالا نمیدونم راه حلی داره برای این ویبولتین یا نه ولی اگر بشه خیلی بهتره. اینجوری هم جمع و جور تر میشه هم واضح تر
قسمت سوم هم که فونتش بزرگه هست پر بازدید ترین هفته. پر بحث ترین. همینطور اینجام اون زمانش میتونه مثل قبلی باشه و همینطور بجای نوشتن آخرین ارسالی توسط، بنوسته ارسال توسط: از اینجور ایراد ها باز هم هست که میشه بهترش کرد تا انجمن خلوت تر و ساده تر بشه و کار کردن باهاشم راحت تر میشه.
48276

یک مشکل دیگه هم الان برام پیش اومد آپلود سنتر بود که بیشتر اندازه 1024 در 768 نمیزاه آپلود بشه.
مشکلات دیگه ای هم شاید باشه که کم کم در حین استفاده مشخص میشه که دوستان ذکر میکنن.

حالا یک چند تا نکته خیلی عالی و خوب هم بگم که اضافه شده.
تم و رنگ بندی عالی هست
مهمترین و بهترین قسمت پروفایل هست هم تو منو بالا خیلی خوب اسم به نمایش در اومده هم وقتی روش کلیک میکنی یک باکس باز میشه و اطلاعات خوبی رو در اختیارت قرار میده.
در کل قسمت هدر سایت خیلی خوب و ساده هست سمت چپ هم که لینک یک سری صفحات مهم هست که خیلی خوبه.
داخل تایپیک ها هم خوب طراحی شده همین که مثلا قسمت امضا اسکورل دار شده یا سمت راست که مشخصات شخص رو نشون میده خلاصه تر شده همه اینها باعث ساده تر شدن و راحت تر شدن کار با انجمن شده.

در کل خیلی خوب شده امیدوارم کم کم فعالیت ها هم بیشتر بشه و برای اون هم راه کار هایی در نظر گرفته باشین
موفق باشین
یا علی

ARMIN
2017/08/26, 22:31
وقتی سعی میکنم عکس داخل امضا رو پاک کنم، ارور زیر رو میده و عکس از بین نمیره:

48280

Reza Eshraghi
2017/08/27, 08:05
سلام
دوستان عزیزی من جمله آرمین جان که بعد از لاگین مشکل سوئیچ به تم قبل رو دارند ، توی همون تم قبل،پایین فروم یک لیست کشویی برای تغییر تم وجود داره که دیفالتش روی GamerBlue2 هست رو به vvebsite تغییر بدید .

ARMIN
2017/08/27, 10:33
سلام
دوستان عزیزی من جمله آرمین جان که بعد از لاگین مشکل سوئیچ به تم قبل رو دارند ، توی همون تم قبل،پایین فروم یک لیست کشویی برای تغییر تم وجود داره که دیفالتش روی GamerBlue2 هست رو به vvebsite تغییر بدید .

البته رضا جان اگر تم قبلی به صورت به هم خوردگی بیاد، ممکنه اون لیست کشویی اصلا" نباشه.

MR.POORSUNI
2017/08/27, 10:37
با سلام

قسمت امضا نباید به صورت Scroll باشه !!! و این مورد که حتما تم دارک اضافه شود. عکس پروفایل کاربران Auto Fit نیست و یک حالت جمع شده داره. پلاگین Tapatalk برای انجمن از واجبات هست که حتما باید فعال شود

من با این سه مورد که عرفان جان گفتن کاملا موافقم و بنده هم روشون تاکید دارم .
1-اسکرول شدن امضا
2-نبود تم دارک برای افرادی که چشم حساس به روشنایی دارن و یا زود چشمشون خسته میشه
3-فیت نشدن عکس کاربران در قسمت پروفایل (نوار بالای سایت عالیه ولی بهتره قسمت نمایه کاربران در قسمت نوشته های کاربر ,به صورت مستطیل ایستاده سابق باشه)
4- اموجی ها در قسمت چتباکس و پستها بهتره حتما به روز بشه و صفحه اولش هم اموجی های پرکاربرد قرار بگیره تا جستجو در بخش بیشتر کم بشه
5- به غیر از کمبود تم دارک ,یه ایرادی هم که میشه به تم سفید جدید گرفت اینه که خیلی از ترکیب رنک آبی و سفید سود برده شده که بیش از حد حالت یک نواختی داره خصوصا در قسمت top فروم

Reza Eshraghi
2017/08/27, 10:55
البته رضا جان اگر تم قبلی به صورت به هم خوردگی بیاد، ممکنه اون لیست کشویی اصلا" نباشه.

به هم خوردگی داره اما کشویی هم هست . از صبح برای من هم بعد از لاگین سوییچ می کرد به تم قبل و کشویی هم بود توی اون نوار آبی رنگ پایین .

Reza Eshraghi
2017/08/27, 10:56
بخش امتیازات هم کلاً از تم قبلی اومده فقط انگار با قیچی زحمت کشیدن بریدن و چسبوندن به این تم !

MR.POORSUNI
2017/08/27, 11:18
من با این سه مورد که عرفان جان گفتن کاملا موافقم و بنده هم روشون تاکید دارم .
1-اسکرول شدن امضا
2-نبود تم دارک برای افرادی که چشم حساس به روشنایی دارن و یا زود چشمشون خسته میشه
3-فیت نشدن عکس کاربران در قسمت پروفایل (نوار بالای سایت عالیه ولی بهتره قسمت نمایه کاربران در قسمت نوشته های کاربر ,به صورت مستطیل ایستاده سابق باشه)
4- اموجی ها در قسمت چتباکس و پستها بهتره حتما به روز بشه و صفحه اولش هم اموجی های پرکاربرد قرار بگیره تا جستجو در بخش بیشتر کم بشه
5- به غیر از کمبود تم دارک ,یه ایرادی هم که میشه به تم سفید جدید گرفت اینه که خیلی از ترکیب رنک آبی و سفید سود برده شده که بیش از حد حالت یک نواختی داره خصوصا در قسمت top فروم

6- بخش امتیازات سرتیتراش جداسازی نشده و به صورت یک خط واحد درومده
7- امکان ارسال پیام مستقیم بدون رفتن به پروفایل کاربر مورد نظر دوباره اضافه بشه خوبه کنار عکس پروفایل
8- در قسمت نوشته های جدید خواهشا گزینه رفتن به اخرین پست دوباره اضافه بشه

samansina
2017/08/27, 12:04
سلام.
این نسخه فرومتون واقعا عالیه دمتون گرم.من تازه عضو شدم میخوساتم تاپیک فروش موس وکیبرد بزارم اما هرچه میزنم رو ارسال،ثبت نمیشه.نمی دونم کشل چیه.میشه راهنمایی کنید.ممنون

Reza Eshraghi
2017/08/27, 12:10
سلام.
این نسخه فرومتون واقعا عالیه دمتون گرم.من تازه عضو شدم میخوساتم تاپیک فروش موس وکیبرد بزارم اما هرچه میزنم رو ارسال،ثبت نمیشه.نمی دونم کشل چیه.میشه راهنمایی کنید.ممنون

سلام .
خوش آمدید .
ایمیل تاییدیه فعال سازی عضویت رو بهش مراجعه کردید و روی لینک کلیک کنید؟

samansina
2017/08/27, 16:29
اره کد فعالسازی رو همون اول زدم.

ErfanDL
2017/08/27, 17:27
فروم مورد امنیتی داره. از صبح فایروال سخت افزاری بنده از ورود به فروم جلوگیری میکنه

48281

meelad
2017/08/29, 07:52
تو تبدیل تاریخ میلادی به شمسی، مرداد نوشته شده "امرداد"، یه آ اضافه داره!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

meelad
2017/08/29, 10:23
راستی لینک های صفحه ی فعالیت ها (activity/) کار نمیکنه و ارور 404 میده.

ARMIN
2017/08/29, 10:40
تو تبدیل تاریخ میلادی به شمسی، مرداد نوشته شده "امرداد"، یه آ اضافه داره!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

میلاد جان، درستش همون امرداد هستش، این کلمه از واژه ی امرتات گرفته شده و به معنای جاودانگیه.

ARMIN
2017/08/29, 11:19
48283

سلام آقای ماجد
این error هم فایرفاکس میده.

darvishkhoob
2017/08/30, 18:55
سلام دوستان
چرا هرچی میخوام پست بزارم نمیشه؟ و یا برا کسی پیام میزارم اصلا انگار متوجه نمیشه؟از تمه؟

ARMIN
2017/08/30, 22:51
آقای ماجد

میشه یه پله میشه فونت داخل پست ها رو بزرگتر گرفت؟
خیلی فونت توی پست ها کوچیکه

Only tiger
2017/08/31, 18:19
سلام. چند روز هست میخوام وارد سایت بشم و نمیشه. چون رمز عبورم یادم نبود هر بارم سعی کردم فراموشی بزنم کار نمیکرد لطفا این مورد رو حتما پیگیر بشین.

حتما میپرسین چجور وارد شدم: خب اخر کار رفتم داخل ایمیل و چون فکر میکردم قبلا هم فراموشی زده بودم ایمیل رو پیدا کردم و رمز قبلی داخلش بود. :emoji_smiley-28:

ویرایش امضا هم که خرابه اینم پیگیری کنین

ARMIN
2017/09/02, 14:28
با سلام به بزگواران عزیز. این مشکل ارسال نشدن پیام بر طرف نشد چون میخواهم پست بزارم نمیشه لظفا"راهنمایی بفرمایید

من یه سوال دارم چطوری اینجا پست میگذارید؟

iVah1d
2017/09/02, 22:39
سلام
نمیتونم تاپیک جدید بزنم متاسفانه

Mamall
2017/09/03, 21:08
سلام دوستان

چرا نمیشه تاپیک ایجاد کرد؟؟؟؟؟؟

دکمه پیش نمایش و دکمه ارسال موضوع تو صفحه ایجاد تاپیک کار نمی کنه!!!!!!!!!!

.

ARMIN
2017/09/03, 22:14
سلام دوستان

چرا نمیشه تاپیک ایجاد کرد؟؟؟؟؟؟

دکمه پیش نمایش و دکمه ارسال موضوع تو صفحه ایجاد تاپیک کار نمی کنه!!!!!!!!!!

.

درسته کار نمیکنه من اینو پیگیری میکنم

samansina
2017/09/05, 21:58
سلام.
اقا من یه هفته است هر چه می کنم نمیتونم تاپیک فروش بزن.اخه این چه مشکلی.میزنم رو ارسال اصلا انگار کار نمیکنه.لطفا مشکل رو برطرف کنید

ARMIN
2017/09/05, 23:16
سلام.
اقا من یه هفته است هر چه می کنم نمیتونم تاپیک فروش بزن.اخه این چه مشکلی.میزنم رو ارسال اصلا انگار کار نمیکنه.لطفا مشکل رو برطرف کنید

چشم داریم روش کار میکنیم.

samansina
2017/09/06, 00:05
ممنون از شما

ErfanDL
2017/09/06, 12:10
نوشته ها را در ویرایشگر نمیشه رنگی کرد !

ARMIN
2017/09/07, 00:46
مشکل زدن تاپیک برطرف شد.

ErfanDL
2017/09/07, 10:51
متاسفانه 99999999 اعلان تازه برای بنده ظاهر شده :))

48353

Amin224
2017/09/09, 10:23
سلام ، بعد مدتها باز اومدم خدمتون ..
تغییرات جدید رو تبریک میگم .

قالب انجمن بیش از حد روشنه در طولانی مدت واقعا چشم رو اذیت میکنه مدیر فنی اگر ممکنه کدهای رنگ بندی قالب رو به تیره تغییر بدید.

Mohammad
2017/09/09, 14:24
سلام

من تازه عضو این انجمن شدم و چند تا نکته درباره تم انجمن به نظرم رسید که امیدوارم دخالت محسوب نشه

1- رنگ اون دوتا مستطیل بالای تم به نظر من اگه سبز باشه بهتره و نوشته "مشاوره و بررسی گجت های دیجیتال" هم یا سیاه باشه یا قرمز

48354

48355

2- نوشته ها و آیکن های این قسمت هم اگه سبز باشه بهتره و این رنگ سبز که گفتم رو طراح این سایت می تونه به سلیقه خودش تغییر بده

48356

3- رنگ پس زمینه قسمت هایی که مثل عکس زیره هم باید روشن تر بشه بین 5 تا 10 پیکسل در سه رنگ RGB

48357

4- در عکس زیر هم باید رنگ پس زمینه اون قسمتی که نوشته " 19,808 کاربر سایت" دقیقا با پس زمینه " 177 کاربر آنلاین" یکی بشه. همون عددی که سفید رنگه تفاوت رو نشون میده

48358

5- اون قسمتی که سه تا دندونه داره موقعی که روش کلیک می کنیم باز می شه باید وقتی در یک جای خالی صفحه کلیک می کنیم اتوماتیک بسته بشه ولی الان اینطوری نیست. البته اینطوری هم می تونه باشه که وقتی اشاره گر موس از روی پنجره بازشده بیرون رفت خود به هود بسته بشه ولی من خودم اولی رو ترجیح میدم

48359

6- موقعی که پنجره مرورگر رو کوچیک می کنم اون دو تا مستطیل بزرگ میشن که به نظر من نباید بشن

48360

7- آپلود فایل بعضی وقت ها گیر می کنه و موقعی هم که می خواد آپلود بشه با کندی صورت می گیره

8- پنجره های آپلود از نظر رنگ و دیده شدن مشکل دارن

48361

48362

48368

9- فونت قسمت پاسخ اگه بزرگتر بشه بهتره مثلا 16 یا 18 پیکسل

10- وقتی تو انجمن اسکرول می کنیم به سمت بالا اون navigation ظاهر می شه که به نظر من ضرورتی نداره و چون دکمه Home رو کیبورد برای همین ایجاد شده

11- لایه "آخرین ارسال های انجمن" وقتی به سمت پایین اسکرول می کنیم با لایه سمت راست همخونی نداره یعنی کمی بالا و پایین می شه البته تقریبا به آخرا که می رسیم ثابت می شه ولی از اولش هم اگه این دو لایه دقیقا با هم پایین بیان بهتره

اگه اسکرول بار رو در بالاترین قسمت با موس بالا و پایین کنید متوجه میشید و فکر می کنم وقتی به سمت بالا میاییم این به نظر می رسه خیلی کم

48363

12- پنجره زیر هم بیش از اندازه بزرگه و کمی هم رنگ پس زمینه اون از سفیدی کم بشه بهتره بین 5 تا 10 پیکسل

48364

13- اونایی که با رنگ سفید مشکل دارن به نظرم مانیتورشون تنظیم نیست کمی نور سفید مانیتورشون رو کم کنن اصطلاحا باید مانیتور رو کالیبراسیون کرد تا بهترین تصویر رو بگیرن که چشمشون کمتر درد بگیره

14- رنگ آبی رو هم می شه بالا و پایین کرد تا بهترین رنگ ابی رو بدست آورد چون این رنگ آبی زیاد به کار رفته باید نورش طوری باشه که چشم رو اذیت نکنه. شاید هم همین بهترین باشه باز طراح سایت بهتر می دونه

15- موقعی که در navigation روی مثلث برعکس کنار نام کاربری کلیک می کنم یک نوار سفید رنگ میاد

48366

48367

16- اول اینکه رنگ نوشته mohammad-96 و Remove Your Thanks اصلا با پس زمینه تضاد لازم رو نداره مخصوصا اگه نوشته کوچیک باشه.

48369

دوم اینکه در تصویر بالا فونتی که mohammad-96 رو نشون میده درست انتخاب نشده چون 96 رو کوچکتر نشون میده نسبت به خود حروف انگلیسی

ولی فونت mohammad-96 در تصویر زیر درسته و باید از همین استفاده بشه ولی بازهم رنگ نوشته مناسب نیست

48370

17- رنگ متن پست باید سیاه خالص باشه یعنی (0,0,0) اما الان سیاه خالص نیست و نوشته ها خوانا نیست. همچنین وقتی انگلیسی تایپ می کنیم اعداد رو فارسی تایپ می کنه که باید انگلیسی نمایش بده

18- رنگ متن "مدیر کل" چون با رنگ پس زمینه اختلاف زیادی نداره باید تغییر کنه که بهتر دیده بشه حتی می تونه فونت های این قسمت 1 یا 2 پیکسل بزرگتر بشه برای بهتر دیده شدن

"دستاوردها" باید در وسط قرار بگیره و با آیکن های زیرش هم کمی فاصله داشته باشه

48371

19- رنگ سبز در تصاویر زیر. کلا می شه رنگ خای متفاوتی رو قرار داد تا ببینیم کدوم قشنگ تره

48372

48373

20- وقتی روی ویرایش پست کلیک می کنیم قسمت ویرایش گم می شه و میره بالا و ما باید اسکرول کنیم به سمت بالا تا پیداش کنیم

البته اگه می خواستم ویژه گی ها و زیبایی های این طراحی رو بگم چند صفحه می شد مثلا وقتی اشاره گر موس روی نام کاربری میره خیلی زیبا اطلاعات نمایش داده می شه

48365

یا اینکه وقتی تو این انجمن دارم کار می کنم یک آرامشی دارم

از دست اندرکاران این انجمن به خاطر ایجاد یک همچین انجمن و سایت زیبایی تشکر می کنم

ARMIN
2017/09/09, 18:38
سلام

من تازه عضو این انجمن شدم و چند تا نکته درباره تم انجمن به نظرم رسید که امیدوارم دخالت محسوب نشه

1- رنگ اون دوتا مستطیل بالای تم به نظر من اگه سبز باشه بهتره و نوشته "مشاوره و بررسی گجت های دیجیتال" هم یا سیاه باشه یا قرمز

از دست اندرکاران این انجمن به خاطر ایجاد یک همچین انجمن و سایت زیبایی تشکر می کنم

ممنونم از شما دوست خوبم که وقت گذاشتی و نظرت رو گفتی، تلاش میکنم هرچقدرش که امکان پذیر باشه اعمال کنم.

ممنونم.

راستی دوستان فونت متن انجمن یه کوچولو بزرگتر شد.
مشکل دادن پست هم برطرف شده.

Ali.King
2017/09/15, 22:05
سلام
آقا این قسمت امضا هم مشکل داره من امضامو تغییر دادم ولی همچنان امضای قبلیمه:emoji_smiley-45:

Amin224
2017/09/19, 15:13
درود .... در اینجا فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.قیمت-گذاری-گوشی-Lumia-930?p=220523#post220523
پستم ویرایش کردم اما به جای ویرایش شدن مجدد ارسال شده !

Mohammad
2017/09/27, 23:53
نمی دونم اینو قبلا کسی گفته یا نه ولی پیام خصوصی نمی شه فرستاد. آخرین باری هم که می خواستم عکس از روی هارد آپلود کنم نمی شد ولی قبلا امکان پذیر بود

Mohammad
2017/10/03, 05:59
یکی از مشکلات این هست که وقتی داریم پاسخ یک کاربر رو میدیم و یک لینکی میذاریم بعد از اون لینک هر چی می نویسیم به صورت لینک در میاد بعد باید انقدر اینتر بزنیم بریم پایین تا بتونیم در حالت عادی بنویسیم یا اینکه باید لینک رو پاک کنیم

عکس (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Reza Eshraghi
2017/10/03, 07:52
یکی از مشکلات این هست که وقتی داریم پاسخ یک کاربر رو میدیم و یک لینکی میذاریم بعد از اون لینک هر چی می نویسیم به صورت لینک در میاد بعد باید انقدر اینتر بزنیم بریم پایین تا بتونیم در حالت عادی بنویسیم یا اینکه باید لینک رو پاک کنیم

عکس (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

سلام
این موضوع ربطی به تغییر تم نداره .
توی تم قبلی هم به دفعات زیاد این مشکل بود .
یک ایرادی احتملا از سمت ادیتور هست .

Mohammad
2017/10/11, 13:09
من بعضی موارد رو میگم شاید ربطی به تم جدید انجمن نداشته باشه ولی برای دونستن طراح وب سایت و رفع اونا میگم که اصلاح بشن اگه راهی وجود داره

الان من دو خط رو از ورد کپی پیست کردم پرانتزها در مرورگر فایرفاکس درست نشون داده می شه اما در کروم نه.

در فایرفاکس:

48520

در کروم:

48521

این قسمتی که عدد 30 نوشته شده گاهی کار می کنه گاهی کار نمی کنه

48522

قسمت پاسخ (یا پاسخ با نقل قول) به نظرم اگه فونتش بزرگتر بشه بهتره

h1989
2018/05/12, 16:38
سلام دوستان بالا صفحه سمت چپ نوشته 1 اعلان تازه دارید
من روش کلیک میکنم یه منو باز میشه که نمیدونم این اعلان چی هست مربوط به کجا هست
چطور میتونم ردشو بگیرم ببینم کجا هست و برای چی هست...
پیام خصوصی هم نگاه کردم نداشتم

h1989
2018/05/14, 20:35
کسی هست راهنمایی کنه

s3pe8r
2019/06/27, 13:16

من هم همین مشکل را دارم. معلوم نیست از پستی تشکر شده یا نقل قولی شده است.

ARMIN
2019/06/27, 21:36

احتمالا شخصی به شما درخواست دوستی داده است.

من این مورد رو پیگیری می کنم تا پیش از پایان تابستان مشکلو سعی می کنم حل کنم.