PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تلاش 70 درصدی!

Castiel
2012/01/10, 12:56
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.اسوس به عنوان بزرگترین تولید کننده مادربورد در جهان, قصد توسعه میزان فروش خود توسط مادربوردهای X79 را دارد. طبق اعلام اسوس, این شرکت موفق به کسب 50 درصد از سهم بازار فروش مادربوردهای Z68 و همچنین 60 درصد از بازار مادربوردهای P67 گردیده است. اسوس تاکنون محصولاتی مانند P9X79, P9X79 Pro, P9X79 Deluxe و P9X79 WS از خانواده P9X79 و سه مادربورد Rampage IV Extreme,Rampage IV Formula و Rampage IV Gene و در نهایت مادربورد Sabertooth X79 را با استفاده از چیپ ست X79 اینتل برای مقابله با رقبا معرفی و وارد بازارهای جهانی کرده است. این شرکت تنوع در محصولات ارائه شده و همچنین شبکه گسترده توزیع را از دلایل کسب سهم بیشتری از بازار نسبت به شرکت های دیگر می داند.

Arsn
2012/01/10, 19:40
اسوس به عنوان بزرگترین تولید کننده مادربورد در جهان؟

در کجا ؟ از کی تا حالا ؟

Castiel
2012/01/10, 19:53
علی جان اسوس بیشترین میزان تولید مادربورد را دارد

Arsn
2012/01/11, 10:21
علی جان اسوس بیشترین میزان تولید مادربورد را دارد

والا من اولین باره این را میشنوم چون تا جایی که یادمه نه گیگابایت ، نه اسوس هیچ وقت ادعاهای اینجوری نداشتند ؟

شما کجا دیدی حسام جان ؟؟؟

یا من از زمونه عقب موندم یا ...

Castiel
2012/01/11, 10:30
والا من اولین باره این را میشنوم چون تا جایی که یادمه نه گیگابایت ، نه اسوس هیچ وقت ادعاهای اینجوری نداشتند ؟

شما کجا دیدی حسام جان ؟؟؟

یا من از زمونه عقب موندم یا ...
اتفاقا اسوس در وبسایت و تمام فلایرها این مسئله را اعلام می کند

Arsn
2012/01/11, 12:03
اتفاقا اسوس در وبسایت و تمام فلایرها این مسئله را اعلام می کند

والا تو خود سایت اسوس همین الان هم مینویسه The best selling and most awarded motherboards:Asus

این ادعا خیلی بزرگه ، یادمه یه بار که عصر ارتباط با مدیر یه بخشی از اسوس تو ایران مصاحبه کرده بود و طرف به صراحت گفت که نمیتونه در باره ی اینکه کدام شرکت بیشترین بیشترین تولید مادربورد را داره !