PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم روشن شدن پس زمینه کیبورد (مربوط به بایوس)

rezazare1234
2017/08/20, 01:00
با سلام
چراغ های پس زمینه کیبورد لپ تاپم (asus n550jk ) دیگه روشن نمیشه
(قبلا لپ تاپم مشکل داشت و در روشن شدن تاخیر 30 ثانیه داشت ، دادم تعمییر سرعتش درست شد .اما الان دیگه چراغ های پس زمینه ان با کلید های n+f3 , n+f4 دیگه روشن نمیشه ، تمام درایورهای لازم مجدد نصب کردم )
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 550JK%2FHelpDesk_Download%2F)مذل دقیق لپ تاپ من : asus n550jk
مدل مادر برد مطابق شکل زیر
48251

یک نکته بسیار مهم : قبلا من برای بروز رسانی بایوس میرفتم به لینک زیر
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 550JK%2FHelpDesk_Download%2F)

اما بعد از تعمییر خواستم مجدد بروز کنم ، گفت مدل بایوس شما غلطه !!! و بایوس شما n550jv است!!
در صورتی که بایوس من n550jk بود.( مطابق شکل زیر)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

به تعمیرکار گفتم : گفت ما براساس مادربرد شما بایوس گرفتیم !
مساله اینجاست الان پس زمینه کیبورد روشن نمیشه

لطفا کمک کنید برای رفع آن چه باید کرد.

ARMIN
2017/08/20, 09:53
چراغهای پس زمینه کیبرد توسط کابلی به مادربرد وصل میشن، این کابل خیلی بازی داره و پس از جدا کردن سخت برمیگرده سر جاش مگر طرف خبره باشه.

یا موقع بستن لپتاپ کابل رو درست جا نزده (بهترین حالت) یا بد جا زده سوزوندتش (بدترین حالت).

خلاصه مشکل نرم افزاری نیست.

rezazare1234
2017/08/22, 05:03
دقیقا ، دیشب رفتم دیدم کابل چراغا تو یخچالن
ممنون از کمکتون از تو یخچال در اوردم گذاشتم سرجاش

خواهشا کسایی که تخصص دارند نظر بدن. حوصله شر و ور ندارم.

third person
2017/08/22, 09:55
دقیقا ، دیشب رفتم دیدم کابل چراغا تو یخچالن
ممنون از کمکتون از تو یخچال در اوردم گذاشتم سرجاش

خواهشا کسایی که تخصص دارند نظر بدن. حوصله شر و ور ندارم.

شما هر وقت یاد گرفتید که جواب کمک دیگران رو با بی ادبی ندید ، پیام بدید که تاپیک رو باز کنم .