PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید Wireless range Extender

M.Sadegh.M
2017/08/05, 19:37
سلام

راستش مودم من D-link 2750 هست.
در برخی از نقاط خونه سیگنالی ندارم برای برطرف کردن این مشکل قصد خرید این دستگاه را کردم.

خودم یکم تحقیق کردم یک چندتا سوال برام پیش اومد:
فرق Repeater با Extender در چیه؟
حالت Roaming در این دستگاه ها چه کارایی داره؟

خودم با یکمی بررسی این مدل (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!/displaycomment-0/page-1/sort-date/tab-comments/) را دیدم. قیمت و کاراییش مناسبه ولی راه اندازی اولیش یکم مشکله که با توضیحات خریداران گویا قابل انجامه.
من راهنمای راه اندازی Repeater آقا @ErfanDL (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) را هم خواندم. میخواهم تا جایی که میشه امواج مودم خودم تقویت بشه و نمیخواهم یک AP جدید ایجاد بشه.

بودجه را هم حدود 50 در نظر بگیرید.(تا 100 هم امکان افزایش هست) کاربری هم همونطور که گفتم خانگی هست. حداکثر کارایی نسبت به قیمت هم به عنوان یک اصفهانی :emoji_smiley-14: همیشه در خریدام مد نظره.

با تشکر :emoji_smiley-175:

Parham
2017/08/05, 21:21
درود و احترام،

در محل کار برای رفع مشکل مشابه شما از TP-Link مدل TL-WA850RE (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) استفاده می کنم و راضی هستم.