PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترنت وایرلس

hasikhan
2017/07/18, 23:43
سلام خدمت سخت افزاریای عزیز خودم واسه خونه میخواستم اینترنت بگیرم تلفن ثابت نداریم یه چیز خوب پیشنهاد بدین که بیسیم باشه نمیدونم رادیویی وایرلسی چیزی باشه که دایمی و ثابت باشه یه توضیح مختصر هم بدین که سرعت مودم همراه همون سرعت نت سیمکارته یا بیشتره اخه منطقه ما 3g4gضعیفه بودجه300تومن

ErfanDL
2017/07/19, 17:56
سلام خدمت سخت افزاریای عزیز خودم واسه خونه میخواستم اینترنت بگیرم تلفن ثابت نداریم یه چیز خوب پیشنهاد بدین که بیسیم باشه نمیدونم رادیویی وایرلسی چیزی باشه که دایمی و ثابت باشه یه توضیح مختصر هم بدین که سرعت مودم همراه همون سرعت نت سیمکارته یا بیشتره اخه منطقه ما 3g4gضعیفه بودجه300تومن

سلام

دوست عزیز لطف بفرمایید منطقه ای که در آن هستید را بگویید تا بررسی کنم

hasikhan
2017/07/20, 11:25
بندرعباس شهر تازیان روستای محمد شمسی.عرفان جان تو محلمون دارن از اینا که یه انتن گرد دارن روسقف پایین هم مودم هستش

ErfanDL
2017/07/20, 12:08
بندرعباس شهر تازیان روستای محمد شمسی.عرفان جان تو محلمون دارن از اینا که یه انتن گرد دارن روسقف پایین هم مودم هستش

اینجا تماس بگیرید:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)