PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گیر کردن نشانگر ماوس

Yaser_Aramesh
2012/01/09, 12:31
سلام دوستان.حدودا چند هفته ای است که نشانگر ماوس برا چند ثانیه گاهی اوقات گیر میکنه.به خصوص در بازی ها و مرورگر.تو بازی خیلی اذیتم میکنه.همش میمیرم!
لطفا کسانی که این مشکل رو دارن اینجا بگن و کسانی که راه حل میدونن راهنمایی کنن

با تشکر

th e nd
2012/01/09, 13:23
سلام
فقط ماس کار نمی کنه؟ کی بورد چی اونم از کار می افته؟
اگر فقط ماس هست که اول از همه مشکلات سخت افزاری می تونه باشه مثل کابل و پورتی که به مادربورد وصل میشه همه اینها رو چک کنید
اما اگر کی بورد هم قفل می کنه و مثلا حین بازی شما نمیتونید Task Manager رو باز کنید مشکل از ماوس شما نیست، مشکلوتن اونوقت بیشتر به پردازنده و هنگ کردن اون بر می گرده.
ولی به نظر من یک بار مرورگرتون رو پاک کنید و دوباره بریزید و یا از یک مرورگر دیگه استفاده کنید و اینکه می تونید بازی رو هم پاک کنید و دوباره نصب کنید البته وقتی بازی رو پاک کردید فایل های مربوط به SAVE های بازی رو هم پاک کنید. امید به اینکه مشکلتون بر طرف بشه.
اگه درست شد همینجا بگید و اگر هم درست نشد باز هم بیاید بگید تا یک فکر دیگه ای کنیم.
در ضمن می تونید یک ماوس دیگه هم به سیستم وصل کنید ببینید همین اتفاق می افته یا نه.
موفق باشید.:)

Yaser_Aramesh
2012/01/09, 13:33
دوست عزیز من چک کردم,به احتمال 99 درصد مشکل سخت افزاری نیست
بازی رو برای چی پاک کنم؟؟
تو همه ی بازی ها و مرورگرها و بقیه جاها گیر میکنه!!
درضمن من یه ماوس دیگه رو امتحان میکنم شب ابنجا میگم

با تشکر

doom2009
2012/01/09, 13:59
دوست گرامی یاسر جان برای اینجانب هم همین گونه است بخصوص در کار با مرورگر گیر میکنه در برخی موارد گیر می کنه برای چند لحظه و بعد درست میشه ولی در برخی موارد بلکل گیر می کنه و مجبور میشوم فیش یو اس بی موس را کشیده و دوباره جا بندازم نمی دونم چرا این گونه هستش ولی بعضی وقتها اصلا گیر نمی کنه حتی برای چند روز , البته امروز صبح یک موس وایرلس که در مزایده ای برنده شدم به دستم رسیده ببینم با این موس چگونه میشه تا الآن مشکلی نداشتم موفق و پیروز باشید

saeid6574598
2012/01/09, 14:01
یاسر جان ! ماوس شما usb است یا ps2 ؟

Yaser_Aramesh
2012/01/09, 14:27
USB هست و مارک A4Tech

th e nd
2012/01/09, 14:41
من فکر کنم همون بهترین راه این باشه که با یک ماوس دیگه هم امتحان کنی تا ببینیم چی میشه.

s@j@d
2012/01/09, 17:17
شاید سالهای سال باشد که ارتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و آن هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز و بوم در آتش قهر ایران خواهند سوخت. آن روز نزدیک است و ما همان ارتشیم . . .

همین مشکل یه بار هم برای من پیش اومد . البته که ویندوز من مشکل داشت و معلوم بود که از ویندوزم بود ولی در مورد مشکل شما متاسفانه من چیزی به ذهنم نمیرسه که کمکت کنم . شرمنده داداش .