PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش ماینینگ با مادربردهای MSI (نحوه راه اندازی)

MSI
2017/07/06, 13:43
با بالا گرفتن تب و تاب ماینینگ با کارت گرافیک های جدید AMD شرکت MSI قصد دارد این تاپیک آموزشی برای استفاده از این کارت ها AMD بر روی مادربردهای شرکت های MSI می باشد .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

مادربردهایی که انتخاب شده MSI شامل مدلهای زیر میباشد :
Z170-A PRO (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.-overview), Z170A SLI PLUS (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.-overview), Z170 KRAIT GAMING (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.-overview), Z170A KRAIT GAMING (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.-overview), Z170A KRAIT GAMING 3X (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.-overview), Z270-A PRO (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.-section), H270-A PRO (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.-section)
برای آموزش از مادربرد زیر استفاده شده است :
MSI Z270-A PRO (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.-section)
در اولین قدم با استفاده از MSI M-FLASH بایوس مادربرد خود را اپدیت کنید.تاپیک آموزشی اپدیت بایوس با M-FLASH در انجمن MSI وجود دارد .
بعد از اپدیت بایوس بدون وصل کردن کارت های AMD مورد استفاده وارد بایوس شوید و طبق عکس زیر روی این گزینه قرار دهید :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
بعد از فعال کردن و خروج از بایوس فقط یکی از کارت های مورد استفاده را متصل کنید . به خاطر داشته باشید کارت مورد نظر را توسط رایزر به مادربرد وصل کنید و مستقیما به مادربرد خودتان وصل نکنید .
بعد از این مرحله و نصب درایورها اینتل و AMD طبق تصویر زیر در ویندوز مشاهده می کنید

در مرحله بعد در قسمت power options نیاز به تغییر گزینه زیر است :
تیک گزینه مشخص شده را بردارید
سیستم را ریست کنید وارد بایوس شوید و در مسیر زیر این گزینه را فعال کنید
Settings\Advanced\PCI Subsystem Settings\Above 4G memory/Crypto Currency Mining to
طبق عکس زیر

بعد از این مرحله کارت های خود را به صورت تک به تک اضافه کنید . هر بار که یک کارت اضافه می کنید وارد ویندوز شوید و صبر کنید تا کارت شناسایی شود بعد دستگاه را خاموش کنید و کارت بعدی را نصب کنید .تا تمام کارت های که تهیه کردید نصب شوند همانند تصویر زیر
در تصویر بالا همانطور که مشاهده می کنید 6 کارت به صورت کامل شناخته شده اند .
در جدول زیر هم لیست مادربردها و بایوس پیشنهادی را مشاهده می کنید :

برای کسانی که قصد دارند تعداد بیشتری کارت گرافیک استفاده کننده 6 تا 8 کارت گرافیک شرکت MSI لیست زیر را پیشنهاد می کند :

MSI
2017/07/07, 13:00
در مرحله تست و نرم افزاری هم این دستور عمل را پیش بگیرید
برای دانلود برنامه به لینک زیر مراجعه کنید
لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
فایل start.bat را به شکل زیر ادیت کنید
سپس فایل star.bat را در حالت ادمین اجرا کنید
برای Wallet Address هم بر اساس انتخابتون می توانید یکی از سه موارد زیر را انتخاب فرمائید :
ZCASH (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
ZCASH Global (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
Bter (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

alib56
2019/09/03, 09:50
یه سوالی داشتم من چند تا دستگاه ماینر M3V1 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) از پارسال دارم و دو تا Z270 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.-section)
چطور میتونم همه اینارو با هم وصل کنم؟؟؟ اصلا همچنین امکانی وجود داره؟ مدتی خاموش بودن، اصلا الان توجیه اقتصادی داره؟
و یه مشکل دیگه اینکه پرس و جو کردم میگن مودما واسه اینکار جواب نمیده و سوئیچ باید بذاری. کل دستگاه هام میشه ۹ تا
دو تا مدل دیدم یکی 3560 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) یکی هم 2960 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
به نظر اولی کوچیک تر و جمع و جورتره فقط قیمتاش خیلی بالاست نمیدونم چیکار کنم. دوستان راه دیگه ای سراغ دارن؟

MSI
2019/09/07, 07:38
یه سوالی داشتم من چند تا دستگاه ماینر M3V1 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) از پارسال دارم و دو تا Z270 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.-section)
چطور میتونم همه اینارو با هم وصل کنم؟؟؟ اصلا همچنین امکانی وجود داره؟ مدتی خاموش بودن، اصلا الان توجیه اقتصادی داره؟
و یه مشکل دیگه اینکه پرس و جو کردم میگن مودما واسه اینکار جواب نمیده و سوئیچ باید بذاری. کل دستگاه هام میشه ۹ تا
دو تا مدل دیدم یکی 3560 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) یکی هم 2960 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
به نظر اولی کوچیک تر و جمع و جورتره فقط قیمتاش خیلی بالاست نمیدونم چیکار کنم. دوستان راه دیگه ای سراغ دارن؟

سلام دوست عزیز
این سوال شما مرتبط با ما محصولات ما نیست . باید با سازنده دستگاه ماینرتماس بگیرید .یا در انجمن های مرتبط با ماین مطرح کنید . این تاپیک فقط برای آموزش راه اندازی کارت گرافیک ها بر روی مادربردهای ام اس آی است و سایر موارد قابل پاسخگویی نیست .