PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش 60 درصدی اینترنت پرسرعت در جهان

saeid6574598
2012/01/08, 22:15
نفوذ اینترنت در زندگی روزمره افراد هر روز در حال افزایش است تا آنجا که تعداد کاربران اینترنت پرسرعت در سال های اخیر تا حد قابل توجهی بیشتر شده است. این همان چیزی است که آمار و تحقیقات هم آن را تایید می کنند.

در واقع افزایش تقاضا برای دسترسی به اینترنت پرسرعت در کشورهای با رشد سریع مانند چین باعث می شود تعداد کاربران اینترنت پرسرعت جهان در چند سال اخیر افزایش چشمگیری پیدا کند.
جدیدترین گزارش منتشر شده از سوی موسسه تحقیقاتی IHS iSuppli در این مورد نشان می دهد که تعداد کاربران اینترنت پرسرعت جهان در فاصله سال 2011 تا 2015 افزایش 60 درصدی پیدا کرده و در این سال ها به تعداد این کاربران 350 میلیون نفر اضافه می شود.
به این ترتیب تعداد کاربران اینترنت پرسرعت در سطح جهان تا سال 2015 به 949 میلیون نفر می رسد که این رقم بیش از 58 درصد بیشتر از جمعیت 600 میلیون نفری کاربران اینترنت پرسرعت جهان در سال 2011 خواهد بود. این در حالی است که کارشناسان و تحلیلگران iSuppli معتقدند تعداد کاربران اینترنت پرسرعت جهانی تا پایان سال 2012 به 676 میلیون نفر می رسد که این رقم در مقایسه با سال 2011 رشد بیش از 13 درصدی را نشان می دهد.

«لی راتلیف» یکی از کارشناسان این موسسه تحقیقاتی در این مورد می گوید: «افزایش تعداد کاربران جهانی اینترنت پرسرعت در واقع نشان از روند رشد طولانی مدت و سلامت صنعت اینترنت پرسرعت دارد. این در حالی است که افزایش و رونق زیرساخت های اینترنتی کشورها هم تاثیر قابل توجهی بر رشد این صنعت در سال های اخیر داشته اند.
افزایش تقاضا برای دسترسی به اینترنت پرسرعت در چین و کشورهای با روند رشد سریع در منطقه آسیا پاسیفیک باعث شده است تا رشد صنعت اینترنت پرسرعت در سال های آینده را تضمین کند.»
درست به همین دلیل هم هست که سهم چین از تعداد کاربران جهانی اینترنت پرسرعت در سال 2011 برابر 38 درصد بوده است. بعد از آن کشورهای آسیایی پاسیفیک با سهم 14 درصدی قرار دارند.
با این همه اما تحلیلگران انتظار دارند بیشترین میزان رشد تعداد کاربران اینترنت پرسرعت در سال های آینده در کشورهای توسعه یافته بیشتر در کشورهای ژاپن، هنگ کنگ، سنگاپور و تایوان رخ دهد و بیشترین میزان این رشد در میان کشورهای در حال توسعه، در کشورهای چین، هند و اندونزی اتفاق افتد. به طور کلی اما کارشناسان انتظار دارند تعداد کاربران اینترنت پرسرعت در کشورهای منطقه آسیای پاسیفیک در فاصله سال های 2010 تا 2015 با متوسط نرخ رشد سالانه 16 درصدی، افزایش پیدا کند.
علاوه بر اینها تعداد کاربران اینترنت پرسرعت در مناطق اروپای شرقی، آمریکای لاتین، خاورمیانه و آفریقا با متوسط نرخ رشد سالانه 33 درصدی تا سال 2015 افزایش پیدا می کند. در مقابل اما آمریکای شمالی و اروپا که بیشترین نفوذ اینترنت پرسرعت در جهان را دارند، روند رشد کندتری را تجربه کرده و در فاصله سال های 2010 تا 2015 متوسط نرخ رشد سالانه 7 درصدی را خواهند داشت.
به همین ترتیب بازار تجهیزات اینترنت پرسرعت هم رونق گرفته است و درآمد این بازار تا پایان نیمه اول سال 2011 به 3/3 میلیارد دلار رسیده است که این رقم رشد 14 درصدی را نسبت به سال 2010 تجربه کرده است.

به نقل از دنیای اقتصاد

Castiel
2012/01/08, 22:23
و کاهش 6000 درصدی سرعت اینترنت در ایران!

rajah
2012/01/08, 22:34
خدا کنه تو ایران شاهد تاثیرات مثبت ابن خبر باشیم نه منفی

*hit m@n*
2012/01/08, 23:09
و کاهش 6000 درصدی سرعت اینترنت در ایران!

ببخشید حسام جان

درسته همه از سرعت اینترنت ناراضی هستن ولی دیگه نه اینقدر
یعنی سرعت اینترنت تو شهرتون اینقدر پایین اومده ؟؟؟

من ماه قبل داشتم مسئولان اندیشه رو دعا میکردم
تازه یک ماه هست اینترنت ارزون شده و خط 1 مگ هم اومده
سرعت دانلود هم رفته بالا
الان همه رفقا خط 1 مگ دارن با سرعت 130
قیمت همه خطوط تو لاهیجان اومده پایین
مثلا 256 نامحدود از 36 تومان شده 26 تومان و ..................
همه خطوط کاهش قیمت داشتن

حالا نمیدونم تو شهرتون چه خبره که شما اینو میگی !!!!!

با تشکر

Castiel
2012/01/08, 23:22
ببخشید حسام جان

سرعت دانلود هم رفته بالا
همه خطوط کاهش قیمت داشتن

با تشکر
من کلا در این یک ماه موهای سرم سفید شده بس که حرص خوردم

*hit m@n*
2012/01/08, 23:36
حسام جان اشتباه تایپی داری عزیز
حرض نه حرص

با تشکر

rajah
2012/01/09, 00:04
ببخشید حسام جان

سرعت دانلود هم رفته بالا
همه خطوط کاهش قیمت داشتن

با تشکر

خوش بحالتون تو شهر ما اینترنت 512 ماهی 4 گیگ ترافیک 25 تومانه

تازه بچه هایی که اکانت دارند میگن زور یزنه 54 تا64 گاهی اوقات هم به 40 رضایت میده

چه صفایی می کنید

حالا حسابش کن نامحدود 256 چند میافته

ما که از سر نداری ازgprs ایرانسل فیض می بریم

farjam1990
2012/01/09, 00:08
منم موهام سفید شد :دی

doom2009
2012/01/09, 06:58
شما چرا فرجام جان شما که ماشاء الله پهنای باند کل ایران رو اشغال کردین !!! واسه همینه که رفتن سراغ اینترنت ملی {اینترانت ملی}=))

Yaser_Aramesh
2012/01/09, 09:28
اون 60 درصد رو نمیخوایم..............600 در صد کاهش ندن.............نمیخوایم زیاد کنن!!!!!!!!!

AloneWolf
2012/01/09, 11:38
دوستان ناشکری نکنید ، خوب بود اگه گوگل و یاهو هم فیل میشدن؟!؟

یا همین ویکیپدیا و ...

اوون وقت ما میموندیمو وبسایت های اصیل ایرانی (تبیان ، شهید آوینی و ...) (:|

Arsn
2012/01/09, 12:17
خوش بحالتون تو شهر ما اینترنت 512 ماهی 4 گیگ ترافیک 25 تومانه

تازه بچه هایی که اکانت دارند میگن زور یزنه 54 تا64 گاهی اوقات هم به 40 رضایت میده

چه صفایی می کنید

حالا حسابش کن نامحدود 256 چند میافته

ما که از سر نداری ازgprs ایرانسل فیض می بریم

سعید جان سرعتش چه طوره ؟ دانلود حدودا چقدره ؟

قطع و وصل ارسال و دریافت داره (utilization) ؟

s@j@d
2012/01/09, 17:33
ببخشید حسام جان

سرعت دانلود هم رفته بالا
همه خطوط کاهش قیمت داشتن

با تشکر

دوست گرامی شما مگه خیلی از سرعت و قیمت اینترنتت راضی هستی ؟ با فرض بر اینکه شما 1 مگ با ترافیک حداقل 2 گیگ با قیمت مثلا ماهی 10 هزار خریدی و خیلی خیلی خوشحال باشی پس حتما مردم کویت باید از این که اینترنت 4 مگ رایگان سر 4 راهاشون دارن از خوشحالی سکته بزنن . ها ؟

مثلا 256 نامحدود از 36 تومان شده 26 تومان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست گرامی شما واقعا راضی هستی ؟؟؟؟؟؟؟؟ من که 256 نامحدود دارم ماهی 14.900 راضی نیستم به خدا ...
فکر کنم هر جای دنیا بگیم که سرعت اینترنت ما مثلا زیر 1 مگ باشه بهمون بخندن . 4 مگش تو کویت رایگان رایگانه ... تازه تازه تازه اونم وایرلس در سطح شهرش . که فکر کنم 4 مگ وایرلس تو ایران دیگه حداقل کم کم کم کمش 70 به بالا باید باشه

*hit m@n*
2012/01/09, 19:02
دوست گرامی شما مگه خیلی از سرعت و قیمت اینترنتت راضی هستی ؟ با فرض بر اینکه شما 1 مگ با ترافیک حداقل 2 گیگ با قیمت مثلا ماهی 10 هزار خریدی و خیلی خیلی خوشحال باشی پس حتما مردم کویت باید از این که اینترنت 4 مگ رایگان سر 4 راهاشون دارن از خوشحالی سکته بزنن . ها ؟

مثلا 256 نامحدود از 36 تومان شده 26 تومان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست گرامی شما واقعا راضی هستی ؟؟؟؟؟؟؟؟ من که 256 نامحدود دارم ماهی 14.900 راضی نیستم به خدا ...
فکر کنم هر جای دنیا بگیم که سرعت اینترنت ما مثلا زیر 1 مگ باشه بهمون بخندن . 4 مگش تو کویت رایگان رایگانه ... تازه تازه تازه اونم وایرلس در سطح شهرش . که فکر کنم 4 مگ وایرلس تو ایران دیگه حداقل کم کم کم کمش 70 به بالا باید باشه

دوست عزیز میدانید مشکل شما چیست ؟؟
گویا شما خیلی سطح توقعتان بالاست
همیشه میخواهید همه چیز را ارزان داشته باشد
مثل اینکه شما یادتان رفته در کجا زندگش میکنید
شاید در کویت اینترنت 4 مگ رایگان باشد ( که فکر نکنم همچین چیزی صحت داشته باشد )
اما شما دارید کویت را که 3 میلیون جمعیت دارد را با ایرانی که 75 میلیون جمعیت دارد مقایسه می کنید؟؟
کشور کویت هم مانند ایران یک کشور نفت خیز است اما آنها 3 میلیون جمعیت دارند و ما 75 میلیون ( شاید منطق شما 3 میلیون را با 75 میلیون مقایسه می کند )
آیا کویت هم مانند ایران در ت/ح/ر/ی/م به سر می برد ؟؟؟
آیا کویت هم این همه م/ش/ک/ل/ا/ت ایران را دارد ؟؟؟
شما کمی به منطقتان رجوع کنید - شاید بتوانید 3 میلیون را از 75 میلیون تفکیک کنید !!!!!
البته من دارم از شرکت های ایرانی دفاع نمیکنم
ولی شما مطمعا باشید همین اینترنتی هم که من و شما داریم خیلی بهتر از هیچی میباشد

ضمنا این را هم یادتان نرود
شاید شرکت های ایرانی دریافت اینترنت 128 به بالا را محدود کرده اند
اما یک سوال ( امیدوارم منطقی جواب دهید )
شرکت ها ایرانی اینترنت استاندارد به شما می دهند ؟؟
نه خیر دوست من
شرکت های ایرانی خیلی بیشتر از آن چیزی که استاندارد تعریف میکند به شما میدهند
در حالت استاندارد خط 128 باید سرعت 16 داشته باشد - درحالی که در بعضی شرکت ها این خط با سرعت 30 الی 100 هم ارائه می شود
پس به نظر شما این گرانفروشی است ؟؟؟

ضمنا سرعت دانلود شما با 256 نامحدود چقدر است ؟؟؟

با تشکر

farjam1990
2012/01/10, 02:56
آقای سجاد! من که کاملا راضی هستم از سر عت اینترنتم و هم از قیمتش
راحت برای خودم با 600 کیلوبایت بر ثانیه دانلود میکنم! کیلوبیت نه ها! کیلوبایت! یعنی یه چیزی در حد همون 4 مگابیت که گفتی! ماهی هم 35 تومن میدم!

Castiel
2012/01/10, 07:27
من هم 128 شاتل دارم که سرعت دانلودم به 300 کیلوبایت هم میرسه, یعنی چیزی حدود 20 برابر سرعت استاندارد
از آنجایی که مدت زیادی هست که اینترنتی شارژ ماهیانه را انجام می دهم, هزینه شارژ از 14900 به 11400 کاهش داشته و به نوعی تخفیف می خورد.

s@j@d
2012/01/13, 19:02
اگر پای در دامان داری چو کوه.....سرت ز آسمان بگذرد در شکوه
زبان در کش ای مرد بسیار دان.......که فردا قلم نیست بر بی زبان

نباید سخن گفت ناساخته ....نشاید بریدن نینداخته
تامل کن در خطا و صواب ....به از ژاژ خایان حاضر جواب

جالبه واقعا

s@j@d
2012/01/13, 19:10
دوست عزیز میدانید مشکل شما چیست ؟؟
گویا شما خیلی سطح توقعتان بالاست
همیشه میخواهید همه چیز را ارزان داشته باشد
مثل اینکه شما یادتان رفته در کجا زندگش میکنید
شاید در کویت اینترنت 4 مگ رایگان باشد ( که فکر نکنم همچین چیزی صحت داشته باشد )
اما شما دارید کویت را که 3 میلیون جمعیت دارد را با ایرانی که 75 میلیون جمعیت دارد مقایسه می کنید؟؟
کشور کویت هم مانند ایران یک کشور نفت خیز است اما آنها 3 میلیون جمعیت دارند و ما 75 میلیون ( شاید منطق شما 3 میلیون را با 75 میلیون مقایسه می کند )
آیا کویت هم مانند ایران در ت/ح/ر/ی/م به سر می برد ؟؟؟
آیا کویت هم این همه م/ش/ک/ل/ا/ت ایران را دارد ؟؟؟
شما کمی به منطقتان رجوع کنید - شاید بتوانید 3 میلیون را از 75 میلیون تفکیک کنید !!!!!
البته من دارم از شرکت های ایرانی دفاع نمیکنم
ولی شما مطمعا باشید همین اینترنتی هم که من و شما داریم خیلی بهتر از هیچی میباشد

ضمنا این را هم یادتان نرود
شاید شرکت های ایرانی دریافت اینترنت 128 به بالا را محدود کرده اند
اما یک سوال ( امیدوارم منطقی جواب دهید )
نه خیر دوست من
شرکت های ایرانی خیلی بیشتر از آن چیزی که استاندارد تعریف میکند به شما میدهند
در حالت استاندارد خط 128 باید سرعت 16 داشته باشد - درحالی که در بعضی شرکت ها این خط با سرعت 30 الی 100 هم ارائه می شود
پس به نظر شما این گرانفروشی است ؟؟؟

ضمنا سرعت دانلود شما با 256 نامحدود چقدر است ؟؟؟

با تشکر

1= گویا شما خیلی سطح توقعتان بالاست
دوست گرامی شاید شما بیش از حد ساده باشید کافیه تعداد افرادی هم عقیده شما باشند همین باعث میشه که نه تنها ایران هیچ پیشرفتی نکنه بلکه پس رفت هم داشته باشه . بعضی وقتها توقع بیش از حد هم خوبه . هرچند من اصلا توقع بالایی نداشتم فقط خواستم بگم که مثلا سرعت 4 مگ تو کویت رایگانه تو ایران هم باید باشه . بله درست فهمیدید باید باشه . چرا ؟ در ادامه مطالب متوجه خواهید شد .

2= همیشه میخواهید همه چیز را ارزان داشته باشد
پ ن پ ، حتما شما پول پارو میکنید و اصلا براتون این گرونی اهمیتی نداره ولی برای من خیلی مهمه که همه چیز رو ارزون بخوام . البته بازم یه طرفه قضاوت کردید چون من فقط گفتم که گرون ارائه میدن نسبت به اکثر کشور ها . میگم کویت که قبول نداری حتی تو فلسطین هم خیلی ارزون تر از ما هستش دیگه وضع ما بدتر از فلسطین که نیست دوست گرامی .

3= شاید در کویت اینترنت 4 مگ رایگان باشد ( که فکر نکنم همچین چیزی صحت داشته باشد )
شما اگه فکر نمیکنی که همچین چیزی باشه مشکل از شماست . بهتره بیشتر تحقیق کنید . همچنین نه تنها کویت بلکه عربستان هم تو همین مایه هاست . البته نه به پرسرعتی کویت .

4= اما شما دارید کویت را که 3 میلیون جمعیت دارد را با ایرانی که 75 میلیون جمعیت دارد مقایسه می کنید؟؟
پس طبق گفته شما تو چین و هند باید 2000 سال دیگه تازه اینترنت راه اندازی بشه . چون جمعیتشون 1 سوم دنیاست و مردمشون نباید چین و هند 2 میلیاردی رو با ایران 75 میلیونی مقایسه کنن و از دولتشون انتظار اینترنت سرعت بالا داشته باشن . شما اگه کامل تحقیق کنید متوجه میشید که کشور های بزرگی چون هند و چین و روسیه و ... اینترنت پر سرعتی دارن و این اصلا ربطی به مقایسه جمعیت نداره .

5= کشور کویت هم مانند ایران یک کشور نفت خیز است اما آنها 3 میلیون جمعیت دارند و ما 75 میلیون ( شاید منطق شما 3 میلیون را با 75 میلیون مقایسه می کند )
دوست گرامی اولا: ایران درآمد های خیلی بزرگ دیگه ای در حد نفت هم داره که تعداد این درآمد ها بیشتر از تعداد انگشت های دسته و فقط درآمدش از نفت نیستش که عزیزم ولی کویت همش از طریق نفته .
دوما: طبق گفته شما که میگی "منطق شما 3 میلیون را با 75 میلیون مقایسه می کند" باید عرض کنم خدمتتون که من هرچی هم بی منطق باشم طبق گفته شما باید مردم چین و هند و ... خیلی از من بی منطق تر باشن که دارن کویت 3 میلیونی رو با جمعیت 3 میلیاردی خودشون مقایسه می کنن .

6= آیا کویت هم مانند ایران در ت/ح/ر/ی/م به سر می برد ؟؟؟
بابا الله اکبر . داداش شما به احتمال زیاد ضد دولت و ضد ایرانی . میدونی چرا ؟ چون دولتمردای ایرانی و حتی رئیس جمهور میلیاد ها بار اعلام کردن که تحریم هیچ تاثیری بر ایران نداشته . پس اینجا فرمایش شما نغض میشه یعنی این تحریمی که شما گفتی کشکی گفتی . مگه نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا اینکه اونا دروغ گفتن . کدوماشونه ؟ حرف اونا رو قبول داری یا حرف خودتو ؟

7= شما کمی به منطقتان رجوع کنید - شاید بتوانید 3 میلیون را از 75 میلیون تفکیک کنید !!!!!
به نظرم با توجه به کامنت های قبلی کاملا روشن شده باشید که هیچی ربطی به جمعیت نداره .(چین ، هند ، کویت) ها ! اصلا ربطی به جمعیت داره به نظر شما ؟ اینا با این همه جمعیتشون بازم سرعت اینترنتشون بیشتر از ما هستش . درسته یا نه عزیز ؟ (2 میلیارد نفر با 75 میلیون نفر خیلی خیلی خیلی تر اصلا قابل مقایسه نیستش که)

8= البته من دارم از شرکت های ایرانی دفاع نمیکنم.
از جملات بعدی شما کاملا مشخصه که داری طرف داری میکنی (در مورد 12 بهتر منظور منا میگیری)

9= ولی شما مطمعا باشید همین اینترنتی هم که من و شما داریم خیلی بهتر از هیچی میباشد
داداش من برای یه فرد فهمیده و درس خونده ای مثل شما زشته که این حرفا بزنید . مگه قراره هیچی داشته باشیم . حتما پس فردا هم که اینترانت اومد و دسترسی شما به اینترنت جهانی محدود شد یا شاید هم قطع شد شما میگید که این بهتر از هیچیه و هیچکسی نباید اعتراضی داشته باشه .

10= شاید شرکت های ایرانی دریافت اینترنت 128 به بالا را محدود کرده اند
البته دوست گرامی منظورت اینه که دولت محدود کرده نه ؟

11= اما یک سوال ( امیدوارم منطقی جواب دهید )
نه خیر دوست من
بله خوب منم میدونم اینترنت استاندارد نمیدن . چون دولت بهشون استاندارد نمیده عزیزم .

12= شرکت های ایرانی خیلی بیشتر از آن چیزی که استاندارد تعریف میکند به شما میدهند
در حالت استاندارد خط 128 باید سرعت 16 داشته باشد - درحالی که در بعضی شرکت ها این خط با سرعت 30 الی 100 هم ارائه می شود.
دوست عزیز منظورتون از استاندارد چیه ؟ استاندارد جهانی یا استاندارد ایران ؟ اگه منظورت استاندارد جهانیه پس باید عرض کنم که فرمایشات شما کاملا اشتباهه چون 512 ک از نظر استاندارد جهانی منسوخ شده است پس شرکت های ایرانی هرچه قدر هم که بیشتر بدن در حد 512 ک و یا شاید گاه گاهی بیشتر باشه که اونم جنبه تبلیغات داره و جلب مشتری . اگر هم منظور شما استاندارد ایران باشه پس عزیز من باید خدمتتون عرض کنم که این موضوع بحث ما اصلا ربطی به استاندارد نداره و جنبه قانونی داره یعنی قانون محدودش کرده نه ششششششرررررررککککککتتتتتت ها !!!!!!!!!

13= پس به نظر شما این گرانفروشی است ؟؟؟
بله . وقتی به شما میگن 128 ک یعنی باید 128 ددیکیت به شما بدن نه 128 شییر . درسته یا نه عزیز من ؟ چرا یه لاین یه پهنای باند (مثلا 128 یا 256 یا 512 ...) که شخصی اشتراک میگیره رو باید بین حداقل 8 نفر اشتراک بدن ولی پول 128 کامل از 8 نفر بگیرن ؟ مثل این میمونه که شما یه ظرف 128 لیتری پر بنزین رو بخری بعد بیان همین ظرف 128 لیتری بنزین شما رو دوباره به هفت نفر دیگه بفروشن و اونا رو هم با شما شریک کنن در صورتی که شما و اون هفت نفر دیگه پول کامل این 128 لیتر بنزین رو دادین ولی به هر نفر 1 هشتم میرسه درصورتی که نباید اینطور باشه .

14= ضمنا سرعت دانلود شما با 256 نامحدود چقدر است ؟؟؟
من خیلی که بشه 32 و لی بیشتر مواقع هم بین 15 تا 20 . و حتی تا 10 هم رسیده . پس حق دارم ناراضی باشم نه ؟ البته منم اگه مثل شما سرعتم نمیدونم به 200 و 300 میرسید راضی بودم . البته راضی تر از الان بودم .

در ضمن دوست خوبم یه چیزی که لازم میدونم بگم این بود که من اصلا کاری به شرکت های ارائه دهنده نداشتم منظورم به دولت بود که شما اییییییییینقدر به دل گرفتین

s@j@d
2012/01/13, 20:07
آقای سجاد! من که کاملا راضی هستم از سر عت اینترنتم و هم از قیمتش
راحت برای خودم با 600 کیلوبایت بر ثانیه دانلود میکنم! کیلوبیت نه ها! کیلوبایت! یعنی یه چیزی در حد همون 4 مگابیت که گفتی! ماهی هم 35 تومن میدم!

فرجام جان خوش بحالت مگه چند گرفتی که 600 داری ؟
البته عزیزم فکرشا بکن اگه همین سرعت که شما دارین تو ایران رایگان بود مثل کویت ، صد درصد همه مثل شما خوشحال بودن بد میگم دوست عزیز ؟

*hit m@n*
2012/01/13, 20:13
من هم 128 شاتل دارم که سرعت دانلودم به 300 کیلوبایت هم میرسه, یعنی چیزی حدود 20 برابر سرعت استاندارد
از آنجایی که مدت زیادی هست که اینترنتی شارژ ماهیانه را انجام می دهم, هزینه شارژ از 14900 به 11400 کاهش داشته و به نوعی تخفیف می خورد.

حسام جان جدیدا سرعت دانلودت پایین اومده ؟؟؟

با تشکر

farjam1990
2012/01/13, 20:25
فرجام جان خوش بحالت مگه چند گرفتی که 600 داری ؟
البته عزیزم فکرشا بکن اگه همین سرعت که شما دارین تو ایران رایگان بود مثل کویت ، صد درصد همه مثل شما خوشحال بودن بد میگم دوست عزیز ؟

2 مگابیته اسمش
اما 4 مگابیته :دی
به دلیل یک سری مسائل و دلایل که نمیشه گفت نمیشه مردم به این سرعت دسترسی داشته باشند همه! میتونم همه دلایل رو برات نام ببرم اما اینجا نمیشه!
پس در این شرایط وقتی من این سرعت رو دارم و با قیمت پایین باید هم راضی باشم

Castiel
2012/01/13, 20:38
حسام جان جدیدا سرعت دانلودت پایین اومده ؟؟؟

با تشکر

بله جواد جان، به زحمت به 20 میرسه ولی یک روز از دستشان در رفت و 260 هم رسید!
قیمت شارژ هم دیروز به همان 14900 برگشته که شارژ کردم!

s@j@d
2012/01/13, 21:04
2 مگابیته اسمش
اما 4 مگابیته :دی
به دلیل یک سری مسائل و دلایل که نمیشه گفت نمیشه مردم به این سرعت دسترسی داشته باشند همه! میتونم همه دلایل رو برات نام ببرم اما اینجا نمیشه!
پس در این شرایط وقتی من این سرعت رو دارم و با قیمت پایین باید هم راضی باشم

بله . واقعا فرمایش شما کاملا منطقیه و قبول دارم . در این شرایط واقعا هم باید راضی باشین

*hit m@n*
2012/01/13, 21:07
بله جواد جان، به زحمت به 20 میرسه ولی یک روز از دستشان در رفت و 260 هم رسید!
قیمت شارژ هم دیروز به همان 14900 برگشته که شارژ کردم!

ببخشید حسام جان
ولی فکر کنم شما تغییرات سرعت رو به پای شرکت میزاری
رفیق منم همین مشکل رو داشت
خط 128 داشت با سرعت 100
بعد از یک مدت متوجه شد که وقتی شارژ میکنه سرعتش زیر 20 هست
بعد از یه مدت من رفتم تو سایت دیدم
خط 128 نامحدود رو به 2 بخش تقسیم کردن
1 - نامحدود با سرعت اختصاصی
2- نامحدود با سرعت اشتراکی ( 1 به 10 )
نکته جالب هم اینجا بود که اختلاف قیمتی که شما داری دقیقا همون اختلاف قیمت بین اشتراکی و اختصاصی هست
یعنی بعد از تغییرات 128 نامحدود اختصاصی شد 14500 تومان و اشتراکی 11400 تومان

قیمت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

البته شاید مشکل شما از اینجا نباشه
ولی گفتم شاید به درد بخوره

با تشکر

Castiel
2012/01/13, 21:18
جواد عزیز، من ترافیک 3 گیگ دارم و نامحدود نیست

Arsn
2012/01/13, 22:30
اگر پای در دامان داری چو کوه.....سرت ز آسمان بگذرد در شکوه
زبان در کش ای مرد بسیار دان.......که فردا قلم نیست بر بی زبان

نباید سخن گفت ناساخته ....نشاید بریدن نینداخته
تامل کن در خطا و صواب ....به از ژاژ خایان حاضر جواب

جالبه واقعا

میگم حالا چرا امضای من را کپی میکنی ؟ هان ؟ مگه خودت امضا نداری ! :دی

Arsn
2012/01/13, 22:33
من با قسمتی از صحبت های SN2H موافقم ! به سرعت پایینی که نیم ساعت پیش تست گرفتم یه نگاه بندازید ! این سرعت همیشگی جدید منه !

اما چه فایده وقتی نامحدود نیست و عملا نمیتونید به اون صورت ازش استفاده کنید ! این سرعت با استفاده از P/rox/y Server تا 25 درصد بیشتر هم میشه ولی دانلود ممنوع ! فقط شب ها !

41174118

s@j@d
2012/01/13, 23:55
میگم حالا چرا امضای من را کپی میکنی ؟ هان ؟ مگه خودت امضا نداری ! :دی

دوست عزیز من فقط از امضای شما خوشم اومد و خواستم تائیدش کنم ولی اصلا ازش به عنوان امضای خودم استفاده نکردم .حق با شماست و من واقعا عذر میخوام چون نباید بدون اجازه شما اینکارو میکردم .
هرچند قبل از این که کامنت شما رو بخونم قبلش واسه خودم یه امضا در مورد مهر مادری نوشته بودم
با تشکر

Arsn
2012/01/14, 10:39
دوست عزیز من فقط از امضای شما خوشم اومد و خواستم تائیدش کنم ولی اصلا ازش به عنوان امضای خودم استفاده نکردم .حق با شماست و من واقعا عذر میخوام چون نباید بدون اجازه شما اینکارو میکردم .
هرچند قبل از این که کامنت شما رو بخونم قبلش واسه خودم یه امضا در مورد مهر مادری نوشته بودم
با تشکر

آقا من نمیدونم این چه مدی است که همه فکر میکنن ، بچه های حاضر در اینجا ظرف چینی شکستنی هستند که با هر حرفی میشکنن ×!

شوخی کردم گل پسر ، :دی را نمیبینی !!!!!!!!

اجازه یعنی چی ؟ اتفاقا ، اتفاقا ، اتفاقا از امضای شما بسی لذت بردم !

به امید روزی که همدیگر را ظرف حلبی تصور کنیم (جنبه همه ما در بالاترین حدممکن باشه !)

شما تاج سری !