PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت رکورد جهانی بلدوزر در فرکانس هسته به روایت تصویر

rajah
2011/10/30, 03:22
تشکرهای شما در پایان هر پست باعث دلگرمی ماست

ثبت رکورد جهانی بلدوزر در فرکانس هسته به روایت تصویر
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

به دلیل محدودیت ادامه در پست بعدی

سعید افرازی

rajah
2011/10/30, 03:24
ادامه

rajah
2011/10/30, 03:25
ادامه

rajah
2011/10/30, 03:29
ادامه

rajah
2011/10/30, 03:30
و در آخر

rajah
2011/10/30, 03:36
الان که این پست رو تمام کردم ساعت 3:59بامداده ،بخاطر برخی مشکلات روزها زیاد نمی تونم بیام سایت واگه می بینید تا این موقع بیدارم بخاطر اینه که عاشق سایتمون هستم
خدمتگزار شما
کوچک ترین عضو سایت سخت افزار
سعید افرازی

farjam1990
2011/10/30, 16:14
من که بدجوری منتظر پردازنده های fx و مادربورداشون هستم! فعلا یه 600-700 تومن بودجه برای مادربورد و پردازنده تصویب کردم امیدوارم گرونتر در نیاد

NinIX
2011/10/30, 16:51
من که بدجوری منتظر پردازنده های fx و مادربورداشون هستم! فعلا یه 600-700 تومن بودجه برای مادربورد و پردازنده تصویب کردم امیدوارم گرونتر در نیاد

نگران نباش سایت سخت افزار وام هم می ده واسه این کار ... :دی

neo
2011/10/31, 16:35
دوستان، کسی خبری از زمان عرضه این پردازنده ها در ایران نداره؟

navid
2011/12/06, 17:31
رفقا کسی میتونه بگه اینهمه سی پی یو که توی اون جعبه ها که در عکس مشخص هست کنارشون دارن جریانشون چیه؟
ممنونم

rajah
2011/12/06, 18:29
رفقا کسی میتونه بگه اینهمه سی پی یو که توی اون جعبه ها که در عکس مشخص هست کنارشون دارن جریانشون چیه؟
ممنونم

بنظرم کلکسیونی از پردازنده هاییست که با اون ها اور کردن و رکورد هر کدوم روش نوشته شده

Arsn
2011/12/06, 18:41
ممنونم

دوست عزیز این که رکورد 8429 برای پردازنده شرکت AMD ثبت شده هم افتخار بزرگیه و هم شاهکاره ولی یه مسله ای هم هست AMD شاید 50 مدل Cpu مدل 8150 دستچین شده را تست کرده تا به این رکورد رسیده . batch number های متفاوت و بعضا کیفیت ساخت متفاوت میتونه توی گرید پردازنده و به تبع حداکثر فرکانسی که شما میتونی بهش دسترسی پیدا کنی (wall) تاثیر گذار باشه !

مثال میزنم تحت اورکلاک Amd X6 1090T BE پردازنده بنده به 6663 رسیده ولی همین مدل پردازنده با بچ نامبر متفاوت شاید تا 6000 هم به سختی برسه !

برای اورکلاکر های ایرانی مسله بچ نامبر موضوع طاقت فرسایی شده ، یعنی حتی بین اورکلاکر ها گفته میشه هر کس پردازنده با بچ نامبر بهتری داشته باشه رکورد هاش بالاتره !

سعید جان خسته نباشی ، مطلب مفید و کاربردی بود !

Advanced Micro Devices
2011/12/24, 16:14
دوست عزیز فکر میکنم اورکلاک ورسید ن به همچین رکوردی به صورت پله ای انجام میشه و با توجه به هر سی پی یو که تو اون عکس می بینید یه فرکانس یا و
ولتاژ رو هر کدوم نوشته شده احتمالا یا تلفاته رکورد شکنی بوده یا با هر کدوم تا یک مرحله و یک طریق خاص برای اورکلاکین کار انجام شده !!