PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیکون دوربین جدید حرفه ای خود با نام d4 را معرفی کرد

Phantom
2012/01/07, 07:49
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

دوربینی که شاید خیلی از حرفه ای ها انتظار آمدن اش را می کشیدند. به همگان معرفی شد نیکون سرانجام نیم دهه بعد از معرفی D3 یک جایگزین برای آن معرفی کرد. یک full-frame DSLR که مرزهای نیکون را به جلو رانده است. زمان اش رسیده با نسل جدید نیکون آشنا شوید:

نیکون D4 یک دوربین 16.2 مگاپیکسلی است با ایزو 204,800 که دارای یک سنسور کاملا جدید full-frame است. و قابلیت فیلم برداری اش هم به 1080/30p ارتقا پیدا کرده است.

سیستم رنگ و روشنایی سنجی این دوربین هم با فناوری جدیدی ارتقا پیدا کرده که سبب می شود D4 رنگ ها و میزان روشنایی صحنه را بسیار دقیق تر از D3 تشخیص دهد. ضمن اینکه نیکون می گوید این دوربین در نور کم نتایج خارق العاده ای در اختیار شما قرار می دهد. به همین خاطر روی دکمه های آن back-lit تعبیه کرده تا در تاریکی به راحتی با دوربین کار کنید.

نمایشگر دوربین هم 921k-dot و در سایز 3.2 اینچی و با زاویه دید 170 درجه است و فیلم های اچ دی را هم نمایش می دهد. یک پورت اچ دی ام ای هم روی دوربین قرار دارد.

این یک دوربین کاملا حرفه ای است. بنابراین ساخته شده که در مواقع ضروری سریعا روشن شده و آماده عکاسی باشد. Nikon D4 در 0.012 ثانیه روشن می شود و آماده عکاسی است. این دوربین می تواند با سرعت ۱۰ فریم در ثانیه با رزولوشن کامل عکس برداری کند در حالی که کار اتوفوکوس و Exposure را هم انجام می دهد.

این دوربین همچنین دارای یک سیستم فوکوس خودکار ۵۱ نقطه ای جدید است که با لنز های قبلی نیکون هم هماهنگی دارد.

برای اینکه حافظه کم نیاورید Nikon D4 دارای دو ورودی کارت حافظه است که از حافظه UDMA-7 CF و فرمت جدید XQD پشتیبانی می کند. با این فرمت جدید شما می توانید با سرعت ۱۲۵ مگابایت در ثانیه تصاویر گرفته شده را روی حافظه ذخیره کنید که به دوربین اجازه می دهد به راحتی تصاویر را به صورت RAW با رزولوشن کامل و با سرعت ۱۰ فریم در ثانیه ذخیره کند.
منبع:فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Yaser_Aramesh
2012/01/07, 09:17
الان فکر کنم قوی ترین دوربین حرفه ای باشه!!
خیلی ردیفه ولی من از اول برا دوربین دوست نداشتم پول بدم و نمی دم!

Phantom
2012/01/07, 09:31
الان فکر کنم قوی ترین دوربین حرفه ای باشه!!
خیلی ردیفه ولی من از اول برا دوربین دوست نداشتم پول بدم و نمی دم!

دوربین کاملیه البته به کاملی دوربین 1d کانن نمیشه قیمتشم میدونی چنده ؟ 6000دلار تو سایت نیکون آمریکا قیمت خورده
میدونی با این وضع دلار تو ایران چند می افته؟

Castiel
2012/01/07, 09:50
6000 دلار ناقابل برای یک دوربین؟؟
اون هم با دلار 1700 تومانی میشه حدود 10/200/000 بدون گمرک و مالیات و ...

rajah
2012/01/07, 11:51
رفیع جان:

این دوربین فلاش به همراهش ارائه میشه؟؟

در مورد کیفیت صفحه نمایشش صحبتی نشده؟؟

امکانات جانبی مثل gps و... چی داره؟؟؟

در مورد باتریش اطلاعی داری؟؟؟

با تشکر

Phantom
2012/01/07, 15:10
رفیع جان:

این دوربین فلاش به همراهش ارائه میشه؟؟

در مورد کیفیت صفحه نمایشش صحبتی نشده؟؟

امکانات جانبی مثل gps و... چی داره؟؟؟

در مورد باتریش اطلاعی داری؟؟؟

با تشکر

درود بر تو سعید جان نیکون این دوربین را جانشین مدل d3کرده که جزء برترین رده دوربینهای فول فریم نیکون هستند در مورد اطلاعات خودم بعدا بهتر و کاملتر مورد بررسی ومقایسه بانسلهای قبل خودش و نمونه رقیب کاننی اش قرار میدم اینها اولین مطالبی بود که در سایت منبع به دستم رسید
و اما پاسخ سوالاتت:

این دوربین فلاش به همراهش ارائه میشه؟؟ خیر فلاش سر خود نداره و باید از فلاشهای حرفه ای مخصوص نیکون که چند صد هزارتومن قیمت دارند استفاده کنید

در مورد کیفیت صفحه نمایشش صحبتی نشده؟؟چرا در متن آمده صفحه نمایشش 3.2 اینچی با 921 هزار پیکسل رزولوشن و زاویه دید 170 درجه

امکانات جانبی مثل gps و... چی داره؟؟؟ فعلا چیزی مشخص نشده

در مورد باتریش اطلاعی داری؟؟؟باتری لیتیوم یون مدل EN-EL18 Lithium-ion Battery

VSH-Katana
2012/02/19, 11:46
راستی دوربین بعدی کنون چیه که میخواد با این رقابت کنه
راستی رفیع جان میشه تمام دوربینهای فول فریم رو تو یه تاپیک به صورت معرفی اجمالی بزاری چه اونایی که تو بلزلرن چه اونایی که قراره بیان
راستی من شنیدم که کانون یه دور بین معرفی کرده باسنسوری چند برار یه سنسور فول فریم حقیقت داره؟

Phantom
2012/02/19, 18:12
راستی دوربین بعدی کنون چیه که میخواد با این رقابت کنه
راستی رفیع جان میشه تمام دوربینهای فول فریم رو تو یه تاپیک به صورت معرفی اجمالی بزاری چه اونایی که تو بلزلرن چه اونایی که قراره بیان
راستی من شنیدم که کانون یه دور بین معرفی کرده باسنسوری چند برار یه سنسور فول فریم حقیقت داره؟
حتما سید وحید جان بزودی همه این فول فریمهای چند سازنده را برا تون میارم
من اینو نشنیدم وجایی هم ندیدم ولی بازم جستجو میکنم بهت جواب میدم