PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دسترسی به مودم ADSL از مکانی دیگر

shapoor
2017/03/10, 13:33
سلام. آیا امکان داره که به یک مودم ADSL که IP استاتیک نداره از محلی دیگر دسترسی پیدا کرد. مثلا من در محل کارم یه مودم ADSL دارم و می خام وقتی که خونه هستم به مودمی که در محل کارم هست دسترسی پیدا کنم. مثلا وارد صفحه تنظیماتش بشم. یا مثلا یک لامپ هوشمند در محل کارم نصب کنم و از خونه اون رو روشن خاموش کنم. البته بدون اینکه کامپوتر محل کار روشن باشد که مثلا از طریق TEAM VIEWER به کامپیوتر وصل بشم و بعد به مودم و وسایل هوشمند دیگر دسترسی پیدا کنم.
با سپاس.

ErfanDL
2017/03/10, 13:48
سلام. آیا امکان داره که به یک مودم ADSL که IP استاتیک نداره از محلی دیگر دسترسی پیدا کرد. مثلا من در محل کارم یه مودم ADSL دارم و می خام وقتی که خونه هستم به مودمی که در محل کارم هست دسترسی پیدا کنم. مثلا وارد صفحه تنظیماتش بشم. یا مثلا یک لامپ هوشمند در محل کارم نصب کنم و از خونه اون رو روشن خاموش کنم. البته بدون اینکه کامپوتر محل کار روشن باشد که مثلا از طریق TEAM VIEWER به کامپیوتر وصل بشم و بعد به مودم و وسایل هوشمند دیگر دسترسی پیدا کنم.
با سپاس.

سلام

بدون IP Static از گزینه NO IP DDNS میتوانید در مودم های Tplink یا Dlink استفاده کنید:فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.(-Dynamic-IP-to-Static-IP-)

برای بحث اتصال به وسایل هوشمند یا هر سرور دیگری از راه دور باید عملیات Port Forwarding و NAT را انجام دهید

shapoor
2017/03/10, 14:00
برای برندهای دیگر مودم ADSL مثلا برند ASUS هم راهی هست؟

ErfanDL
2017/03/10, 17:04
برای برندهای دیگر مودم ADSL مثلا برند ASUS هم راهی هست؟

داخل تنظیمات قسمت DDNS را چک کنید