PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی جهت خرید ps4 pro .ممنون اگر راهنمایی کنید

dooste.man83
2017/03/07, 08:14
دوستان من می خوام ps4 pro بگیرم اما تا شما راهنماییم نکنید نمیتونم خرید کنم پس ممنون میشم کمکم کنید

1- ps4 pro ورژن 1 بهتره یا 2 و چرا ؟

2- جعبه دستگاه باید پلمپ باشه ؟ و کلا چه چیزهایی تو جعبه اش هست ؟

3- آیا دسته تقلبی براش اومده که ممکن باشه عوض کنن یا وسایل دیگه ی توی جعبه رو ؟

4- اختلاف قیمت مغازه ها توی توپ خانه برای ورژن های مشابه زیاده دلیلش چیه ؟

5- بازی فیزیکی براش بخرم یا پول هدر دادن هست و از اول برم سراغ بازی های هکی ؟؟

6- بعد از عید ممکنه چقدر قیمت پایین تر بیاد ؟ ارزش داره تا اون موقع صبر کنم ؟

7- خرید پلی استیشن پلاس حتما لازمه ؟ ( برای بازی آنلاین )

8- اکانت های هکی و بازی های غیر فیزیکی چه محدودیت هایی نسبت به بازی فیزیکی دارن ؟ و ممکنه باعث بن شدن بشن ؟ و میشه باهاشون با خیال راحت آنلاین بازی کرد ؟

9-هدفون پلاتنیوم برای ps4 که حدود 800 قیمت داره واقعا ارزش خرید داره ؟

10- جای خیلی مطمئن هم برای خرید میشناسید ممنون میشم در پیغام خصوصی معرفی کنید

ممنون اگر راهنمایی بفرمایید و ببخشید سوال زیاد پرسیدم ولی کامل جواب بدید بقیه هم استفاده میکنن

MR.POORSUNI
2017/03/08, 07:38
دوستان من می خوام ps4 pro بگیرم اما تا شما راهنماییم نکنید نمیتونم خرید کنم پس ممنون میشم کمکم کنید

1- ps4 pro ورژن 1 بهتره یا 2 و چرا ؟

2- جعبه دستگاه باید پلمپ باشه ؟ و کلا چه چیزهایی تو جعبه اش هست ؟

3- آیا دسته تقلبی براش اومده که ممکن باشه عوض کنن یا وسایل دیگه ی توی جعبه رو ؟

4- اختلاف قیمت مغازه ها توی توپ خانه برای ورژن های مشابه زیاده دلیلش چیه ؟

5- بازی فیزیکی براش بخرم یا پول هدر دادن هست و از اول برم سراغ بازی های هکی ؟؟

6- بعد از عید ممکنه چقدر قیمت پایین تر بیاد ؟ ارزش داره تا اون موقع صبر کنم ؟

7- خرید پلی استیشن پلاس حتما لازمه ؟ ( برای بازی آنلاین )

8- اکانت های هکی و بازی های غیر فیزیکی چه محدودیت هایی نسبت به بازی فیزیکی دارن ؟ و ممکنه باعث بن شدن بشن ؟ و میشه باهاشون با خیال راحت آنلاین بازی کرد ؟

9-هدفون پلاتنیوم برای ps4 که حدود 800 قیمت داره واقعا ارزش خرید داره ؟

10- جای خیلی مطمئن هم برای خرید میشناسید ممنون میشم در پیغام خصوصی معرفی کنید

ممنون اگر راهنمایی بفرمایید و ببخشید سوال زیاد پرسیدم ولی کامل جواب بدید بقیه هم استفاده میکنن

سلام
ماشالا 10 تا دیگه میذاشتی روش میشد بیست سوالی !
اون ورژن نیست ریجن که چیز خاصی نیست هر کدوم بود بخرید و اصلا تفاوت قیمتی نباید داشته باشند
دسته تقلبی نداره pro فقط کابل hdmi و usb قابل تعویضه .
دلیل اختلاف قیمت فقط سودجویی میتونه باشه .شما ریجن 2 بگیر که برای اسیا ساخته میشه (هرچند با شرایط ایران تفاوتی نداره)
خرید بازی بسته به خودتون هست که میخواهید چقدر هزینه کنید .ps4pro به گفته ی سازنده دیسک کپی نمیخوره .
ممکنه قیمت پایین بیاد اگه به بهونه ی تابستون بالا نگهش ندارن
داشتن هرگونه اکانت سونی برای باز شدن قابلیت های کنسول و بازی انلاین لازمه و نسخه پلاس فقط قابلیتها و تخفیف هایی رو برای شما در سیستم انلاین فعال میکنه
این هدفون برای بازی طراحی شده و صدای سه بعدی خوبی داره ولی با این قیمت بنده ارزش خرید نمیبینم مگه اینگه شما با پرداختش مشکلی نداشته باشید
محتویات جعبه
کنسول پلی استیشن۴ (پلی استیشن ۴ پرو، ۱ ترابایت، با رنگ بدنه مشکی)
دسته بی سیم با رنگ مشکی (DUALSHOCK 4) کد CUH-ZCT2
هدست (مونو) Monaural
سیم برق
کابل HDMI
کابل USB
47563

dooste.man83
2017/03/15, 19:06
دوستان چند سوال داشتم چون دارم میرم همین دو سه روزه بخرم

1- بازی فیزیکی دست دوم که کلا مشکلی رو ایجاد نمیکنه و فقط باید خط و خش نداشتنش رو بررسی کنم ؟ و اصلا قیمت گزاری بازی دست دوم بر چه اساسیه ؟

2- ریجین 1 بگیرم که برای آمریکا هست مشکلی در بازی و دانلود DLC و خرید پلاس و کارت پلی استیشن استور ( برای خرید دیجیتالی بازی ها ) ندارم ؟

اگر بازی ریجن 2 بگیرم روی کنسول ریجن 1 هم اجرا میشه ؟ و میتونم آنلاین بزنم و DLC و آپدیت های بازی رو دریافت کنم براحتی ؟

3- کیفیت ساخت کنسول ریجن 1 و 2 دقیقا یکی هست ؟ چون یکی از فروشنده ها بهم گفت ریجن 1 چون برای آمریکا تولید میشه از ریجن 2 ها که به سفارش امارات تولید شده کیفیت ساخت بالاتری داره .... از اونور یکی از دوستان در جایی دیگه میگفت بعضی ها با ریجن 1 در PS4 معمولی مشکلاتی داشت ... ممنون توضیح بدید

4- دستگاه آک وقتی روشن میشه در ابتدا چیز خاصی می خواد ؟ ( مثلا صفحه ای بیاد تاریخ و ... بخواد )

5- خرابی و مشکل خاصی در PS4 PRO ها وجود داره که لازم باشه بهش دقت کنم ؟ یا کلا خرابی نداره خیالم راحت باشه ؟

6- و سوال بسیار مهم من اینه که تلویزیون در حال حاضر من یک سونی 40 اینچ هست که 1080i رو ساپورت میکنه . PS4 PRO مشکلی در اجرای بازی روی این تلویزیون نداره ؟ (( البته تلویزیون 4K هم چند ماه دیگه تهیه میکنم ))

ممنون از پاسختون و پیشاپیش عیدتون مبارک و سال خوبی داشته باشید

dooste.man83
2017/03/18, 13:42
دوستان یک پلاس 1 ساله می خوام بگیرم چند سوال داشتم
1- از اینترنت می خوام خرید کنم فروشنده فقط کد رو برام باید بفرسته ؟ یا اسکن کارت فیزیکی هم باید بفرسته ؟
2- از کجا بفهمم پلاس 1 ساله قانونی هست و هکی و ... نیست ؟
3- شنیدم اگر تا چند روز دیگه الکانت 1 ساله پلاس بخری 3 ماه هم اضافه میده ... آیا ار فروشنده ها بخرم و کد رو وارد کنم یک سال و سه ماه رو میده یا حتما باید از خود PSN باشه ؟
4- من قیمت پلاس 185 یکساله گیر آوردم قیمت بنظرتون مناسبه یا پایین ترم هست بگردم ؟
جایی میشناسید مطمئن و با قیمت خوب بهم معرفی کنید
ممنون از همگی

dooste.man83
2017/03/19, 11:59
با سلام مجدد
دوستان من دوستی دارم در کانادا که ps4 pro داره و اکانت پلاس
تازه خودم ps4 گرفتم می خواستم بدونم میتونم مشخصات اکانت ایشون رو بگیرم و به کنسول خودم بزنم و از پلاس اش استفاده کنم ؟
2- از بازی هایی که خریده میتونم استفاده کنم ؟( چه آنلاین چه آفلاین ) یا ظرفیت دوم و سوم و... میشه ؟
3- میتونیم باهم اگر هر دو دیسک فیزیکی فیفا داشته باشیم آنلاین بزنیم با همدیگه ؟
4- ایشون مشخصات اکانتش مال آمریکای شمالی ( north america ) هست میشه همون ریجن 1 یا میشه ریجن 2 ؟ ( بخاطر بازی هایی که میخرم و می خوام dlc بگیرم میپرسم )

ممنون پاسخ بدید