PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی برای تم جدید انجمن

ARMIN
2017/02/25, 23:48
سلام خدمت کاربران و دوستان عزیز انجمن

به زودی قراره تم جدیدی برای انجمن نصب کنیم.

خیلی لازم و واجبه که حتما" نظر بدین چطور تمی رو می پسندین، مثلا" تم با Background و زمینه سفید باشه، یا تم با Background و زمینه مشکی و تیره.

بین این دوتا ممنون میشم نظرتون رو بدین. و اگر تم پیشنهادی هم دارین مارو از پیشنهادات خودتون بی نصیب نگذارید.

ARMIN
2017/02/25, 23:50
من خودم به شخصه تم با زمینه تیره رو بیشتر می پسندم.

یه چیزی مثل این: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

یا این: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

شما هم بی زحمت حتما" نظر بدین که مهمه برای تصمیم گیری نهایی.

MR.POORSUNI
2017/02/26, 00:08
یعنی ارمین جان خوشحال کننده ترین خبری بود که شنیدم چون واقعا تم سفید چشم رو میزنه خصوصا برای افرادی که زیاد سر میزنن .و البته اگه مشکی باشه کاملا با اتاق و لوازم و لباسای بنده ست میشه :emoji_smiley-28:
ولی به دور از شوخی نطر من لینک دومه چون مشکی تیره حالت جذاب خودشو از دست میده ولی اون دومیه یک حالت توصی رنگ داره که یکم جذاب تره ! حتی یکم روشنتر
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ARMIN
2017/02/26, 00:19
یعنی ارمین جان خوشحال کننده ترین خبری بود که شنیدم چون واقعا تم سفید چشم رو میزنه خصوصا برای افرادی که زیاد سر میزنن .و البته اگه مشکی باشه کاملا با اتاق و لوازم و لباسای بنده ست میشه :emoji_smiley-28:
ولی به دور از شوخی نطر من لینک دومه چون مشکی تیره حالت جذاب خودشو از دست میده ولی اون دومیه یک حالت توصی رنگ داره که یکم جذاب تره ! حتی یکم روشنتر

آره منم اینو دوست داشتم محمد رضا جان، ضمن اینکه رنگهای مختلفی همراهشه میشه عوض کرد رنگ انجمن رو

ARMIN
2017/02/26, 00:20
همه بی زحمت شرکت کنند :emoji_smiley-28:

VSH-Katana
2017/02/26, 02:14

همون تم تیره zone one خوبه

violetهم قشنگه متفاوت هم هست

Only tiger
2017/02/26, 07:39
خب رنگ مشکی رو معمولا بیشتر میپسندم من مخصوصا داخل محیط کد نویسی
ولی در کل برای صفحات وب اگر از رنگ مشکی به خوبی استفاده نشه اصلا کاربردی نداره بر خلاف رنگ سفید پس سعی کنین از همون رنگ سفید استفاده بشه و البته دارای طرح های متریال و فلت باشه بهتره
منظورم اگر بخوام بهتر بگم باید خیلی ساده و دور از ایکون و رنگ های اضافی و ... طراحی بشه.
و خب یک نکته دیگه تم رو اگر بتونین خودتون طراحی کنین از صفر خیلی خوب هست اما اگرم اماده میخواین بگیرین سعی کنین خصوصیاتی که بالا گفتم رو در نظر بگیرین

ErfanDL
2017/02/26, 09:39
تم باید دارک باشه

iSteve
2017/02/26, 09:42
تم تیره داشته باشه خیلی بهتره، چشم ها برای خوندن متن ها دیگه اذیت نمیشن. ضمن اینکه رنگ و فونت نوشته ها هم به یه شکل مناسب باشه که خوندنش راحت باشه.
اگه تم دو رنگی مثل مشکی و قرمز یا مشکی و زرد باشه خسته کننده میشه. به نظرم از یه ترکیب سه چهار رنگی استفاده بشه خیلی عالیه، مثلا زمینه مشکی و دو رنگ دیگه که نزدیک هم باشن.
اگه یه تم کلاسیک ساده باشه هم دیگه خسته کننده نمیشه و بهتر از تم های جزئیات بالا و حالت سه بعدی و سایه روشن و... هست.
اگه بتونید قسمت مشخصات کاربرها که در قسمت سمت راست پست ها هست رو یه تغییرات جذابی بهش بدین عالی میشه. ستاره دادن به کاربران یا دادن چیزایی مثل مدال و... توسط مدیر هم تغییر خوبیه که میتونه اونجا باشه. هم چنین آخرین پست هایی که الان در قسمت آخر فروم هست رو بیارید اول بهتره به نظرم.

این ربطی به موضوع نداره ولی یه آپلود سنتر کم داره این فروم ;)

یه کم نفس بگیرم دوباره پیشنهاد میدم:))

@};-

RezaDodangeh
2017/02/26, 10:30
سلام آرمین جان
من ظاهر zone one (همون اولی) رو بیشتر خوشم اومد
البته دو رنگ بودن تم دوم بهتره ولی ظاهرش به نظر من نه

درضمن همونطور که جناب "iSteve" هم گفتند اگر ترکیب بیش از دو رنگ باشه بهتره
رنگی مثل قرمز یا صورتی هم وقتی با مشکی ترکیب بشه شدیداً چشم رو میزنه
ولی ترکیب مشکی ، با آبی و بخصوص با سبز زیبا میشه

یه نکته هم بگم نمیدونم اینجا جاش هست یا نه اگر نیست ببخشید دیگه
یه مشکلی که انجمن داره اینه که نمیشه با سلکت کردنِ بخشی از متن ، اون رو نقل قول کرد
فکر میکنم این هم موضوع کاربردی باشه

اما آرمین جان یه پیشنهاد کلی هم دارم
به نظرم در راستای برند سازی از "سخت افزار" ، یه فلسفه و اصطلاحاً امضاء رو توی طراحی تم به کار ببرید
مثلاً انویدیا از تم سبز استفاده میکنه
یا ATI تم قرمز رو به کار میبره
یا ریزر هم سبز رو استفاده میکنه
اینتل آبی
و.......
البته منظورم فقط رنگ بندی نیست. نوع قلم ، آرم و چیزایی از این دست رو هم عرض کردم

ARMIN
2017/02/26, 13:40
UPPPPPP

Reza Eshraghi
2017/02/26, 15:19
سلام به همه .
مثل اینکه بالاخره معجزه ای اتفاق افتاده و قراره تغییرات فنی روی انجمن بعد از چند سال اتفاق بیفته !!
پیشنهاد من در درجه اول استفاده از تم های پکیجی که چند تم با رنگ بندی مختلف روداخل یک پک ارائه می کنند هست مثل همون zoneone البته مستقل از بحث رنگ

اگر قرار بر ست کردن تم فروم با سایت باشه که چند سالی هست ترکیب آبی / سفید استفاده می کنه این پک خوب هست :
و اما برای رفع معضل تفاوت سلیقه بین سبک Dark یا Light یک سرچ عقابی زدم و به یک تم رسیدم که پکیج شامل 10 حالت ترکیبی Fixed و Fluid بارنگ های مختلف و تنها تم VB4 ای است که هم بک گراند Dark داره هم Light !

این یکی هم تم مترو و از معدود تم های VB4 هست که با مرورگر Edge سازگاری کامل داره :
این یکی هم با اج سازگار هست از تم Ideal جدیدتره و پکیج 5 رنگ فقط Light :
این یکی هم فقط مخصوص Dark دوستان هست !

نکته : پوسته هایی که از سایت themeforest.net (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) گذاشتم رو باید با نرم افزار قندشکن یا v*p*n باز کنید و ببینید .
دوستان تم گذاشتم از همه رنگ و همه مدل ! دیگه اگر کسی از بین اینها نتونه انتخاب نهایی کنه فقط میتونم بگم خدا به راه راست هدایتش کنه ! :D:P:ar!;)

petrosfataloty
2017/02/26, 15:47
درمورد رنگش نظر خاصی ندارم،البته برای دوستانی که amoled دارن و زمانی که تو انجمن هستن بالاس تم مشکی به صرفه تره...!!! ولی وجدانن فونت عجیب غریب نذارید، خیلی هم سنگین نشه که تو لود به مشکل بخوریم

ARMIN
2017/02/26, 16:01
و اما برای رفع معضل تفاوت سلیقه بین سبک Dark یا Light یک سرچ عقابی زدم و به یک تم رسیدم که پکیج شامل 10 حالت ترکیبی Fixed و Fluid بارنگ های مختلف و تنها تم VB4 ای است که هم بک گراند Dark داره هم Light !

این خیلی خوب بود رضا جان

هم Dark داره و هم زمینه روشن، هم سلیقه اونطرف رو جواب میده و هم سلیقه اینطرف.

من از این خوشم اومد چون آپشن هاش زیاده.

MR.POORSUNI
2017/02/26, 16:53
با اجازه عزیزان بنده یک نظر دیگه هم بدم !
بنا بر امار و تحقیقات به دست اومده از تجربیات خودم و پرس و جو از صاحب نظران به یک مسئله برخوردم که تم تیره باعث پایین امدن امار بازدید میشه در دراز مدت !یعنی به این صورت که حتی موافقان رنگ تیره بعد از مدتی دیگه علاقه مند به چک کردن دائمی سایت نیستند و بخاطر حالت روحی که تیرگی ایجاد میکنه (صرفا فقط وقتی درون فضای تیره باشید نه این که به تن داشته باشید) کاربر این حس رو داره که بیرون این فضا داستان های جالب تری در حال رخ دادنه و بعد از گذشت زمان کوتاهی اونجارو به اصطلاح روانشناسا 'دخمه ی عقب ماندگی ' به حساب میاره و علاقه داره که محل رو ترک کنه !
حالا علت چیه :در فضای تیره هرچقدر هم که محتوا گرانقیمت و نفیس باشه و در و دیوار اونجا چراغونی بشه و صدای فریاد شادی شنیده بشه (منظورم مهمونی نیست :emoji_smiley-27: ) نمیتونه به جو شاداب روشنایی یا همون سفیدی برسه و به عبارتی فاقد هیجان میشه و نوعی دلهرگی در بعضی از افراد ایجاد میکنه !
از کل این حرفها که بگذریم به نظر بنده فروم حداقل دو تم متفاوت داشته باشه خوبه طوری که کیفیت مشابه توی هر دو رعایت شه و دیفالت سفید باشه و چه بهتر که گزینه تغییر تم بالای صفحه باشه که کاربران جدید هم زودتر کشف کنند .
و کلام اخر با این همه بدگویی از تم دارک اینکه اقا ارمین عزیز خوااااهشا تم دارک بزار که شدیدا لازمه :emoji_smiley-05::emoji_smiley-05:

Ali.King
2017/02/26, 18:27
سلام آرمین حان واقعا خوشحال شدم ازاین خبر

من نظرم رو این تمه

ولی رنگ مشکی بنفشش

ARMIN
2017/02/26, 21:24
دوستان انتخاب بسیار سختیه، چون این تغییر پس از انجامش قراره سالها بر جا بمونه (حداقل سه سال) یه جورایی استرس بالایی داره.

th e nd
2017/02/26, 22:25
سلام بر اساتید و دوستان. :emoji_smiley-18:

من با این دو تا موافق هستم:

1- فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

2- فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

به هر حال یه تم سایبری و کامپیوتری رو کسی نیست دوست نداشته باشه! :emoji_smiley-41:

MR.POORSUNI
2017/02/26, 22:29
دوستان انتخاب بسیار سختیه، چون این تغییر پس از انجامش قراره سالها بر جا بمونه (حداقل سه سال) یه جورایی استرس بالایی داره.

استفاده از دو تم متفاوت مسئله رو حل نمیکنه ؟
حالت موبایل هم که قطعا تم سفید هست درسته ؟

Reza Eshraghi
2017/02/26, 22:51
استفاده از دو تم متفاوت مسئله رو حل نمیکنه ؟
حالت موبایل هم که قطعا تم سفید هست درسته ؟

دو تا تم همزمان که نمیشه روی یک انجمن نصب کرد محمد رضا جان .
برای موبایل اگر کاربر با تپالتالک استفاده کنه نیازی به دیدن تم انجمن نداره .
حالت موبایل آره بک گراند سفید داره

MR.POORSUNI
2017/02/26, 23:01
دو تا تم همزمان که نمیشه روی یک انجمن نصب کرد محمد رضا جان .
برای موبایل اگر کاربر با تپالتالک استفاده کنه نیازی به دیدن تم انجمن نداره .
حالت موبایل آره بک گراند سفید داره

اره روی سایت دیده بودم اصلا به فروم توجه نکردم !
پس همون تیره که چشم نزنه :)

ARMIN
2017/02/26, 23:26
سلام آرمین جان
من ظاهر zone one (همون اولی) رو بیشتر خوشم اومد
البته دو رنگ بودن تم دوم بهتره ولی ظاهرش به نظر من نه

درضمن همونطور که جناب "iSteve" هم گفتند اگر ترکیب بیش از دو رنگ باشه بهتره
رنگی مثل قرمز یا صورتی هم وقتی با مشکی ترکیب بشه شدیداً چشم رو میزنه
ولی ترکیب مشکی ، با آبی و بخصوص با سبز زیبا میشه

یه نکته هم بگم نمیدونم اینجا جاش هست یا نه اگر نیست ببخشید دیگه
یه مشکلی که انجمن داره اینه که نمیشه با سلکت کردنِ بخشی از متن ، اون رو نقل قول کرد
فکر میکنم این هم موضوع کاربردی باشه

اما آرمین جان یه پیشنهاد کلی هم دارم
به نظرم در راستای برند سازی از "سخت افزار" ، یه فلسفه و اصطلاحاً امضاء رو توی طراحی تم به کار ببرید
مثلاً انویدیا از تم سبز استفاده میکنه
یا ATI تم قرمز رو به کار میبره
یا ریزر هم سبز رو استفاده میکنه
اینتل آبی
و.......
البته منظورم فقط رنگ بندی نیست. نوع قلم ، آرم و چیزایی از این دست رو هم عرض کردم

والا دادا اون بحث سلکت کردن متن و نقل قول با Plugin گمونم حل بشه.

قطعا" برند سخت افزار در طراحی تم نقش خواهد داشت دوست خوبم.

ممنونم از پیشنهاداتت میریم جلو ببینیم ایشالا چی میشه.

ARMIN
2017/02/26, 23:28
سلام بر اساتید و دوستان. :emoji_smiley-18:

من با این دو تا موافق هستم:

1- فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

2- فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

به هر حال یه تم سایبری و کامپیوتری رو کسی نیست دوست نداشته باشه! :emoji_smiley-41:

مرسی احسان جان :195:از نظر خوبت ایشالا میریم جلو من خودم با تم تیره راحت ترم حالا باز تا نظر بقیه کاربران چی باشه.

ARMIN
2017/02/26, 23:30
و کلام اخر با این همه بدگویی از تم دارک اینکه اقا ارمین عزیز خوااااهشا تم دارک بزار که شدیدا لازمه :emoji_smiley-05::emoji_smiley-05:

محمد رضا جان

اتفاقا بعد از ظهر با آقا حسام شالیکاران دوست خوبم و مدیر کل سابق انجمن مشورت میکردم، ایشون هم نظر شخصیش روی تم سفید بود اما تم مشکی رو هم رد نکرد و بگی نگی بدش نمیومد تم تیره باشه این دفعه. حالا این حس من بود.

Only tiger
2017/02/27, 09:33
دوستان نمیدونم تا چه اندازه ای با ویبولتین کار کردین و یا داخل بحث طراحی وب ولی من خودم زیاد کردم و اینو میدونم اگر تم مشکی به درستی انتخاب نشه مطما باشین خسته میشین و باعث افت انجمن میشه
اما تم سفید هر چقدرم زشت باشه مثل تم الان D: باز هم آنچنان خستگی نداره و مطما در وضعیت الان که تم اماده میخواد انتخاب بشه رنگ سفید بهترین رنگ هست برای بک گراند اصلی
آرمین جان یک نکته دیگه این که برای تهیه تم بهتره سراغ سایت های ایرانی برین چون خیلی بهتر و حرفه ای تر هستن که این دو سایت داخل این زمینه بهترین هستن:

و به نظر من این تم بهترین هست الان که میتونید قسمت دمو رو ببنید و اینکه چه امکاناتی داره :

M.Sadegh.M
2017/02/27, 10:00
من هم با تم تیره موافقم ولی نه خیلی دارک و سیاه یک دست

ترکیب رنگ های مایل به تیره را بیشتر می پسندم.
مثلا الان این کد رنگ اصلی پوسته تلگرام دسکتاپه من (2a3e51)

MR.POORSUNI
2017/02/28, 23:04
بقیه دوستان دیگه رای ندارن ؟
نتیجه تیره یا روشن ؟

Reza Eshraghi
2017/03/01, 00:21
دوستان یک نکته ظریف نه از جهت نظر شخصی و تمایل خودم به سبک بک گراند تیره یا روشن بلکه از جنبه عمومی وجود داره در این مورد و اون این هست که چون همراه با پوسته جدید سایت ، لوگوی مجموعه تغییر کرد و بالطبع همزمان با تغییرات فروم اینجا هم لحاظ میشه ، بک گراند روشن با این لوگوی جدید بیشتر تناسب پیدا می کنه مثل همین لوگوی فعلی .
من خودم بک گراند تیره رو به شخصه بیشتر می پسندم البته به شرطی که رنگ دوم که با اون بک گراند ترکیب میشه در مجموع باعث نشه در دراز مدت چشم رو خسته کنه در غیر این صورت بک گراند روشنی که سفید به طور کامل نباشه یک مقدار تمایل به خاکستری کم رنگ داشته باشه مثل همون تم Ideal در حالت روشن

MR.POORSUNI
2017/03/01, 03:35
دوستان یک نکته ظریف نه از جهت نظر شخصی و تمایل خودم به سبک بک گراند تیره یا روشن بلکه از جنبه عمومی وجود داره در این مورد و اون این هست که چون همراه با پوسته جدید سایت ، لوگوی مجموعه تغییر کرد و بالطبع همزمان با تغییرات فروم اینجا هم لحاظ میشه ، بک گراند روشن با این لوگوی جدید بیشتر تناسب پیدا می کنه مثل همین لوگوی فعلی .
من خودم بک گراند تیره رو به شخصه بیشتر می پسندم البته به شرطی که رنگ دوم که با اون بک گراند ترکیب میشه در مجموع باعث نشه در دراز مدت چشم رو خسته کنه در غیر این صورت بک گراند روشنی که سفید به طور کامل نباشه یک مقدار تمایل به خاکستری کم رنگ داشته باشه مثل همون تم Ideal در حالت روشن

دقیقا شبیه صفحه اکانت من در فروم :emoji_smiley-02: :emoji_smiley-24: :emoji_smiley-23::emoji_smiley-07: >:D<