PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه Admin یک شبکه شویم؟!

th e nd
2017/02/09, 17:17
سلام بر دوستان، اساتید و کاربران عزیز. :emoji_smiley-04:

در این تاپیک قصد ندارم بیام مقاله بنویسم و شروع کنم به آموزش های عادی، مانند خیلی از وب سایت های موجود.

اینجا تنها به راهنمایی دوستانی که می خواهند قدم در راه حرفه ای شدن بگذارند کمک خواهد شد و از همگی دوستان
دعوت می کنم که از تجربیاتشون با ما هم سهیم بشن.

در واقع از شما پرسش از ما پاسخ. من و بقیه اساتید (اگر قابل بدانند البته) هستیم تا به شما کمک کنیم. بخیل هم نیستیم. :emoji_smiley-113:

بسم الله ... :emoji_smiley-41:

ErfanDL
2017/02/09, 19:40
سلام بر دوستان، اساتید و کاربران عزیز. :emoji_smiley-04:

در این تاپیک قصد ندارم بیام مقاله بنویسم و شروع کنم به آموزش های عادی، مانند خیلی از وب سایت های موجود.

اینجا تنها به راهنمایی دوستانی که می خواهند قدم در راه حرفه ای شدن بگذارند کمک خواهد شد و از همگی دوستان
دعوت می کنم که از تجربیاتشون با ما هم سهیم بشن.

در واقع از شما پرسش از ما پاسخ. من و بقیه اساتید (اگر قابل بدانند البته) هستیم تا به شما کمک کنیم. بخیل هم نیستیم. :emoji_smiley-113:

بسم الله ... :emoji_smiley-41:
سلام.
اول باید مشخص کنی سمت مایکروسافت هستی یا لینوکس.
دوم باید مشخص کنی سمت شبکه های میکروتیک میخوای بری یا سیسکو.
حالا اگه همه این موارد رو بهش وارد شوید شما به یک جنرال شبکه تبدیل میشی که فرای ادمینی هست. بیشتر هم دنبال این نباش جایی استخدام بشی چون پروژه ای کار کردن خیلی درامدش بهتره.

تجربه ای که من تو این چند سال داشتم میکروتیک بیشترین طرفدار رو نسبت به سیسکو داره و همچنین درامدزایی بیشتر

شما یه لینک وایرلس p2p میکروتیک تو 1 ساعت میزنی حدود 1,400,000 تومان فقط دستمزد نصب لینک هست. تازه کانفیگ و... هم بماند.

سوالی بود در خدمتم

th e nd
2017/02/10, 10:12
البته تاپیک رو زدم تا به دوستانیکه تازه می خوان در این راه بیان کمک بشه! :emoji_smiley-09: وگرنه خودم الآن ادمین هستم!
چراکه سردرگمی در این راه زیاده و با کمک هم می تونیم به کسانیکه می خوان بیان تو این راه کمک کنیم.
چراکه همه ما دیدیم دوستان زیادی از این شاخه به اون شاخه رفتن و آخر هم نتیجه دلخواهی نگرفتن.

قصدم از این تاپیک راهنمایی دوستان دیگه هستش. :emoji_smiley-16: