PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقادات و پیشنهادات درباره MSI

MSI
2017/01/18, 11:34
کاربران گرامی در این تاپیک می توانند انتقادات و پیشنهادات خودشان را درباره محصولات MSI و سایر موارد از قبیل پشتیبانی مطرح کنند .
با تشکر
تیم MSI IRAN

iSteve
2017/01/18, 12:21
با سلام و عرض ادب،
برند msi یکی از برندهای مورد علاقه ی منه ولی احساس میکنم مدتی میشه که مخصوصا توی ایران فعالیت کمی داره و کارهای شگفت انگیزی در ایران توسط این شرکت انجام نمیشه. فکر میکنم یکی از دلایل اینکه اکثرا فروشندگان برندهای دیگه ای رو به مشتریان پیشنهاد میکنن همینه که سر و صدای msi توی ایران کمتره.
در نمایشگاه ها هم شرکت msi و نمایندگی این برند حضور پر رنگی نداره و اخبار زیادی از برنامه هاش نمیشنویم. برای رونق دادن به این بازار بی رونق PC به نظرم msi میتونه جشنواره ها و مسابقات هیجان انگیز مختلفی رو تدارک ببینه و در نمایشگاه ها با قدرت بیشتری حضور پیدا کنه.
البته از سمینارها و برنامه هایی که میذاره بی خبر نیستم ولی فاصله ی زمانی زیادی دارن و معمولا با حرارت کمتری برگزار میشه.
@};-

MSI
2017/01/18, 20:49
با سلام و عرض ادب،
برند msi یکی از برندهای مورد علاقه ی منه ولی احساس میکنم مدتی میشه که مخصوصا توی ایران فعالیت کمی داره و کارهای شگفت انگیزی در ایران توسط این شرکت انجام نمیشه. فکر میکنم یکی از دلایل اینکه اکثرا فروشندگان برندهای دیگه ای رو به مشتریان پیشنهاد میکنن همینه که سر و صدای msi توی ایران کمتره.
در نمایشگاه ها هم شرکت msi و نمایندگی این برند حضور پر رنگی نداره و اخبار زیادی از برنامه هاش نمیشنویم. برای رونق دادن به این بازار بی رونق PC به نظرم msi میتونه جشنواره ها و مسابقات هیجان انگیز مختلفی رو تدارک ببینه و در نمایشگاه ها با قدرت بیشتری حضور پیدا کنه.
البته از سمینارها و برنامه هایی که میذاره بی خبر نیستم ولی فاصله ی زمانی زیادی دارن و معمولا با حرارت کمتری برگزار میشه.
@};-

سلام
سپاس از شما بابت نظرات و پیشنهاداتی که اعلام کردید .
حضور مستقیم MSI در ایران به همین دلیل هست . به شما این مژده را میدم اکثرا مواردی که گفتید در برنامه کاری MSI IRAN وجود دارد . همایش ها و مسابقات آنلاین و .. . برگزار خواهد شد .
با تشکر

MSI
2017/02/16, 14:54
کاربران گرامی در این تاپیک می توانند انتقادات و پیشنهادات خودشان را درباره محصولات MSI و سایر موارد از قبیل پشتیبانی مطرح کنند و ما را در بهبود عرضه قطعات - خدمات و پشتیبانی یاری کنند .

با تشکر تیم MSI ایران

Ali.King
2017/02/16, 23:09
msi امسال رو عالی شروع کرده!! کلا رو چیپ 200 خیلی عالی پیش رفت! من ک یکم وسوسه شدم یکی از مادربرداشو بخرم :emoji_smiley-01::emoji_smiley-01::emoji_smiley-01::emoji_smiley-01:

MSI
2017/02/17, 09:12
msi امسال رو عالی شروع کرده!! کلا رو چیپ 200 خیلی عالی پیش رفت! من ک یکم وسوسه شدم یکی از مادربرداشو بخرم :emoji_smiley-01::emoji_smiley-01::emoji_smiley-01::emoji_smiley-01:

سلام دوست عزیز
تشکر از شما
اگر پیشنهادی هم دارید . خوشحال میشویم مطرح کنید .
موفق باشید

SusZ
2017/06/05, 12:08
درود بر شما
بنده چند تا سوال از شما داشتم امیدوارم جواب کاملی بدهید ;
1-ببخشید منظور از اینکه پشتیبانی MSI هستید چیه ؟ نمایندی وارد کننده خاصی هستید ؟
2-وارد کننده های اصلی محصولات MSI در ایران کدام شرکت ها هستند ؟
3-از نظر گارنتی و خدمات پس از فروش کدوم بهترینه ؟

MSI
2017/06/05, 12:38
درود بر شما
بنده چند تا سوال از شما داشتم امیدوارم جواب کاملی بدهید ;
1-ببخشید منظور از اینکه پشتیبانی MSI هستید چیه ؟ نمایندی وارد کننده خاصی هستید ؟
2-وارد کننده های اصلی محصولات MSI در ایران کدام شرکت ها هستند ؟
3-از نظر گارنتی و خدمات پس از فروش کدوم بهترینه ؟

سلام دوست عزیز
1- خدمات پشتیبانی دفتر msi در ایران هستیم .
2-شرکت های : گرین - ایستا - ماندگار - اوتانا
3-تمام شرکت ها و همکارهای ما بر اساس یک استاندارد تعیین شده فعالیت می کنند و به هیچ عنوان نمیشه گفت بهترین را مثال زد .
با تشکر

Mona001
2017/06/11, 02:39
سلام درود
چگونه می توانم کارت گرافیک های سری 400 AMD مدل MSI رو تهیه کنم ؟
راستش تو هیچ فروشگاهی موجود ندارن
همچنین مادربرد های Z170 کی دوباره وارد می کنید ؟
لطفا کامل پاسخ دهید با سپاس .

MSI
2017/06/11, 15:39
سلام درود
چگونه می توانم کارت گرافیک های سری 400 AMD مدل MSI رو تهیه کنم ؟
راستش تو هیچ فروشگاهی موجود ندارن
همچنین مادربرد های Z170 کی دوباره وارد می کنید ؟
لطفا کامل پاسخ دهید با سپاس .

سلام دوست عزیز
این مورد را پیگیری می کنیم نتیجه را اطلاع رسانی می کنیم .
بردهای Z170 در سایت لیون کامپیوتر موجود است .
درباره کارتهای RX400 هم به زودی موجود میشوند . در صورت موجود شدن اطلاع رسانی میشود .
البته کارتهای MSI RX 580 زودتر موجود میشوند .

amir2787
2018/11/06, 07:53
کاش یه موضوع قابل مقایسه میذاشتین برای z370 ها
معرفی که کاری نداره باید به مشتری دلیل بگید از برتری هاشون
با همه این تفاسیر من godlike داشتم موقع اورکلاک انقد ولتاژ واسه خودش رفت بالا تا فرکانس بده خودم میترسیدم شاید از نا بلدی خودم بوده
ولی الان asus tuf z370 دارم تقریبا همون نا بلدی رو تکرار میکنم اما نتیجه عکس میگیرم
یه مقایسه هم بزارید دمتون گرم

MSI
2018/11/07, 08:40
کاش یه موضوع قابل مقایسه میذاشتین برای z370 ها
معرفی که کاری نداره باید به مشتری دلیل بگید از برتری هاشون
با همه این تفاسیر من godlike داشتم موقع اورکلاک انقد ولتاژ واسه خودش رفت بالا تا فرکانس بده خودم میترسیدم شاید از نا بلدی خودم بوده
ولی الان asus tuf z370 دارم تقریبا همون نا بلدی رو تکرار میکنم اما نتیجه عکس میگیرم
یه مقایسه هم بزارید دمتون گرم

تمام مواردی که شما مشاهده میکنید نه تنها صرفا معرفی نیست . بلکه بررسی دقیق توسط بهترین کارشناسان سخت افزار در سطح جهانی است . بنچمارک ها بهترین ابزار مقایسه هستند .درباره اورکلاک و سطح ولتاژ اعمال شده هم احتمالا شما به صورت اتو قرار دادید چون به شخصه با اورکلاک پردازنده core i7 8700k با خنک کننده corfroz xl msi به صورت استیبل اورکلاک کردیم فرکانس 5 گیگاهرتز و به مدت چندین ماه بدون مشکل در رودشو MSI در بازار ایران و رضا کار میکرد . اگر ولتاژ به قول شما بالا ست میشد یقین بدونید صد درصد برای پردازنده و مادربرد مشکل ایجاد میشد .همچنین این سیستم بدون مشکل در گیم ها استیبل بود .

MSI
2018/11/07, 14:54
هر شخصی که مختصر دانشی در شناسایی نحوه طراحی سخت افزار داشته باشد . هیچ نوع کپی برداری در مادربردهای MSI از سایر سازندگان مشاهده نمیکند . لطفا بدون مدرک و استدلال های فنی پست نزنید .به طور مثال در قسمت VRM مادربردهای MSI و سایر سازندگان را مقایسه کنید .هیچ سایتی تکرار میکنم هیچ سایت و متخصصی در هیچ یک از بررسی های سخت افزاری چنین چیزی که شما گفتید را ننوشته است .
انتقاد منصفانه را به گوش جان می سپاریم .ولی اگر قرار به خارج شدن از محدوده انصاف باشد کار درستی نیست . افتخار داریم که هیچوقت در مورد رقبا چنین مواردی را مطرح نکردیم .

amir2787
2018/11/10, 21:09
سلام میخواستم بذونم چرا برند MSI مثل Asus نه تو بازار جایی داره که محصولاتش باشن نه برنامه ای نه آنباکسینگی چشممون به در خشک شد عوضش هر روز Asus برنامه میزاره واسه RTX و Z390

MSI
2018/11/11, 09:36
سلام میخواستم بذونم چرا برند MSI مثل Asus نه تو بازار جایی داره که محصولاتش باشن نه برنامه ای نه آنباکسینگی چشممون به در خشک شد عوضش هر روز Asus برنامه میزاره واسه RTX و Z390
سلام
تا همین چند هفته پیش در بازار ایران ما رود شو داشتیم و در تمام بازارهای تهران و شهرستان نماینده داریم . برای معرفی مادربرد و کارت های گرافیک جدید MSI هم برنامه های ویژه ایی خواهیم داشت .

amir2787
2018/11/12, 18:08
سلام
تا همین چند هفته پیش در بازار ایران ما رود شو داشتیم و در تمام بازارهای تهران و شهرستان نماینده داریم . برای معرفی مادربرد و کارت های گرافیک جدید MSI هم برنامه های ویژه ایی خواهیم داشت .با احترام اما نماینده به درد نمیخوره تا وقتی که محصولو از نزدیک نبینیم جز یه سر ی عکس رفرنس که از سایت هم میشه دید پس شما چی کار میکنید؟؟؟؟؟

ARMIN
2018/11/12, 19:05
با احترام اما نماینده به درد نمیخوره تا وقتی که محصولو از نزدیک نبینیم جز یه سر ی عکس رفرنس که از سایت هم میشه دید پس شما چی کار میکنید؟؟؟؟؟

برادر مگه مادربرد و کارت گرافیک، میوه است که از نزدیک باید کیفیتش رو لمسش کنید، ما در وبسایت سخت افزار هم بررسی از محصولات MSI داریم و هم آنباکسینگ. در وبسایت های دیگر چه داخلی و چه خارجی شما میتوانید نسبت به بررسی کیفیت محصول آگاهی پیدا کنید.

وانگهی، پشت شیشه مغازه ها در پاساژ ها تشریف ببرید اغلب مدلهایی رو برای نمایش قرار دادند.

مگه من چطوری قطعه انتخاب می کنم؟ مگه دوستان در شهرستانها چطوری قطعه انتخاب می کنند؟ نگاه می کنیم بررسی های داخلی و خارجی رو، بعدش اقدام به خرید می کنیم. اصلا نیازی به لمس مادربرد از نزدیک نیست. اصلا اینترنت اختراع شده برای همین که نیازی به حضور فیزیکی نباشه.

الان یعنی اصلیترین مشکل برای خریدن Z390 و کارتهای RTX برنامه گذاشتن و نگذاشتنه؟ خوش به حالتون با این حالتون. من فکر می کردم مهمترین مشکل فقدان قدرت خرید مردمه!

SAMAN
2018/11/13, 07:12
با احترام اما نماینده به درد نمیخوره تا وقتی که محصولو از نزدیک نبینیم جز یه سر ی عکس رفرنس که از سایت هم میشه دید پس شما چی کار میکنید؟؟؟؟؟

مگه مهم ظاهره ؟

مهم کارایی هست که با دیدن تست های سایت های خارجی متوجه میشیم ...... و پشتیبانی پاسخ گو که مهمترین اصله .......

amir2787
2018/11/14, 01:18
تمام مواردی که شما مشاهده میکنید نه تنها صرفا معرفی نیست . بلکه بررسی دقیق توسط بهترین کارشناسان سخت افزار در سطح جهانی است . بنچمارک ها بهترین ابزار مقایسه هستند .درباره اورکلاک و سطح ولتاژ اعمال شده هم احتمالا شما به صورت اتو قرار دادید چون به شخصه با اورکلاک پردازنده core i7 8700k با خنک کننده corfroz xl msi به صورت استیبل اورکلاک کردیم فرکانس 5 گیگاهرتز و به مدت چندین ماه بدون مشکل در رودشو MSI در بازار ایران و رضا کار میکرد . اگر ولتاژ به قول شما بالا ست میشد یقین بدونید صد درصد برای پردازنده و مادربرد مشکل ایجاد میشد .همچنین این سیستم بدون مشکل در گیم ها استیبل بود .
بله بهترینند اگه از سایت معتبر باشند . ایشالا که همینطوری بوده توی رودشو ممنون از جوابتون

MSI
2018/11/14, 08:35
بله بهترینند اگه از سایت معتبر باشند . ایشالا که همینطوری بوده توی رودشو ممنون از جوابتون

بله سایت های معتبر را چک کنید . هم سایت های ایرانی و هم سایت های خارجی که ما چکیده بررسی را در اختیار دوستان قرار می دهیم .

amir2787
2018/11/14, 10:50
مگه مهم ظاهره ؟

مهم کارایی هست که با دیدن تست های سایت های خارجی متوجه میشیم ...... و پشتیبانی پاسخ گو که مهمترین اصله .......
نه عزیز همه چی عدد و رقم نیست شما دوست نداری کالارو ببینی و مقایسه کنی؟؟؟ شایدم دوست داری بخری بعد پشیمون شی؟؟؟
معنی پشتیبانی ام بعدا بهم بگو

amir2787
2018/11/14, 10:54
بله سایت های معتبر را چک کنید . هم سایت های ایرانی و هم سایت های خارجی که ما چکیده بررسی را در اختیار دوستان قرار می دهیم .
پس جرا انقد تفاوت میبینم بین آمار و واقعیت حتی با دیدن مقایسه دوستان

MSI
2018/11/14, 12:25
پس جرا انقد تفاوت میبینم بین آمار و واقعیت حتی با دیدن مقایسه دوستان

حقیقت این هست دوست عزیز سایت های تخصصی صدها اوارد به محصولات MSI به دلیل کارایی و کیفیت و .... اهدا کردند . این ها هیچکدوم اتفاقی نیست .

ashkanshams
2018/11/15, 13:52
سایت ایرانی ها که همه رابطه اند خارجی ها هم که معلوم الحال چون یه لینکی میدین اصن قابل بررسی نیست البته نه همشون

MSI
2018/11/16, 09:09
سایت ایرانی ها که همه رابطه اند خارجی ها هم که معلوم الحال چون یه لینکی میدین اصن قابل بررسی نیست البته نه همشون

این حرف شما توهین به متخصصین ایرانی و خارجی هست و اصلا نه از نظر منطقی و .... درست نیست . تمام شرکت ها این سایت ها را قبول دارند. برای اعتبارشون سالها زحمت کشیدن . شما نمی تونید این سایت ها را زیر سوال ببرید .

s3pe8r
2019/07/28, 16:23
این معرفی ها خوب است ولی نکته مهمتر این است کی وارد بازار می شوند؟ نه ام اس ای و نه گیگابایت و نه ایسوس حداقل در فروشگاه های انلاین چیزی ندیدم

MSI
2019/07/31, 06:38
این معرفی ها خوب است ولی نکته مهمتر این است کی وارد بازار می شوند؟ نه ام اس ای و نه گیگابایت و نه ایسوس حداقل در فروشگاه های انلاین چیزی ندیدم

سلام دوست عزیز
تمام تلاش ما این هست قطعات را سریعتر به دست کاربران ایرانی برسونیم ولی با توجه به وضعیت و شرایط فعلی این پروسه کمی سخت تر شده است ولی هدف ما رسیدن قطعات با بهترین شرایط به دست مصرف کننده داخل ایران هست .این معرفی ها و بررسی ها و اخبار صرفا هدفشون راهنمایی به کاربران برای بهترین انتخاب هست . همچنین آشنایی با آخرین قابلیت های قطعات ام اس آی
با تشکر